USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Антимайдан в Одесі полює на проукраїнських активістів

4 Травня 2014 13:24
У соцмережах одеські антимайданівці оголосили "полювання" на проукраїнських активістів, аби "помститися" за загиблих під час пожежі 2 травня в Будинку профспілок.

Так, у соцмережах Facebook та "ВКонтакте" розповсюджуються фотографії активістів разом з їхніми персональними даними: домашніми адресами, номерами телефонів, інформацією про родичів і друзів, місцем навчання (роботи) тощо.

Ініціатори цієї акції називають проукраїнських активістів "бойовиками Правого сектору", "фашистами", "підстилками" тощо та звинувачують їх у вбивствах одеситів.

Антимайданівці роблять колажі, на яких фото обгорілих тіл з одеського Будинку профспілок ставлять поруч зі знімками проукраїнських активістів, та закликають до помсти.

Нагадаємо, 2 травня в результаті масових сутичок та пожежі у Будинку профспілок в Одесі загинули 46 людей. В Україні оголосили дводенну жалобу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
55 Показати IP 4 Травня 2014 13:33
Жах! Ще тільки цього не вистачало! Люди, схаменіться! Банда і олігархи тільки цього й добиваються - натравити нас одні на одних, що вони далі займалися тихенько своїми брудними справами... Зупиніться!!!
))) до 55 Показати IP 4 Травня 2014 14:19
вже не зупиняться. це початок нової югославії. якщо хтось з кретинів ще не зрозумів, що наробили своїми власними дурними революційними ручонками, то ось воно.
я до ))) Показати IP 5 Травня 2014 12:55
проснися.... яка югославія...
))) до я Показати IP 5 Травня 2014 16:14
коментар було видалено
Olha Показати IP 4 Травня 2014 13:43
коментар було видалено
55 до Olha Показати IP 4 Травня 2014 13:49
Та не газом, а отруйною речовиною, яка виділяється при згорянні певних матеріалів. Пригадайте пожежу у нічному клубі Росії "Хромая Лошадь" Я зрозуміла якось так... Ні?
))) до 55 Показати IP 4 Травня 2014 21:58
я думаю, що цих дебілоїдок малолітніх з пляшками умисно засвітили і підставили для ескалації армагеддону. пожежа була влаштована значною мірою зсередини, тими ж спецами, які вбивали людей. а дур заклали як гарматне м'ясце, бо люди будуть мститись.
Ромка Показати IP 4 Травня 2014 13:47
А ви думаєте ті дівки на фото не знали що роблять і чим може все закінчитися для людей коли коктейлі Молотова робили?Взяти одну таку бутилку і їй в пику зацідити,хай би живим факелом попрацювала.А потім це зняти на відео і викласти в інтернет,щоб інші подумали чим можуть закінчити.Руками ціх відьмочок вбили людей.Повірте,Бог все бачить і якщо не люди то він сам їх точно покарає.
55 до Ромка Показати IP 4 Травня 2014 13:52
ой, не вам судити, хто кого каратиме - вас там не було. З іншої сторони, розповідали про хлопчину, якого поранили пулею зі зміщеним центром: увійшла в ногу вийшла животом. Думаю, тільки очевидці знають правду
Анонім до Ромка Показати IP 4 Травня 2014 14:13
винен той,хто перший почав, хто обстріляв мирну ходу, учасники якої змушені були зривати бруківку для оборони, тому що не було кому захистити. Явно все організовано фсб - мета "одеська хатинь - жертви націоналістів-бандерівців", хоча самі фсб-шники і підсунули колорадосам, якусь гидоту .Рашисти добре попрацювали на кремль, хоча й ціною власних життів
Дончанин до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:01
Откуда у "мирных демонстрантов" оружие?
))) до Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 15:27
откуда мозги, спросите. нет их. вылазки ультрас во всех странах всегда заканчиваются плохо, потому что в их рядах - отборные дебилы, и везде их менты бьют. у нас уже не бьют. вот и имеем.
Анонім до ))) Показати IP 4 Травня 2014 15:39
лозунг рашистов :"путин - президент мира" - что это последствие алкоголизма или генетического сбоя
))) до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:41
посмотри на себя, генетический сбой. при чем тут путин? в одессе путина будут завтра хоронить?
Дончанин до ))) Показати IP 4 Травня 2014 15:43
коментар було видалено
Олександр Показати IP 4 Травня 2014 13:50
