USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мічені гривні - вже на Великій Волині

13 Лютого 2015 17:38
У Рівненській області в обігу з’явилися спеціально мічені гривні. Грошима з окупованих українських територій вже розраховуються на базарах в поліському краї. На одному із ринків міста Дубно вчора виявили спеціально мічені гривні з зони АТО.

Нагадаємо, по всій Україні з'являються купюри з зафарбовані краєм. Банкноти спеціально позначили працівники банків Донецької та Луганської областей, щоб вони втратили свою цінність.

Невідома особа розраховувалася за товар купюрою в 200 гривень на дубнівському ринку, що розташований на вулиці Млинівській, - про це пише ТопЛуцьк.

«Один із країв був ніби обпалений запальничкою. Я чула про такі мічені купюри по телебаченню, тому не прийняла їх», - розповіла продавець, з якою розраховувалися міченими грошима.

Як гроші з окупованих територій потрапили в Рівненську область, поки невідомо.

Фахівці зазначають, що такі гроші не «ходять» ніде, окрім окупованих територій. Пов’язано це з тим, що бойовики викрали гроші зі сховищ банків Луганської і Донецької областей.

Експерти кажуть, що такі крадені купюри мають цікаву особливість. Один край забарвлений в який-небудь колір.

Купюрою, специфічно забарвленою з одного боку, неможливо розрахуватися на території України. Таку банкноту в магазинах і супермаркетах відразу ж повертають власнику.

Якщо ж такими «міченими» грошима хтось спробує поповнити банківську картку, використовуючи термінал, то хоч гроші й надійдуть на рахунок карти, однак її буде заблоковано банком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ДаДаДа Показати IP 13 Лютого 2015 17:58
Сидели, края банкнот "запальничкой обпалювали".. Шо за бред?
Піз до ДаДаДа Показати IP 13 Лютого 2015 20:03
Ви їх там і курили в своїх домбабвах та лугандах?
Анонім до Піз Показати IP 13 Лютого 2015 21:24
коментар було видалено
Анонім до Піз Показати IP 14 Лютого 2015 01:01
коментар було видалено
Ігор Показати IP 13 Лютого 2015 18:11
мені в новій лінії в луцьку на здачу пробували всунути
дідо Показати IP 13 Лютого 2015 18:12
Бакомати розрізняють хто і якою банкнотою платив ? переплюнули Японію
лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 18:16
До звізди чим вони мічені... на ній не написано що вона не дійна в україні... якщо вона не пошкоджена більше ніж на 50% згідно законодавства вона є дійсною грошовою одиницею. Якшо пошкодження більші.. то нацбанк зобовязаний обміняти пошкоджені купюри за вийнятком якогось відсотка.. точно не памятаю.. А те що вони десь пижд...ні я не зобовязаний знати і за ними слідкувати.
Дончанин до лучанин Показати IP 13 Лютого 2015 18:23
Банк не обменяет купюру только в том случае, если на ней уничтожен серийный номер. А в остальных случаях банк ОБЯЗАН обменять купюру.
вк до Дончанин Показати IP 13 Лютого 2015 18:38
Вже виліз, прох...ло?!!!
Дончанин до вк Показати IP 13 Лютого 2015 18:44
коментар було видалено
эколог до Дончанин Показати IP 13 Лютого 2015 19:59
Больше всего тебе природа обязана. Обидела при рождении.
Анонім до эколог Показати IP 13 Лютого 2015 20:13
Любопытно, лично ты понимаешь язык, на котором сам общаешься? Сомневаюсь. Если имеешь желание возразить, то объясни, как связаны между собой два предложения твоего поста.
sunia Показати IP 13 Лютого 2015 20:15
Можливо по відео розпізнають.
Шо за бред Показати IP 13 Лютого 2015 20:37
Вот интересно, по всей Украине эти деньги меченые, а в Донецке вот еще ни разу не встретила. Вопрос- шо вы курите, ребята ?? Не вы лично, а те кто выдает эти высер-статьи??
Анонім до Шо за бред Показати IP 13 Лютого 2015 20:39
То ти висер .......
Анониму до Анонім Показати IP 13 Лютого 2015 20:49
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 13 Лютого 2015 21:47
лично ты демонстрируешь Эуропейский уровень культуры
смерть ворогам Показати IP 14 Лютого 2015 00:12
МОСКАЛІВ НА ГІЛКУ!!!!!
Дончанин до смерть ворогам Показати IP 14 Лютого 2015 00:29