USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Молоді і красиві лучанки запрошують на вуличні тренування

9 Серпня 2014 11:48
Вуличні тренування у Луцьку відбудуться на День Незалежності. Їх організовують учасники фітнес-клубу «Спорт Лайн».

Зберуться молоді і красиві, охочі продемонструвати власну фізичну загартованість, або ж просто весело і цікаво провести час, у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Тренування відбудуться 24 серпня о 10.00 поблизу дитячого майданчика «Мадагаскар», - розповідають організатори.

Дрес-код обов’язковий: синьо-жовте вбрання та національна символіка (одяг, стрічки, хустинки). «Підтримаємо нашу країну гарним настроєм!», - кажуть дівчата.

Прохання зареєструватися на участь в тренуваннях у адміністратора: 095 825 05 37.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Влад Показати IP 9 Серпня 2014 11:50
Прийду, подивлюсь...
Vetal Показати IP 9 Серпня 2014 13:00
Ух баби в червоний футболках :)
Vetal до Vetal Показати IP 9 Серпня 2014 13:01
і платтях
Яло до Vetal Показати IP 9 Серпня 2014 14:21
Поклади фото своєї бабці назад в альбом)
Всім цинікам Показати IP 9 Серпня 2014 13:41
"Бабів" не бачу, бачу красивих струнких дівчат. Я теж був молодий і красивий, а зараз просто красивий. А циніки в тридцять років плюватимуть на бороду і сцятимуть в штани від надмірного споживання пива.
Жаба до Всім цинікам Показати IP 9 Серпня 2014 14:10
а звідки ти знаєш, що від надмірного споживання пива можня сцяти в штани?
Ярик Показати IP 9 Серпня 2014 13:52
А де гарні дівчата???
Яло до Ярик Показати IP 9 Серпня 2014 14:09
гарні дівчата у гарних хлопців)
Жаба Показати IP 9 Серпня 2014 14:09
Хлопці не позорьтеся. Ви такі капризні - і те вам не так, і це - це вас не прикрашає.
Anonymous Показати IP 10 Серпня 2014 11:30
ну сказать что там все красавицы это трудно ... а парочку девушек я бы лайкнул ..
Andrij Показати IP 10 Серпня 2014 17:12
Xaj trenyjytsjs dobre, bo skoro na front..... spravznix 4olovikiv vze nemae, e tilku internet-4at geroji jaki proturajyt odne misze na divani ;)
Toto Показати IP 10 Серпня 2014 23:59
Новость из разряда "Методы борьбы с хроническим недо``бом"....