коментар було видалено
ой Показати IP 4 Травня 2014 13:52
ой, чувствую поредеют ряды поцриотов в Одессе...
українка до ой Показати IP 4 Травня 2014 13:56
Гидко читати такі коментарі. Особисто я співчуваю усім - незалежно від політичних поглядів, і дивуюсь ти плюсам біля огидних, підбурюючих коментарів. Люди, невже вам мало крові?!
Анонім до українка Показати IP 4 Травня 2014 14:06
Слухай українка якщо співчувваєш всім то і дивуйся звірствам ПС теж, а то тільки проти опозиції "співчуваєш".
українка до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 14:33
Я десь зазначала, що співчуваю лише опозиції? Мінусуйте, мені все одно. Єдине, що я хочу, то це миру, злагоди, спокою і життя у нормальній країні, де не нападають на тебе посеред міста з арматурою, не б'ють по голові, а у разі небезпеки є міліція, яка тебе може захистити.
))) до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:43
апазиція, это, мля, кто? ПР?
Настя Показати IP 4 Травня 2014 13:55
Жах! Ще тільки цього не вистачало! Люди, схаменіться!
erh Показати IP 4 Травня 2014 14:04
Збережіть ці фотографіі- вони ще пригодяться. Щоб потім пригадати тим уродам які розвалили Украіну., привели до того . що спалити людину стало не злочином. а подвигом. Аті особі що на фотографіях . цілком заслужили щоб з ними зробили теж саме . що і .з іх жертвами . Не патріоти вони . а уроди Хай біжать .якщо встигнуть .
оля Показати IP 4 Травня 2014 14:05
А як хотіли???!!!! Що хіба ця "золота" молодь патріотична не знала на що оті коктейлі і для чого палити людей?? А ті люди чиїсь батьки,діти .Як бути їм.Чи тепер така демократія-якщо маєш інші погляди-то смерть? Усе шановні повертається бумерангом і нема чому дивуватися.
око Показати IP 4 Травня 2014 14:17
око за око... если милиция действует не по закону, а в зависимости от политической обстановки, людям ничего не остается, как совершать самосуд...
я до око Показати IP 4 Травня 2014 14:34
дивись, аби тобі не викололи
Одеситка Показати IP 4 Травня 2014 14:49
После последних событий у меня многие знакомые за оружие взялись! То что мира не будет-это приговор! Украины умерла-это не громкие слова,а факт! Страшно очень.....! У нас люди обозлились до крайней меры! Украину уже ничего не спасёт! Доигрались ''портфели''! Я-мать! Я-бабушка! Но без стеснения совести говорю вслух -таких подонков нужно давить!Тех ,кто сжигал людей.
волинянка до Одеситка Показати IP 4 Травня 2014 15:13
Чесно? Я вже нічого не розумію: хто кого бив, хто кого захищав, хто у кого стріляв, хто кого палив :(
Одеситка до волинянка Показати IP 4 Травня 2014 15:47
коментар було видалено
Воїн Показати IP 4 Травня 2014 14:50
Смерть сепаратюгам-москалям!
Анонім до Воїн Показати IP 4 Травня 2014 14:55
Клоун
100% до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:00
Вони оті воїни усі клоуни.Нема чому дивуватись,то тепер така мода.
Воїн до 100% Показати IP 6 Травня 2014 23:00
Можеш поцілувати мої сліди, хирлявий. )
Воїн до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:09
Клоун ти і твій тато.
Патріот до Воїн Показати IP 4 Травня 2014 15:38
Воїн, я цілком з вами згоден.
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:26
Это ж кем надо быть чтобы сжечь людей, а потом фотографироваться рядом с их трупами. И после этого рассказывать о толерантности, о том как хочется жить в мирной единой стране. И в сотый раз заниматься поиском внешнего врага. Этим блядям разливающим коктейли Молотова вряд ли кто указ кроме своего " слава націі смерть ворогам" . Сколько ещё нужно жертв ради светлого европейского будущего?
))) до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 15:42
они пока все трупами не завалят, не успокоятся.
вік до ))) Показати IP 4 Травня 2014 15:46
Або їх виб"ють як дідів в 40-50-х по лісах.
Анатолій Показати IP 4 Травня 2014 16:10
Ви хотіли принести свою так звану "революцію" людям на схід і південь в пляшках молотова, палити людей живцем що на майдані що в Одесі, а самим відсиджуватись тепер по барам. Не вийде. Я думаю скоро вони і сюди вишлють своїх. Закінчиться ваше спокійне "Європейське" життя. Та ви і самі це знаєте. Чи не тому кругом блок-пости ставите.
