USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У відповідь на скарги мер порадив лучанам брати «лопати в руки»

24 Січня 2017 10:32
Жителі міста скаржаться на неналежне прибирання дворів, серед них – чимало мешканців будинків, які не уклали договори на обслуговування.

Про це стало відомо під час оперативної наради у міського голови, 24 січня.

Зі слів директора департаменту Центр надання адміністративних послуг Лариси Карп’як, за період з 1 по 22 січня 2017 року на групу оперативного реагування «15-80» надійшло 1195 дзвінків. 18% з них стосувалися житлово-комунальної сфери міста. Лучани скаржилися на неприбрані прибудинкові території та не посипані тротуари.

Своєю чергою, міський голова Микола Романюк зауважив: чимало заявників мешкають у будинках, які не уклали договори на обслуговування та прибирання з ЖКП міста.

«Прибирати за вас ніхто не буде, якщо не уклали угоду. Лопату в руки і вперед», - порадив він таким городянам. Мовляв, ЖКП не зобов’язані прибирати прибудинкові території, на які не укладені угоди. Водночас, цієї зими муніципалам міста довелося карати підприємців, які не прибирають навколо своїх офісів, що передбачено правилами благоустрою міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
SS Показати IP 24 Січня 2017 10:46
коментар було видалено
11 Показати IP 24 Січня 2017 10:47
А утримання будинку гроші хочуть більші брати . Зашибісь Європа .
Мікола Яновіч Показати IP 24 Січня 2017 10:49
Нє трєба скігліті а трєба браті лопаті і чістіті сніг!
ДЖек Показати IP 24 Січня 2017 10:50
А може вила?
Юлія Показати IP 24 Січня 2017 10:52
І правильно сказав...А то всі у нас звикли гріти сідниці по квартирах і нічого не робити. А один двірник повинен прибирати за всіма і декілька тонн снігу за зиму відкинути. Люди добрі всі в суботу не на Варшавку чи в Порт Сіті а вийшов хоча б один мужик з кожної квартири і 10 хв з лопатою попрацював. Було б чисто і гарно!
Григорій до Юлія Показати IP 24 Січня 2017 11:23
"всі у нас звикли гріти сідниці по квартирах і нічого не робити" - не світить лампочка на стовбі - нехай пенсіонерки міняють (иічого ж не роблять), запив двірник, не хоче підмітати - вчительок з найближчої школи на трудовий фронт (на їхне місце можна тимчасово двірника , поки не протверезіє)...
Юлія до Григорій Показати IP 24 Січня 2017 12:59
Раніше люди всі виходили на суботніки і прибирали і менше смітити, бо цінували свою ж працю. Знаю з досвіду тієї ж Німеччини де люди самі миють коридори в будинках. А на новий рік люди які стріляли салют з ранку прибирали коробки з під салютів на вулиці. Ну потрібно вдаватись в крайнощі....Але треба і самим щось робити. Бо в пересічного українця психологія така що хтось а не я...
Анонім до Юлія Показати IP 25 Січня 2017 12:19
ви шановний або не в курсі, або недорозказуєте. коридори миють там, де не підписали договір на прибирання. і коробки скоріше всього прибирають біля своїх будинків. якщо салюти і т.д організовуються місцевою владою, то у кошторис включають і прибирання наслідків таких святкувань. а в УРКАїні влада бере гроші, але робити нічого не хоче
Анонім Показати IP 24 Січня 2017 10:59
якщо мешканці будинку платять так звану квартплату, тобто плату за обслуговування будинку і прибудинкових територій, що включає в себе очищення прибудинкової території від снігу, то це і є укладений договір. мабуть романюк дуже хоче дострокового припинення повноважень за нородною ініціативою
Анонім до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 12:37
Не тупи,сказав про хитро роблених,( у кого нема договору)
Анонім до Анонім Показати IP 24 Січня 2017 14:23
пояснюю, для особливо обдарованих. сам факт сплати квартплати і є визнанням договору. а хто не платить квартплату , тому зроблять ай-я-яй