USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сотня мітингувальників: охорону міськради посилили

24 Грудня 2014 09:12
Більше сотні працівників ДКП «Луцьктепло» прийшли в Луцьку міську раду з вимогою звільнити керівника підприємства та ще кількох начальників відділів. Люди говорять про беззаконня на підприємстві й погрози фізичної розправи.

Про це йшлося під час чергової 68-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 24-го грудня.

Трудовий колектив підготував звернення до депутатів міськради. У ньому йдеться про те, що люди просять кадрових рішень в адміністрації «Луцьктепла» та розповідають про порушення на комунальному підприємстві.

«Ми прийшли з вимогою, щоб Романюк розірвав контракт з директором комунального підприємства Олександром Киричуком. Дійшло вже до того, що нам погрожують фізичною розправою», - говорить голова ініціативної групи Володимир Федотов.

Сесія ще не розпочалася.

Нагадаємо, вчора відбулися збори працівників, від них втік директор й загадково зникли всі ключі від актового залу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
003 Показати IP 24 Грудня 2014 09:18
Тільки самі ЛЮДИ СИЛОЮ (волі, духу) зможуть навести лад, щось змінити.... Чекати, що багаті бандюки СКЛАДУТЬ ЛАПКИ - марно. І так має бути в кожній установі, підприємстві, організації. Не за те люди гинули і гинуть, щоб ВЕРХИ гнобили НИЗИ.
Анонім до 003 Показати IP 24 Грудня 2014 09:48
За те гинули і будуть гинути бо цей майдан злодії зробили.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 09:57
Якщо ти не злодій, то будь на стороні НАРОДУ. Які проблеми?!
Дончанин до Анонім Показати IP 24 Грудня 2014 10:04
коментар було видалено
месник до 003 Показати IP 24 Грудня 2014 10:11
Ми вже силою навели ладу!!!! В першу чергу, нам необхідне юридичну та політичну освіту в громаді впроваджувати, для того щоб законними шляхами вирішувати ці питання!!!! П'яна матросня привела до влади деспота Леніна а з ним і Сталіна, те саме і в Україні!!!! Силою ми вказуэмо на те що вирішення всіх питань в Україні-мордобій!!!! То за яку інтеграцію ми говоримо??
007 до 003 Показати IP 24 Грудня 2014 10:30
Люди, повідомляйте про свої акції ЗАВЧАСНО! Чимало людей захоче вас підтримати. Давайте анонс на інтернет-ресурсах, клейте афіші, тощо. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Боголюбы Показати IP 24 Грудня 2014 09:20
А что это они в рабочее время ходят по мэриям? 3 часа отсутствуют на работе и приказ на увольнение за прогул. Все должно быть по закону. Утомили уже эти революционеры и борцы за покращеня.
Анонім до Боголюбы Показати IP 24 Грудня 2014 09:29
Ти на хатку в Боголюбах (наприклад) накрав, то сиди і мовчи, поки до тебе черга не дійшла. Оті Боголюби, Зміїнці, Ліпини і т. п. - це волинські диверсанти. Вони добровільно не здадуться....
ленс до Боголюбы Показати IP 24 Грудня 2014 14:53
Поділися із своїми доходами для АТО, бідних людей, якщо так не любиш революціонерів
бацька Показати IP 24 Грудня 2014 09:22
Усюди такий бардак робиться... Чи буде колись наша ненька процвітаючою? Чи так і будемо в центі Європи жити як в Африці?
цецька до бацька Показати IP 24 Грудня 2014 09:44
Якщо будете так голосувати - то ще гірше будете жити!!! Вам вже реально по гаманцю не відчутно як ви "наголосували"?!
Нє-нє до цецька Показати IP 24 Грудня 2014 09:47
а ше може бути гірше?
месник до Нє-нє Показати IP 24 Грудня 2014 10:15
Може!!! Повітря почнуть по годинам включати!!!)))
ВОНО до Нє-нє Показати IP 24 Грудня 2014 10:15
а чого ви хотіли? гірше не буде!!!!
до до ВОНО Показати IP 24 Грудня 2014 14:54
якщо будемо мовчати то буде ще гірше. Вже ті "пихаті" зажрались