Анонім до Анатолій Показати IP 4 Травня 2014 16:25
Ідіот ви, Анатолію
Анатолій до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 16:32
Ідіоти - ваші гузі і данильчука, а ще - половина з київських "революціонерів", в них навіть довідки є.
my_gift до Анатолій Показати IP 4 Травня 2014 22:00
По-перше-не посміють. По-друге-всіх, хто буде разом з сепаратистами, всіх, хто "живим щитом" йтиме перед ними/з ними-ЗНИЩУВАТИ БЕЗ ЖАЛЮ. Це і буде демократія в дії.
дончанину и одеситке Показати IP 4 Травня 2014 16:36
наберите в гугле -события в Одессе глазами блоггеров и читайте
Дончанин до дончанину и одеситке Показати IP 4 Травня 2014 17:49
А кто блоггерам платит, т.е. заказывает их музыку? А у меня и в Одессе есть знакомые. Их информация не отличается от той, что я смотрел по кретиноскопу. Кроме того, зайди сейчас на сайт УНН (Українскі Національні Новини) и посмотри, что там сейчас пишут о событиях в Одессе.
волинянка Анатолію Показати IP 4 Травня 2014 16:45
Анатолію, ви самий справжній ідіот!
Анатолій до волинянка Анатолію Показати IP 4 Травня 2014 18:18
Як ви такі розумні то хоч раз зформулюйте свою думку. Тоді нормальні люди побачать хто є хто. Чи на більше як клеїти ярлики мозгів не вистачає?
Вікторія Показати IP 4 Травня 2014 19:19
Люди добрі невже не можна зупинити це все. Розійтися всім по домівках, лягти в теплі ліжка, радіти просто життю. Защо прості люди мають страдати. через те що влада грошей не може собі набрати?
Джулія до Вікторія Показати IP 4 Травня 2014 22:04
Цікавий і потрібний експеримент. Хоча й без нього всі, в кого ще не вмерли сірі клітини, знають, в кого рильце в пушку-в рашистської свині Путлера і компанії! Крим був квіточкою...
))) до Вікторія Показати IP 4 Травня 2014 22:07
можна. але це прирівнюється до того, щоб визнати себе поюзаними дебілами, ще з грудня. хто ж на це піде. пабєда ілі смєрть.
болить... Показати IP 5 Травня 2014 10:22
не влада ні, люди самі розвалять Україну. Влада з нас вибрана. що ви хочете? Радянський союз? жили сліпо, бідно і тихим сапом. нічого не бачили. а яким методом будувався радянськи союз, якими жертвами....забули...а ветеранами зараз прикриваються. спитайте себе кожен, що я робив для процвіиання своєї країни? носив хабарі брав хабарі, крав, дурив один одного, а працювати ліньки. лише в радянському можна було не...ра не робити і мати з/п. жили як щурі, амереканців боялись, про європейські країни взагалі нічого не знали, а як дорвались до польщі то штучний чай гранульований, юппі, бульйон сухий розчиняли і пили, і раділи - яке то чудо. голота, подивіться чим ви користуєтесь, що вашого виробництва, що російського? ні, треба польське, італіське, американське, на гуманітарці шукаєте бренд....гидота і кричать україну розвалили...самі розвалили...бо уми і інтелегенцію за радянські часи вигнали і винищили...а тепер спати спокійно не дають вам? на себе подивіться з себе спитайте! чого самі варт і?
болить... Показати IP 5 Травня 2014 10:23
не влада ні, люди самі розвалять Україну. Влада з нас вибрана. що ви хочете? Радянський союз? жили сліпо, бідно і тихим сапом. нічого не бачили. а яким методом будувався радянськи союз, якими жертвами....забули...а ветеранами зараз прикриваються. спитайте себе кожен, що я робив для процвіиання своєї країни? носив хабарі брав хабарі, крав, дурив один одного, а працювати ліньки. лише в радянському можна було не...ра не робити і мати з/п. жили як щурі, амереканців боялись, про європейські країни взагалі нічого не знали, а як дорвались до польщі то штучний чай гранульований, юппі, бульйон сухий розчиняли і пили, і раділи - яке то чудо. голота, подивіться чим ви користуєтесь, що вашого виробництва, що російського? ні, треба польське, італіське, американське, на гуманітарці шукаєте бренд....гидота і кричать україну розвалили...самі розвалили...бо уми і інтелегенцію за радянські часи вигнали і винищили...а тепер спати спокійно не дають вам? на себе подивіться з себе спитайте! чого самі варт і?