USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Міліція пояснила, як загорівся одеський Будинок профспілок

3 Травня 2014 19:00
Причиною загоряння Будинку профспілок в Одесі могли бути «коктейлі Молотова», кинуті зверху.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на відділі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Одеській області.

«Причиною загоряння Будинку профспілок в Одесі могли бути "коктейлі Молотова", кинуті зверху. Такими є попередні висновки за результатами огляду місця події фахівцями головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області»", - зазначили в міліції.

Як повідомлялося, 2 травня під час протистояння в Одесі екстремісти захопили Будинок профспілок та забарикадувалися в ньому. З верхніх поверхів нападники почали закидати на мирних громадян пляшки із займистою сумішшю та стріляти по них із вогнепальної зброї. В результаті використання зловмисниками "коктейлів Молотова" виникла пожежа, яка з верхніх поверхів розповсюдилася на значну площу будівлі і стала причиною загибелі понад 40 людей. Різного ступеню тілесні ушкодження загалом отримали понад 120 осіб.

Разом з тим у мережі з'явилося відео, на якому з 2:00 хвилини видно, як пожежа у Будинку профспілок спалахує всередині, а не через зовнішній вогонь.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 76
Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 19:12
Евросоюз заявил в субботу, что "глубоко опечален" трагическими событиями в Одессе и призывает провести независимое расследование обстоятельств гибели людей, говорится в заявлении, опубликованном на сайте внешнеполитического ведомства ЕС. Одесситы требуют раздать с т в о л ы. В ответ: "Только тем, кто умеет их использовать. Все будет организовано."
Українець до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 21:02
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 21:26
Посмотри видео с Одессы как там Ваши из за ментовских спин воевали или флешплеер упал?Герои росийские все из за чужих спин воюете и кто вы после этого? Молчишь ?
Дончанин до Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:38
Знаешь, у нас, т.е. в Донецке, такое же самое тоже пытались провернуть. Правда, в отличие от Одессы, еле ноги унесли. И то, только потому, что их прикрывали приезжие менты.
титушко до Українець Показати IP 3 Травня 2014 23:59
Той тузами обирає Свата в його хаті, А той нишком у куточку Гострить ніж на брата. А той, тихий та тверезий, Богобоязливий, Як кішечка, підкрадеться, Вижде нещасливий У тебе час та й запустить Пазурі в печінки,— І не благай: не вимолять Ні діти, ні жінка. А той, щедрий та розкошний, Все храми мурує; Та отечество так любить, Так за ним бідкує, Так із його, сердешного, Кров, як воду, точить!.. А братія мовчить собі, Витріщивши очі! Як ягнята; «Нехай,— каже,— Може, так і треба». -шевченко.т.
да Показати IP 3 Травня 2014 19:26
на майдане беркутовцы сами себя постреляли,Музычко сам застрелился,теперь в Одессе сами себя подожгли,хунта в своём вранье уже перешла все рамки разумного.Врут как гебельс,это уже не смешно.
))) Показати IP 3 Травня 2014 20:07
Кравченко себя тоже сам застрелил. И Музычко. хунта тоже сама себя медленно, но верно закапывает.
ккккк Показати IP 3 Травня 2014 20:25
коментар було видалено
Май до ккккк Показати IP 3 Травня 2014 21:11
Однозначно.Недождутся русские матеря своих детей))))А їх попереджали(((
Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:00
коментар було видалено
Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:22
Кстати по поводу родины Виктор Федорович тоже не хотел покидать родину, он ее нквд продал, чтоб ж*пу свою зековскую спасти. Ок?
Дончанин до Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:33
Поясняю для безграмотных. НКВД - это Народный Коммисариат Внутренних Дел, т.е. сейчас называется МВД. Следовательно, твой пост - это ляп абы ляп.
Йовік Показати IP 3 Травня 2014 21:25
Ой росеяні як ви настроїли проти себе людей!!!!!
Крымчанин до Йовік Показати IP 3 Травня 2014 22:16
коментар було видалено
Українець до Крымчанин Показати IP 3 Травня 2014 22:18
Мы по твоему не люди?
Дончанин до Йовік Показати IP 4 Травня 2014 09:56
А ну, попробуй назвать области ЗАПАДНОЙ Украины, где сейчас не бузят против нынешней хунты? Так причем здесь россияне? Ведь это наши проблемы.
Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:30
коментар було видалено
ЛЛЛ Показати IP 3 Травня 2014 21:45
коментар було видалено
Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:51
Для донецкого умницы, растолкую НКВД вырезало и расстреляло 3/4 населения западной украины, потом медленно перетекло в состояние ОГПУ а потом в КГБ а теперь в ФСБ, догоняешь?
