USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Міліція розповіла подробиці смерті чоловіка в луцькому парку

7 Квітня 2015 13:23
Загиблий чоловік, якого з ножем в грудях сьогодні знайшли в луцькому парку, - 1982 року народження. При ньому, кажуть, були документи.

Тіло чоловіка із ножем у грудях знайшли в одному з парків обласного центру. Нині правоохоронці розглядають кілька версій скоєння правопорушення, серед яких - умисне вбивство та самогубство.

У чергову частину Луцького МВ УМВС України у Волинській області о 9:30 найшло повідомлення від жительки обласного центру про виявлення у парку чоловіка із ножем у грудях. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка розпочала огляд місця події.

Як розповів перший заступник начальника Луцького МВ УМВС України у Волинській області Олександр Карпук, у чоловіка із собою були документи. Тож правоохоронці одразу встановили його особу: це житель Луцька, 1982 року народження.

– Нині відпрацьовується кілька версій, серед яких – умисне вбивство та самогубство. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Будуть призначені усі необхідні судово-криміналістичні експертизи, тож після їх завершення визначимося із остаточною правовою кваліфікацією події, - повідомив Олександр Карпук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
xO Показати IP 7 Квітня 2015 13:55
Навіщо там міліція? Кличте "самооборону", вони все вирішать!
Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 14:01
а де подробиці?
Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 14:05
а де наша доблесна міліція? то на соборності на зупинці побили і пограбували, то тут зарізали, то на ГПЗ наркомани валяються по тротуарах, то автівки палять і уганяють, то гранати закладають. Народ - ми в Луцьку живемо чи у Детройті???? Де наші патрулі? де патрулювання вулиць? де наряди? де дружини? де правий сектор? де самооборона і т.д..????
луцький до Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 14:08
Де "Варта порядку"... натяк зрозуміли?!
до дмитра до Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 14:21
а де ти!чи просто писати вмієш?виходь та патрулюй!
Дмитро до до дмитра Показати IP 7 Квітня 2015 15:21
Гой, Я живу в демократичній країні, якаповинна забезпечувати Мені порядок і спокій. Я за це податки сплачую до бюджету. Це ти, гойська свиня, обслуговуй сама себе.
Гггг))) до Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 18:12
Знову цей Дмитро зі своєю гойською свинею і особистими образами незнайомих людей, що не комент, то одне і те ж)) Жовч в мозок вдаряє - і відразу ж на ВН поспішає
Правда до Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 21:07
В перекладі на українську (гой) не єврей не іудей. А далі робіть висновки.
до дмитра до Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 14:28
дмитро а ти випадково не прокурор!чому незгадуєш їх?????доречі вони моглиб теж попатрулювати!
13 до Дмитро Показати IP 7 Квітня 2015 15:41
У нас замість міліції є доблесна самооборона і правий сектор, хай вони розкривають злочин!!!
Анонім до Дмитро Показати IP 8 Квітня 2015 01:12
Ми ж рухаємось у напрямку демократичних і цивілізованих країн, таких як США. А для США такі міста - як Детройт - це є цілком нормально, чому тут дивуватись? Українці самі ж вибрали напрямок євроалтантичної інтеграції - так сказав президент. Правда ніякого референдуму чи псевдореферендуму не було, але це вже дрібниці.
Патріот до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 10:36
Та їдь в свою Гондоноросію і там пишайся "рускай деревяй".Там значно краще та веселіше ніж в Детройті. Чи українцям треба видати гармошку і ведмедя для танців. Якщо вам це подобається- вперед, а нам і на Батьківщині добре живеться, а після того, як усунемо євреїв від влади житемемо ще краще.
Патріот до Дмитро Показати IP 8 Квітня 2015 10:32
в Маневицьких лісах.Невже ви ще досі живкете ілюзіями відносно цих організації.
Назар Показати IP 7 Квітня 2015 14:13
Дуже співчуваю. Але де ж та влада ? де міліція? чи камери якщо вже самі спите?
ірина журналіст. до Назар Показати IP 7 Квітня 2015 14:26
