• USD 39.75 40.05
  • PLN 9.72 9.96

Молодіжка «Волині» програла у Донецьку

28 Березня 2014 15:19
Дублери луцької «Волині» провели сьогодні в Донецьку матч 23 туру першості України серед молодіжних команд. Матч видався вкрай напруженим, хоч і з певною ігровою перевагою місцевого «Металурга». Першими рахунок відкрили в першому таймі господарі, а одразу після перерви лучанин Литвиненко зрівняв його. Через чверть години донеччани знову вийшли уперед, а Коломієць повторно забив у відповідь. Наприкінці матчу футболісти «Металурга» усе ж зуміли забити переможни гол - 3:2. Інформаційне агентство Волинські Новини інформувало, що луцькі футболісти добиралися в Донецьк поїздом.

Статистика, оприлюднена офіційною прес-службою донеччан:
28 березня 2014 року. Стадіон «Авангард». 100 глядачів. +5 градусів.
«Металург» (Донецьк) – «Волинь» (Луцьк) – 3:2 (1:0)
Голи: 1:0 Козак (9), 1:1 Литвиненко (51), 2:1 Дебелко (66), 2:2 Коломиєць (72), 3:2 Хамід (84).
Склад «Волині»: 1.Литовченко, 3.Никитюк (к), 2.Воробей, 8.Нємчанінов (10.Шаповал, 46), 4.Годований, 9.Рогач, 15.Коблюк (17.Максимук, 85), 11.Задерецький (5.Булига, 71), 6.Никитюк, 12.Хомченко (7.Коломієць, 62), 14.Литвиненко.
Запасні: 18.Пшибила, 13.Малик, 16.Стрижеус.
Старший тренер: Олег Федюков.
Жовті картки: Мишенко (20), Никитюк (22), Задерака (25), Козак (45), Дебелко (52), Литвиненко (88), Рогач (90+1).