))) до Українець Показати IP 3 Травня 2014 23:03
че ты мелешь??? какие миллионы? окстись.
Дончанин до Українець Показати IP 4 Травня 2014 09:18
ОГПУ при СНК СССР (Объединённое государственное политическое управление при СНК СССР). Образовано из ГПУ при НКВД РСФСР постановлением Президиума ЦИК СССР от 15 ноября 1923 года после учреждения в 1922 году СССР — союза четырех советских республик.
Дончанин до Українець Показати IP 4 Травня 2014 09:29
По поводу "вырезало и расстреляло" (Я сейчас не обсуждаю этот вопрос, так как подобного хватало тогда везде, а не только у вас). Даже у нас в стране ВВ подчиняется МВД.
Українець Показати IP 3 Травня 2014 21:57
Вас такому в россии не учат , в всех спасаете, чеченцев грузин.
Ти не до Українець Показати IP 4 Травня 2014 00:23
А ти впевнений що тебе правильно вчили? В більшості історія з українськими підручниками не сильно дружить.
всв Показати IP 3 Травня 2014 22:27
коментар було видалено
Не жалко Показати IP 3 Травня 2014 22:30
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Травня 2014 22:44
коментар було видалено
Загреб Показати IP 3 Травня 2014 22:45
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 3 Травня 2014 22:56
Валити треба нещадно всіх терористів. Місцеві колорадо-фейки теж мають розуміти: став т. з. "живим щитом" - значить поставив себе поза цивілізованим суспільством, став пособником терористів. Тож приймай кулю спокійно, як справедливу оцінкц власній дурості.
Українець Показати IP 3 Травня 2014 22:57
Я не могу понять, и ни один троль ни луганчанин ни дончанин, не может обьяснить, чего они добиваются? Лечь под путина и рф ? А то только одно и слышно мы за , За что вы? Пишут, что любят Украину а бегают в шестерках у грушников, с триколорами, Что за хрень? Перестанут платить , закончиться водка , будут спрашивать , а что это было, будет класно как в абхазии.
))) до Українець Показати IP 3 Травня 2014 23:04
люди не хотят жить под хунтой. я тоже не хочу. они ублюдки и убийцы.
Волинь до ))) Показати IP 3 Травня 2014 23:15
Розуму як в равлика.Шкода що в нас не хунта, а соплежуї.А то б ви вже досі не писали коменти
Українець до ))) Показати IP 3 Травня 2014 23:24
А под кем ты хочеш жить? Нормально можно сказать .
Українець до Українець Показати IP 3 Травня 2014 23:29
Создается впечатление, что вы действительно хотите в россию, улыбаемся и машем, потому то ни один ни хрена и не может сказать толком
Анонім до ))) Показати IP 3 Травня 2014 23:25
краще вам жити під брехуном, ублюдком, вбивцею і шизоїдним карликом путлером, якого росіяни ніяк не можуть позбутися - так приліпився до влади ярий "борець з тероризмом", що не огледівся як сам став терористом світового масштабу . Ви придурки з рабською психологією, якщо думаєте, що ця путлерівська гнида вам забезпечить порядок і добробут. Зі своєю владою ми розберемося самі, оскільки сподіваємось тільки на власні силу і розум, а ви звикли,щоб вами керували і все за вас вирішували царі День коли здохне путлер буде національним святом українців.
))) до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 11:53
ви ідіоти. я хочу нормально дожити до будь-яких виборів і обрати нормального президента, нормальну владу, не причетну до цих кривавих уродів з тЮлькіної секти. ви кінчені крєтіни, подєлом вам. підмахуйте хунті далі.
Дончанин до Українець Показати IP 4 Травня 2014 09:15
Ивано-Франковск уже сформировал собственную армию под названием «Народное ополчение Прикарпатья», основу которой составит штаб, а всю территорию области разделят на четыре округа – Ивано-Франковский, Калушский, Коломыйский и Надвирнянский, в каждом из них сформируют полки народного ополчения. Во всех районах области, входящих в эти четыре округа, будут созданы батальоны, а в каждом населенном пункте – группы ополчения. Могу привести примеры и по иным областям западной Украины. Просто на востоке начали готовиться еще в декабре.
Olha Показати IP 3 Травня 2014 23:21
Ярема убежден, что погибшие в здании профсоюза умерли мгновенно. "Видимо там горело какое-то химическое вещество", — добавил он.--------------------------------------Тобто травили "колорадських" за вказівкою ХУНТИ.Такий собі гумор убивць :Луценка,Парубія,Наливайченка,Коломойського,Тимошенко,Яценюка,Турчинова,Яроша.
