USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Мільйони в декларації волинського податківця з'явились через помилку

22 Березня 2018 10:02
28,374175 мільйона гривень доходу, вказаних у декларації старшого державного інспектора Державної фіскальної служби у Волинській області Мирослава Цивінського та його дружини Людмили, - помилка.

Про це у коментарі Інформаційному агенству Волинські Новини повідомила сама Людмила Цивінська.

З її слів, така захмарна сума у декларації з'явилась у результаті помилки при введенні дані . Зокрема, в поле, де треба вводити цілі значення, помилково ввели зарплату разом з копійками.

Тобто реальна зарплата Миколи Цивінського за 2017 рік становить 136,204 тисячі гривень, а його дружини - 147, 537 тис. грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 22 Березня 2018 10:07
неслабенько у нас слуги народу заробляють. хто тоді кровосісі ?
Володимир Показати IP 22 Березня 2018 10:24
Який тоді з нього фінінспектор, якшо він дробів не знає !? Просто він кришталево чиста людина і написав правду. Бо збрехав би і йому встидно дуже би стало. А коли серйозно. то отаких чесних двієчників з арифметики треба гнати зі служби березовою мітлою !Бо скільки порядних людей може постраждати або і уже постраждало через не там поставлену кому .
Декларант Показати IP 22 Березня 2018 10:24
Прикольно получається: навіть податківці не вміють правильно заповнювати декларацію... А я до них хотів іти на консультацію... Ото Вам рівень кваліфікації в фахівців.
Декларант Показати IP 22 Березня 2018 10:29
В декларації за 2016 рік він теж всіх обдурив? І ніхто на те не звертає увагу!
Ліна Показати IP 22 Березня 2018 10:47
Цікаво ,чи подружжя знає табличку ділення... але б іначе вони таких посад не бачили б!!!
Анонім Показати IP 22 Березня 2018 11:18
це вони авансом задекларували 28 лімонів, щоб потім не питали, де взяв
Юрій Показати IP 22 Березня 2018 20:26
Таки минулого року цей Цивінський теж задекларував мільйони грн доходів. Цирк на дроті. Мого знайомого та ж податкова дибала минулого року за незначні неточності в декларації. А тут - норма. Позор не на область, а на всю Україну!