Майже 2/3 лучан не знають про обов’язки ЖКГ
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/08-01/578-1u.jpg)
Перший віце-президент громадської організації «Правовий Форум «Універсал» Антон Демчук сказав, що 61% лучан не знають про усі послуги, які повинні надавати ЖКГ. Така інформація прозвучала під час презентації результатів моніторингу надання послуг організаціями житлово-комунального господарства у Луцькому прес-клубі реформ,– 1 серпня повідомляє репортер «Волинських Новин».
За словами Антона Демчука, «майно, яке належить людям, – у занедбаному стані». Але й самі мешканці часто не володіють інформацією про спектр послуг, які повинні надавати ЖКГ. Так, скажімо, поливання дворів, клумб та газонів не бачив за 4 місяці жоден із опитаних мешканців. Знає, що така послуга також входить у компетенцію житлово-комунальних господарств, 1% опитаних. Деякі люди «взагалі платять працівникам ЖКГ за полагоджену трубу», – додав пан Демчук. (Вартість такої послуги уже входить до щомісячної суми сплати за житлово-комунальні послуги. – «ВН»). Крім того, 23% опитаних взагалі не знають, яке ЖКГ повинно обслуговувати їхній будинок. Лише 1% задоволений якістю надання послуг житлово-комунальних господарств.
Трохи кращу ситуацію із «сервісом» відзначають, за результатами опитування, мешканці співвласників багатоквартирних об’єднань. Принаймні 74% із них задоволені якістю надання послуг, 98% – знають, яким ЖКГ обслуговуються, 58% – у курсі, які зобов’язання має надавати ЖКГ, 90% – вважають, що їхні витрати відповідають якості надання послуг.
Довідково:
Проведене соціологічне опитування тривало із 7 березня – 20 червня 2008 року. У ньому взяло участь 250 осіб віком від 18 років. Дослідження здійснювалось у 4-х будинках, один із яких є об’єднанням власників багатоквартирних будинків (Кравчука, 48, Арцеулова, 9, Гордіюк, 4, Карпенка-Карого, 9).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами Антона Демчука, «майно, яке належить людям, – у занедбаному стані». Але й самі мешканці часто не володіють інформацією про спектр послуг, які повинні надавати ЖКГ. Так, скажімо, поливання дворів, клумб та газонів не бачив за 4 місяці жоден із опитаних мешканців. Знає, що така послуга також входить у компетенцію житлово-комунальних господарств, 1% опитаних. Деякі люди «взагалі платять працівникам ЖКГ за полагоджену трубу», – додав пан Демчук. (Вартість такої послуги уже входить до щомісячної суми сплати за житлово-комунальні послуги. – «ВН»). Крім того, 23% опитаних взагалі не знають, яке ЖКГ повинно обслуговувати їхній будинок. Лише 1% задоволений якістю надання послуг житлово-комунальних господарств.
Трохи кращу ситуацію із «сервісом» відзначають, за результатами опитування, мешканці співвласників багатоквартирних об’єднань. Принаймні 74% із них задоволені якістю надання послуг, 98% – знають, яким ЖКГ обслуговуються, 58% – у курсі, які зобов’язання має надавати ЖКГ, 90% – вважають, що їхні витрати відповідають якості надання послуг.
Довідково:
Проведене соціологічне опитування тривало із 7 березня – 20 червня 2008 року. У ньому взяло участь 250 осіб віком від 18 років. Дослідження здійснювалось у 4-х будинках, один із яких є об’єднанням власників багатоквартирних будинків (Кравчука, 48, Арцеулова, 9, Гордіюк, 4, Карпенка-Карого, 9).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.