Анонім до Olha Показати IP 3 Травня 2014 23:24
Мало травили.
Olha до Анонім Показати IP 3 Травня 2014 23:53
ООН повинна розслідувати цей випадок.Бо навіть на війні заборонено приміняти гази проти противника.
))) до Olha Показати IP 4 Травня 2014 11:56
брешут они. людей просто поубивали в кабинетах, потом устроили пожар. ну и пожарные машины не пускали туда, а там от депо пожарного метров 200.
Українець Показати IP 3 Травня 2014 23:31
Вашим движением за освобождение донбаса управляют грушники и дешевые наемники, а вы им за сигаретами и бухлом бегаете.
Дончанин до Українець Показати IP 4 Травня 2014 09:38
Объявленный Службой безопасности Украины в розыск самопровозглашенный премьер-министр Республики Подкарпатская Русь Петр Гецко поставил киевской хунте ультиматум, срок которого истекает 11 мая, заявив: «Если не будут выполнены наши условия, если киевские власти не разоружат «Правый сектор», если не будет выполнена часть женевских соглашений, мы перейдем к активным действиям. Как будут развиваться события после 11 мая, сказать сложно, в Закарпатье стволов больше, чем населения по переписи, и отношение народа к хунте крайне негативное. У нас есть прецедент 1939 года, когда власть также захватила хунта. Тогда народ поднялся и зачистил область от мятежников за полтора дня. Операция по освобождению Закарпатья от путчистов сегодня займет максимум два дня. Мы сможем защитить венгров и русинов от посягательств нынешней власти, и для этого у нас есть все средства».
Крымчанин Показати IP 3 Травня 2014 23:59
За Путина орал, ну а он меня в а*ал
Неважливо Показати IP 3 Травня 2014 23:59
Люди, схаменіться, що ви пишете,спалили молодих дівчат, хлопців, ніхто не заслуговує такого!!!!якщо вони винні у чомусь, має бути суд, навіть маньякі не помирають ТАКОЮ смертю!!!!ви перешли усі людські закони, це ж божевілля!!!!про яку европу ви кажете????????так чинили тільки звіри с сс,невже все повторилось зараз??
титушко до Неважливо Показати IP 4 Травня 2014 00:43
Україна буде жити, якщо є такі люди
Анонім до Неважливо Показати IP 4 Травня 2014 08:43
я подивися коли до вас в огород залізли. і забирали у вас все навіть ваш прапор
СУДИЛИЩЕ НАРОДНОЕ Показати IP 4 Травня 2014 06:31
коментар було видалено
Анонім до СУДИЛИЩЕ НАРОДНОЕ Показати IP 4 Травня 2014 08:39
да а путин святой врунишка.украинцы наши братья)))а сам в техорезку войну устроил в крыму зеленые человечики тут наркоманы и все святоша путин.
волынь до СУДИЛИЩЕ НАРОДНОЕ Показати IP 4 Травня 2014 08:41
коментар було видалено
волынь до СУДИЛИЩЕ НАРОДНОЕ Показати IP 4 Травня 2014 08:41
коментар було видалено
вадим Показати IP 4 Травня 2014 09:33
коментар було видалено
АТО Показати IP 4 Травня 2014 09:55
коментар було видалено
Дончанин до АТО Показати IP 4 Травня 2014 10:09
коментар було видалено
Дончанин до Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 10:18
Согласен. Малость погорячился. Было на что.
Лучанка Показати IP 4 Травня 2014 17:44
На майдані підло розтріляли понад сотню людей і ще більше зараз виборюють право на повноцінне життя!Вони не застосовували зброю,захищалися-так але самі не нападали!!!А зараз всякі примітивні особи танцюють під дутку карлика,який загрався у війнушки,і хочуть йому піднести Україну на блюдечку!Подавитеся!Всі,хто зраджує свою Батьківщину,заслуговує на жорстоку кару...і вона їх і настигла!!!!Хто хоче в Росію-вперед:чемодан-вокзал-Росія!!!Путін вже і паспорта для Вас приготував-там земля велика-всім місце знайдеться!!!А тут-Україна і ми з Росією вже точно не брати!!!Руки заберіть від України!!!Ми-суверенна,незалежна країна зі своїм прапором,гербом,гімном і територією!А всі,хто хоче жити на Росії-вперед до злого карлика,у якого комплекс неповноцінності!!
