USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Міноборони визнало: в Україні відбуваються теракти

4 Травня 2014 18:11
Озброєний напад на військовослужбовців під час проведення АТО 2 травня у Слов’янському районі Донецької області кваліфіковано як терористичний акт.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони, яке наводить рішення Харківської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, - пише Українська правда.

У міністерстві нагадали, що під час нападу загинуло два пілоти та два десантники, а також семеро військовослужбовців отримали поранення.

Встановлено, що два вертольоти Збройних Сил України, які здійснювали патрулювання, були збиті за допомогою сучасних переносних зенітно-ракетних комплексів.

При цьому використовувалась тактика одночасного пуску двох ракет по повітряній цілі, що свідчить про професійну військову підготовку сепаратистів, - йдеться у повідомленні.

"Ще один вертоліт був обстріляний із автоматичної зброї", - зазначили у Міноборони.

Окрім того, до цієї ж справи додано напад на військовослужбовців біля блокпоста в Андріївці на Донеччині.

Згідно з даними Міністерства оборони України та Національної гвардії, сепаратисти намагалися витіснити сили АТЦ з блокпосту, прикриваючись дітьми та людьми похилого віку.

Під час переговорного процесу сепаратисти застосували вогнепальну зброю із-за спин цивільних громадян, в результаті чого загинули двоє військовослужбовців 95-ї окремої аеромобільної бригади, - нагадали у відомстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Косс Показати IP 4 Травня 2014 18:27
Правий сектор - основні терористи. Це на їхніх руках кров убитих тоді і зараз. Дожили б до 2015, Вітьку переобрали б і жили далі. А зараз - вже ніхто не може сказати коли і як це все закінчиться!
Аппузиция до Косс Показати IP 4 Травня 2014 18:48
А аппузиция - пособник террористов, которая их развела и захватила власть.
Анонім до Косс Показати IP 4 Травня 2014 18:53
Зате демократія, інакомислячі горять у вогні, але демократія, я вот наприклад раніше нерозумів цих наїздів на демократію, а тепер розумію.
))) до Анонім Показати IP 4 Травня 2014 19:06
пи...ти треба було тих демократів. в м'ясо.
ааа Показати IP 4 Травня 2014 19:12
де розвідка, де кгб.....
))) до ааа Показати IP 4 Травня 2014 19:15
прої**ли українці і розвідку, і спецслужби. 23 роки на це працювали всією дурью своєю. а тепер шо? "прокинулись, б**ді"???
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 19:30
Щось вже хунта заплуталася в термінах. Які можуть бути терористи під час війни?
Rza Показати IP 4 Травня 2014 20:07
От у мене питання до всіх свідків Правої Секти. Чому кли на Сході йдуть бойові дії, страждають наші громадяни, робляться безчинства й безпорядки, наш Паша Данильчук вже який місяць заявляє про готовність поїхати на Схід, носить незрозумілу військову форму і збирає на ці поїздки гроші, але і сам не їде і своїх бандитів не відправляє. Набрав за останній час на зрекетовані гроші 15 кг відборного жиру, вже в штані не влазить. Збирає мзду за погодження на посади і частину передає на ентр Ярошу.
))) до Rza Показати IP 4 Травня 2014 21:06
коментар було видалено
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 21:23
де ще можуть виговоритись ображені як не в коментарях ВН
Бульба Показати IP 4 Травня 2014 22:53
Перед отправкой на юго-восток страны украинских солдат проверяют на готовность стрелять в детей и женщин russian.rt.com/article/30534
Бульба Показати IP 4 Травня 2014 22:55
"що свідчить про професійну військову підготовку сепаратистів" - в армии служить надо, а не отмазыватся.
11 Показати IP 5 Травня 2014 14:27
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=channel%3A534e9435-0-27e4-a449-1a11392a82&feature=iv&src_vid=sRIN2HdQxvg&v=mZ_Et-aBVNw