та в нас міліції практично не має!одних звільнили за те що були на майдані,інших люстрували (вибірково),основна маса зараз на сході,а решта що залишилась написала рапорта на звільнення та чекає наказу про звільнення.
Наталя Показати IP 7 Квітня 2015 14:28
І ніхто нічого не розкриє і все піде разом з покійним у могилу отака у нас служба...
Анонім до Наталя Показати IP 8 Квітня 2015 01:41
ви ж самі раділи, коли правосеки ставили беркут на коліна в центрі луцька. от і маєте тепер результат.
Наталя до Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 08:17
Звідки Ви знаєте кому я раділа ........?
Катя Показати IP 7 Квітня 2015 14:30
в тому парку окрім алкашів більше ніхто не гуляє, напевно вони стосунки між собою виясняли
Лучанка до Катя Показати IP 7 Квітня 2015 20:03
ось я наприклад бігаю у парку,точніше бігала до цієї новини зранку,тепер якось моторошно...
Маша Показати IP 7 Квітня 2015 15:42
Я вчуся там, і не раз прохожу через ліс, там окрім алкашів і дро*ни ходять, вже писали заяву... і ще там бігають люди займаються спортом... незнаю бачила сьогодні тіло і це все це просто жах, чоловік був без верхнього одягу...
SET Показати IP 7 Квітня 2015 15:56
Невже ви думаєте що вчорашні випускники " Міжнародної академії "Сокиричі" " когось знайдуть? Не смішіть. В них же 80 % розкриття це або хтось "настучить" на когось і дасть свідчення, або ж добровільно визнає свою вину. Хоча "добровільно" в нашої міліції може бути у двох значеннях))) Хоча є ще і третій варіант - вбивця залишить на місці вчинення злочину паспорт, ідентифікаційний код і на всякий випадок залишить чіткі відбитки пальців на білому аркуші паперу, який покладе у файл (аби дощ не намочив). Нормальні люди (професіонали) там на довго не затримуються. Так як або їх "з"їдають", і вони прощаються із службою "за власним бажанням", або ж просто стають "частиною системи" Третього не дано. Тут або в човні, або за бортом.
SV Показати IP 7 Квітня 2015 16:13
Цей молодий чоловік, учасник АТО...З осені вдома був, вчора викликали в правоохоронні органи. Сьогодні пішов з дому і от наслідки.
xO до SV Показати IP 7 Квітня 2015 17:22
а, тоді все ясно. психіка порушена, я герой, мені все можна. хтось правда довів інше.
Анонім до xO Показати IP 9 Квітня 2015 10:54
ТА самі ви психи!!!!!!!!!
Анонім до SV Показати IP 9 Квітня 2015 10:52
Які наслідки????????????????????? Людину вбили, а Ви зразу учасник АТО. Найкраще списати все на війну на АТО
не пацик Показати IP 7 Квітня 2015 16:23
в нас замісь міліціі муковози з освітою Національноі Сокирянкськоі акадамеі внутрішніх справ :- одні полковники і академіки а дай в руки ручку і папір так вони і протокол місця огляду подіі нескладуть - а еще багато что що необхідно робити але це потрібно знати а неповзати животом перед різними политичними простітутками і одівати час від часу шіліки різних кольорів щоб подобатися : Трісти треба як дід грушу кримінальний світ-тристи сильно пока неповпадають все питнаня в тому а е ще ті діди хто ще може це зробити -нема правильно подумали :-залишились одні муковози
хаха до не пацик Показати IP 7 Квітня 2015 16:39
Шановний, Ти спершу мову рідну вивчи, а потім писатимеш, хто що робить, а хто що "нескладе".
не пацик Показати IP 7 Квітня 2015 16:46
давай кріптолог чи цензор шановний ХА_ХА відповіді на питання людей чому -чому-чому нерозкриваються злочини : -може тому що у вас там всі такі ха-ха
цензор до не пацик Показати IP 7 Квітня 2015 17:16
а може ти такий розумний(-а) не будеш тут виписувати, а підеш в міліцію працювати?заодно і покажеш як потрібно!!! а якщо є можливість то зразу в АТО, вот там і поумнічаєш!
не пацик Показати IP 7 Квітня 2015 17:38
як в сціну горох- одинаково :
000 до не пацик Показати IP 7 Квітня 2015 20:55
У сТіну горохом.
Нейтрал Показати IP 7 Квітня 2015 20:16
Якби у пристроїв біля яких сидять отакі писакі...були тестери на алкоголь або наркотиків всього цього лайна ми всі і не читали.зі святом вас великим. Слава Україні.
777 Показати IP 8 Квітня 2015 01:01
шкода людину. у нас в країні не кричать міліція поки все добре.( це стосується і правого сектору) а так ссикунів балаболів багато.