))) до Лучанка Показати IP 4 Травня 2014 19:05
тобі, дурепо, не спадає на "думку", що люди хочуть України, але без грьобаної хунти і вашого даунізму? чого вони мають десь їхати зі своєї землі, від своїх домів? може, це ви не вилазьте зі свого хутора?
Інша лучанка до Лучанка Показати IP 4 Травня 2014 20:13
Шановна землячко! Вам відомо поняття ЛЮДЯНІСТЬ? Так ось: людина чи є людиною, чи вона тільки думає, що вона нею є... Ви хочете побудувати державу, в котрій людське життя буде понад усе? Так чому Ви ставите якусь ідею понад цінність цього життя ? Ці люди думали не так як Ви і тому Ви рахуєте, що вони заслуговують смерті? Ще й такої смерті?.. Не заслуговували її й ті, хто загинув на МАйдані - ці молоді люди, котрим ще б жити й жити. Але хтось вирішив як Ви - просто вбити іх заради своєї ідеї. Може краще згадає ще й про інше поняття , яке дуже цінують у Європі - ТОЛЕРАНТНІСТЬ, тобто визнавати право людини жити й думати не так як Ви, шановна землячко!
11 до Інша лучанка Показати IP 4 Травня 2014 21:09
респект ))))
Українка Показати IP 5 Травня 2014 04:48
Про що Ви тут говорите?!Ці люди,які так померли-звісно не заслуговували такої смерті.Але,як не крути,а вони були зрадниками Батьківщини,при чому тут хунта,"бендера" і ін.,є одна держава,а є-інша і немає чого розмахувати прапорами іншої держави на нашій землі і хотіти її віддати ворогові-за таке колись відразу розтрілювали,а ці убоюдки бігають зі зброєю в руках і стриляють в патріотів України!Хто їм не давав спокійно жити на Україні?!Брехливе російське телебачення чи гроші,які за такі подвиги платять?!Яка ідея?!Вони ж навіть толком не знають,за що стоять,за федералізацію-а що воно таке і не розуміють.Хочуть протестувати-будь ласка-склали зброю,поставили намети і вперед!А бити і відстрілювати,і катувати людей-то це Ви вибачте.Так,смерті не заслуговує ніхто,але є такий вислів:"хто з мечем прийде то й від меча і загине"!!!Терористи вже третій місяць діють безнаказано-а тепер їм дали гідну відсіч і відразу всі заверещали!Так-не гуманно,так-шкода але це не було заплановане насилля,а це була відповідь на насилля!І люди,в яких перед тим підло стріляли,із-за спин правоохоронних органів,допомагали,не кинули в біді і рятували тих самих,що стриляли.Оце-гуманізм!
Інша лучанка до Українка Показати IP 5 Травня 2014 07:45
Якщо вже бути об'єктивними, то давайте дивитися правді в очі. І не будемо ховати очі за скло чорних окулярів. Роззброївся "Правий сектор"? Де ця зброя, яку захопили мирні протестувальник у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, та й у Києві? Повірте, я не думаю, що антимайданівці святі та божі. Вони такі само як ті, що по іншу сторону барикад, але думають інакше. В них інше розуміння добра для своєї Батьківщини. Співання гімнів, біганина з прапорами і мордобої - це не основний показник національної свідомості, на жаль. Як і знання української мови, як виявили події у Одесі... Там ті, що били і розливалі коктейлі МОлотова розмовляли переважно російською мовою ( з обох боків). Знаєет, мене сумнів бере на рахунок дій заради життя, заради людей на УКраїні...Маховик ненависті з кожним днем набирає нових обертів. Ми дедалі більше стаєм тупим натовпом, який використовують ті, хто рветься наверх. Ми вбиваємо своїх вчорашніх добрих знайомих за те, що вони не з нами, ми готові будь-якому злочину знайти виправдання, надав йому якогось патріотичного пафосу (немає значення по яку сторону барикад ми знаходимось. Цього ідиотизму вистачає з обох боків). Єдине, що могло би нас врятувати, це зрозуміти, що ця бійня не врятує Україну, а тільки розвалить назавжди. Хочете Ви цього чи ні, але потрібно вирішувати все миром, а не війною.
))) до Українка Показати IP 5 Травня 2014 16:20
тепер вони стоятимуть не за федералізацію, яка ще могла врятувати цю країну. ті з них, хто пацифісти, стоятимуть за те, щоб більше просто ніколи вас не бачити й не чути. інші візьмуться за зброю. дамочка, зрозумійте, що це - одесити, які мають право на своїй землі, біля своїх будинків вирішувати, що і як їм робити. тепер вони вже не вагатимуться. прощавай, одеса, моє улюблене місто.