USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Рада проголосувала за заборону УПЦ МП у першому читанні

19 Жовтня 2023 14:09
Верховна Рада 19 жовтня підтримала у першому читанні урядовий законопроєкт щодо заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов‘язаних з Російською православною церквою (РПЦ).

Про це повідомляє народний депутат від Волині Ігор Гузь, який і виступав із підтримкою законопроєкту з трибуни.

Проєкт закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій» (№ 8371) у першому читанні підтримали 267 парламентарів.

Урядовий законопроєкт № 8371, який забороняє діяльність релігійних організацій, пов’язаних з державою-агресором, буде розглянутий Верховною Радою не раніше четверга.

Читати ще: Волинські депутати заборонили діяльність московських церков в області

«Ні московській церкві! Верховна рада у першому читанні прийняла законопроект #8371, який має сприяти забороні релігійних організацій з центром у Москві!

267 голосів «за»! Московська церква повинна бути забороненою! Інших варіантів бути не може! До другого читання дамо бій і впевнений перемога буде за нами», – йдеться в дописі народного депутата.

Читати ще: Просять перевірити храми та монастирі УПЦ МП на Володимирщині

Після голосування за заборону УПЦ МП в Раді трапилась сутичка за участі Ігоря Гузя та нардепа Артема Дмитрука, який проголосував проти цього законопроєкту.

Нагадаємо, 15 вересня 2022 року Волинська обласна рада підтримала звернення до ВРУ, Кабміну та РНБО про заборону Української православної церкви московського патріархату на території України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Михайло Показати IP 19 Жовтня 2023 14:53
А чому гузь не на фронті? На майдані добре витанцьовував, нехай тепер бере відповідальність і дуже на фронт.
сусідка до Михайло Показати IP 19 Жовтня 2023 15:38
тому що після тебе піде!
Михайло до сусідка Показати IP 19 Жовтня 2023 16:59
Так я і не витанцьовував, я в той час працював. Зробили зміни? Тепер відсоюйте їх без мене.
Maха Показати IP 19 Жовтня 2023 15:37
аж не віриться !
Maха Показати IP 19 Жовтня 2023 15:41
я не є прихильницею цього депутата. Гузь молодець ! БРАВО !
До Михайло Показати IP 19 Жовтня 2023 15:57
Шановний, на Майдані не "витанцьовували, а виступили проти злочинної прорашистської влади та вимагали проєвропейський курс УКРАЇНИ! А це значить - за свободу, демократію, правову державу, якої, на жаль, і нині ще не має!!! Але буде!!!
Патрiот до До Михайло Показати IP 19 Жовтня 2023 16:46
Яку свободу,яку дермократiю.зато диктатура вже е пiдарасiя також.розвели як котят.
ЦИТЬ до Патрiот Показати IP 19 Жовтня 2023 18:21
А що антимайдан забув на сайті волинських новин?
Степан Андрійович Ба Показати IP 19 Жовтня 2023 16:42
Слава Украіні!!! Слава ЗСУ!!!‘
ПТН ХЛО до Степан Андрійович Ба Показати IP 19 Жовтня 2023 19:24
Смерть ворогам! (кацапам)
до До Михайло Показати IP 19 Жовтня 2023 17:06
Не витанцьовували на майдані? Всі патріоти там були? То поцікавтеся, де зараз позашивалися волинські *майданівці - герої*, де їхні київські верховоди і в яких закордонних їхні повнолітні діти.
До антимайдану до до До Михайло Показати IP 19 Жовтня 2023 18:23
Барна загинув на фронті наприклад, Сенцов воює, а ви сидите на дивані і повітря портите, і говорите про те до чого відношення не маєте. Ну хіба що до антимайдану...
Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2023 18:17
Депутати борються з усім на світі, але яйце за 17 грн вони не можуть побороти.
Варг Вікернес Показати IP 19 Жовтня 2023 18:21
Ну ви ж всі дорослі та розумні люди і знаєте яка церква несе світло
Спостерігач до Варг Вікернес Показати IP 19 Жовтня 2023 19:59
Смішно середньовіччя назвати світлом.
Троц і Бланк Показати IP 19 Жовтня 2023 18:41
1920. Дайош повторення історії
Спостерігач Показати IP 19 Жовтня 2023 20:00
Після голосування тихо заплакав один диякон московського патріархату.