USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Меркель пояснила, чому поїде до Путіна

2 Травня 2015 16:33
Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає свій візит до Москви 10 травня "дуже важливим моментом", який продиктований відповідальністю.

Про це глава уряду ФРН заявила у відеозверненні, оприлюдненому 2 травня на сайті уряду.

"Ми, німці, маємо особливу відповідальність: уважно і тактовно обходитися з тим, що було заподіяно у часи націонал-соціалізму", - сказала Меркель.

Також вона зауважила, що "в історії немає останніх штрихів".

Зі слів Меркель, її візит до Москви 10 травня є "дуже важливим моментом".

При цьому канцлер визнала, що нині Німеччина має з Росією "дуже різні позиції у питанні того, що відбувається в Україні".

Як відомо, жоден з німецьких керівників не поїде на парад Перемоги на Червоній площі.

10 травня Меркель відвідає з одноденним візитом Москву, де покладе разом з президентом Росії Путіним вінки до могили Невідомого солдата та проведе з російським лідером робочий обід.

Раніше глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що їде до Росії, щоб вшанувати пам'ять жертв Другої світової війни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анатоль_ Показати IP 2 Травня 2015 16:38
Молодець-баба!
пролетарій Показати IP 2 Травня 2015 17:02
Баба-кінь. Хоче стати лауреатом Нобелівської премії з захисту миру.
Анатоль_ до пролетарій Показати IP 2 Травня 2015 17:12
І стане! Разом з паном Путіним!
не пацик Показати IP 2 Травня 2015 17:44
в сапалаівку раків кормити: вже давно всі знають як вона постукувала на штазі ! тому путін і тримае цю квочку за райтузи
Анонім до не пацик Показати IP 2 Травня 2015 20:00
коментар було видалено
не пацик Показати IP 2 Травня 2015 20:16
если пишу значит -знаю ! как и многое другое из ее молодости что давно несекрет как ито на чем был завязан х-ло во времья работы в ленинградской мерии и его связи с бандитами : Просто интересно для нас всех получаеться в реальности : Европа делает вид что против россии применяет санкции а они делают вид что им от етого очень плохо ?-ето видь неправда : как бы все равно сравнить что украинская власть борется с корупцией- вы в ето верите :
Анонім до не пацик Показати IP 2 Травня 2015 20:27
Европа применила против России санкции. Например, французы не поставили Мистрали. Россия в ответ применила контр санкции и 1)ударила по сельскохозяйственному рынку Европы. Или не помнишь панику, например, по поводу польских яблок либо норвежской рыбы? 2)стимулировала собственных сельскохозяйственных производителей. 3)переключилась на иных поставщиков сельскохозяйственной продукции, например, Аргентину и Турцию, чем еще больше привязала их к себе.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 15:02
хто постачає яблука і рибу ? Аргентина чи Туреччина ? ні там , ні там це не водиться. на хрена кацапам яблука і риба ? вони рукавом занюхають
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 18:53
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 2 Травня 2015 20:55
Меркель могла б сказати правду, що дуже залежна від Путіна
Анонім до Лучанин Показати IP 2 Травня 2015 22:50
Она просто хочет ликвидировать свою зависимость от Обамы.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 15:03
США ні газ, ні нафту поки що в Європу не постачає, хоча до цього готується.
Анонім до Анонім Показати IP 3 Травня 2015 17:54
Германия на настоящий момент оккупирована войсками США. Это я имел в виду. Ну а по поводу сказанного тобою - именно для достижения этой возможности США и развело войнушку у нас.
дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 21:24
меркель - продажна, і вашим і нашим!
Анатоль_ до дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 22:31
А ти шо хотів шоб вона одному тобі віддалася за так?
Анонім до дід Пилип Показати IP 2 Травня 2015 22:56
А ты реально считаешь, что Меркель пойдет на предъявление доказательства наличия немецких наемников в Дебале? Оттуда немцев и французов выпустили, а остальных крошили без зазрения совести. Ведь Меркель не политическая самоубийца.
Дойч Показати IP 3 Травня 2015 00:42
Баба то баба але в Україні ще ніколи не було даже приблизних до неї і ганси за нею тянуться, бо щось таки робить для народа, а в Україні тільки бабки пи..дити вміють і щурів путінських мати в штабах ЗСУ і т.д.
111 Показати IP 3 Травня 2015 10:56
вона продажна.На іі руках кров наших людей.
Анонім до 111 Показати IP 3 Травня 2015 11:44
коментар було видалено
Анонім до 111 Показати IP 3 Травня 2015 16:40
меркель - х**ло?
Вася Показати IP 3 Травня 2015 11:03
Дебiли, кругом однi дебiли!!!
не пацик до Вася Показати IP 3 Травня 2015 13:54
шо вася поробиш-? мудрі вже поіхали а ти залишився
Анонім до Вася Показати IP 3 Травня 2015 18:15
Ты о ком, конкретно о Ляшко, потребовавшем репарации с Германии, так как Украина - это наиболее пострадавшая от Германии во время ВОВ страна или обо всех иных свидомых?