USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Московська церква на Волині збирає пожертви для бійців АТО

19 Серпня 2014 16:07
У православних храмах Московського Патріархату на Волині збирають збирають пожертви на потреби українських вояків, які нині перебувають у зоні АТО. За кошти, які пожертвували парафіяни православних церков, уже закупили нові штурмові берці для нововолинських солдатів.

Про це повідомляє «Нововолинськ діловий».

Активісти "Волинських патріотів" встановили у церквах скриньки для пожертв і разом із солдатськими матерями провели підрахунок зібраних коштів. Священики до такої ініціативи поставилися схвально.



- Церква молиться про те, аби Господь дарував нашим воякам миру, відваги та здоров'я, - ділиться переживаннями протоієрей Олександр Горевич, благочинний нововолинської округи. - Ми раніше самотужки закуповували необхідне для солдатів. Передавали їм і бронежилети, і речі для особистого вжитку. Сьогодні співпрацюємо із громадськими активістами "Волинські патріоти". Віримо, що разом із солдатськими матерями вони скерують зібрані кошти на ті потреби, які сьогодні є найбільш нагальними для армії.

- Ми, монахи, не можемо стояти осторонь тих подій, які розгортаються в країні, - розповідає отець Стефаній із Успенського Низкиницького чоловічого монастиря. - Це нагадує нам Другу Світову війну. Всі, хто як може, допомагають українським воякам. Які б не були конфесії, але більшість людей таки молиться за солдат і жертвує гроші на їхні потреби. З числа наших прихожан і навіть паламарів є чоловіки, які нині воюють на Сході. Ми молимося за них, телефонуємо їм, намагаємося допомогти.

Загалом за тиждень нововолинці пожертвували у храмах більше 8000 тисяч гривень на потреби українських військових.

Нагадаємо, прес-секретар УПЦ МП повідомив, що Українська православна церква Московського патріархату виступає за повернення анексованого Росією Криму до складу України.

Як відомо, 13 серпня Українська православна церква Московського патріархату обрала новим предстоятелем митрополита Буковинського та Чернівецького Онуфрія.

Акт про підрахунок коштів зі скриньки встановленої у храмі Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія:



Акт про підрахунок коштів зі скриньки встановленої в Успенському Низкиницькому чоловічому монастирі:​

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
як то? Показати IP 19 Серпня 2014 16:14
ховати загиблих хлопців вони відмовляються..а тут збирають пожертви...??
сама до як то? Показати IP 19 Серпня 2014 16:58
брєд, хто відмовляється??? ховають як в УПЦ КП , так і в УПЦ
Лучанин до як то? Показати IP 19 Серпня 2014 19:06
Що за брєд? Вони навіть ховали бійця з "правого сектору" який загинув на війні. Менше Денисенка слухайте і краще подивіться самі хоча б що в області робиться. А на рахунок пожертвувань, так вони давно вже збирають кошти бійцям, але чомусь ЗМІ тільки зараз про це заговорило.
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2014 23:26
Дуже сумнівна допомога УПЦМП, вірити їм не можна, як не можна вірити Пуціну.
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 16:23
Нобелевский комитет «вежливо» просит Обаму вернуть премию мира!!! Торбьерн Ягланд, председатель Нобелевского комитета мира, заявил сегодня, что президент Обама «действительно должен рассмотреть» немедленное возвращение его медали Нобелевской премии мира.
Patrik Показати IP 19 Серпня 2014 16:34
Все таки Господь з Україною, пробудив Він мудрість церковників ... Не будемо негативно судити українських представників московської церкви, бо нарешті дочекались від них добрих вчинків... А це заслуговує тільки визнання та поваги.
Анонім до Patrik Показати IP 19 Серпня 2014 16:58
Вони ЗАВЖДИ робили добрі вчинки. Просто ти про це не знаєш.
Patrik до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 17:42
Менi достатньо того, що я знаю... Я знаю, що "вiра без добрих справ мертва".
Анонім до Patrik Показати IP 19 Серпня 2014 17:53
Якщо ти вважаєш, що тільки ця справа в них добра, то мені тебе шкода.
Patrik до Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 08:42
Ви спроможні шкодувати? Приємно вражений... Чого ж так довго не шкодували наших воїнів - дітей, які вже який місяць гинуть на сході України? Чого не шкодували почорнівших від горя їх матерів? Я не маю права та й звички давати комусь оцінки і судити про когось, але зараз зроблю для себе виняток, бо з ваших коментарів слідує, що особисто вами зараз керує ваша гординя, а не здоровий глузд і також - не віра... Шкодувати вас не буду, нехай вас простить Господь.
Анонім до Patrik Показати IP 20 Серпня 2014 10:03
Починай з себе! Ти судиш церкву і рахуєш їхні добрі вчинки!!!!!!!!! Не ганьбися краще.
Patrik до Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 12:41
Що починати? Я суджу церкву? В чому це виражається, в чому моя ганьба? У тому, що в першому коментарі я написав, що вона зараз "заслуговує тільки визнання та поваги"? Ви з цим не згідні, а може у тій правді, що я виклав у попередньому коментарі? Так про це всі знають і, що стосується вас особисто, то ваш останній коментар підтверджує те, що я, на жаль, правий.
Вікторія до Patrik Показати IP 25 Серпня 2014 23:31
Завжди потрібно розрізняти три постулати: Бога, церкву, священика. Добре, якщо всі троє - єдині. Буває, що церква і священик служать не зовсім Богу.
лучани Показати IP 19 Серпня 2014 16:46
Якби громади цих церков заявили про вихід спід Москви ,це був би найкращий вклад у війну проти фашистських окупантів.
55 до лучани Показати IP 19 Серпня 2014 17:13
а може краще грекокатолики хай відмовляться від союзу з папою римським мусульмани від свого мулли... Лучани читайте історію...
))) до 55 Показати IP 19 Серпня 2014 23:04
не напрягайте лучан.
Анонім до лучани Показати IP 19 Серпня 2014 17:32
Хочешь почитать про роль церквей в нынешней войне? Тогда зайди сюда: http://swip.su/xvost-ukrainskoj-sobaki/
Саша Показати IP 20 Серпня 2014 07:02
дойшло,коли батюшки з парафіями почали переходити в Київський Патріархат...
Вітя до Саша Показати IP 20 Серпня 2014 08:56
100%
Анонім до Саша Показати IP 20 Серпня 2014 09:26
а докази???
Анонім до Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 10:05
А нащо, аби гавкнути
123 Показати IP 20 Серпня 2014 11:20
Коментатори! Стуліть пельки. Не добивайте себе до кінця своїм словодрищанням
Ярослава Показати IP 24 Серпня 2014 19:32
А як Онуфрій ставиться до такого збору коштів? Пам'ятається, він відмовлявся від такої діяльності.