USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

МОЗ продовжило контракт із Pfizer: щорічно поставлятимуть 25 млн доз вакцини

23 Листопада 2021 13:26
Міністерство охорони здоров’я продовжило контракт із Pfizer на постачання вакцини від коронавірусу на 2022-2023 роки. Фармацевтична компанія поставлятиме 25 млн доз вакцини щорічно.

Про це заявив очільник МОЗ Віктор Ляшко під час брифінгу 23 листопада, передає Еспресо.

«Міністерство охорони здоров’я продовжило контракт з компанією Pfizer на поставку вакцини від COVID-19 на 2022-2023 роки з чіткими термінами поставок вакцин. Протягом цього часу Україна буде отримувати по 25 млн доз вакцин щорічно», – зазначив він.

Міністр нагадав, що відповідно до рекомендацій Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики, МОЗ дозволило поєднувати мРНК-вакцини для щеплень.

«Якщо перше щеплення зроблене Moderna, друге – Pfizer, або навпаки. Якщо перша доза Astrazeneca, то для другої можна використовувати вже мРНК-вакцину», – сказав він і додав, що змішування інших типів вакцин поки не передбачено.

Ляшко зазначив, що особи, які отримали дві дози вакцини за змішаною схемою, вважаються повністю імунізованими.

«Кожен заслуговує на можливість бути захищеним від COVID-19, використовуйте своє право бути здоровим. Зробіть щеплення якомога швидше», – сказав міністр.

Довідка

мРНК-вакцина містить молекули мРНК, яка кодує шипоподібний білок коронавірусу. Потрапляє в організм та надає «інструкцію» як розробити цей білок. Імунна система розпізнає, що білок не належить людині та виробляє антитіла до нього.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 23 Листопада 2021 13:42
Для мене можете не поставляти цю жижу. Краще мої податки направте для чогось корисного!!!
345 до 123 Показати IP 23 Листопада 2021 15:24
Підтримую тебе в твому прагненні очистити генофонд. НЕ ВАКЦИНУЙСЯ, І ПРИРОДНИЙ ВІДБІР СПРАЦЮЄ.
Анонім до 123 Показати IP 23 Листопада 2021 15:27
А це і є щось корисне.
ДПС до 123 Показати IP 23 Листопада 2021 15:29
Які твої податки? З центру зайнятості чи що, убогий?
скептик Показати IP 23 Листопада 2021 14:10
хтось в зеленому уряді має непогані відкати з тих поставок
911 Показати IP 23 Листопада 2021 14:12
Ляшко хай собі все вколе!!!! На здоров'я.....
333 до 911 Показати IP 23 Листопада 2021 15:26
Радує одне, що у нас народ ще не зовсім розум втратив, і вакцинується по повній програмі. Черги на вакцинацію, черги.
скептик до 333 Показати IP 23 Листопада 2021 17:00
вакцинуються ті, кому викручують руки: держслужбовці, педагоги, підприємці на ринках, продавці. адекватні люди ложили з прибором на цю маячню
Анонім до скептик Показати IP 23 Листопада 2021 17:58
Ось ці "адекватні" потім в реанімаціях не знають кого винити в свому тяжкому стані. Дякувати лікарям, не всі з них червів в Гараджі кормлять, але мре теж багато.
555 Показати IP 23 Листопада 2021 14:44
будуть людей травити поки не знищать. хай би рівень життя людей покращили, а то ніби Європа, а живемо як Африка
Анонім до 555 Показати IP 23 Листопада 2021 15:27
А ти для свого рівня життя, що сам зробив? Чи ждеш, що хтось зі сторони прийде і покращить той рівень? А оце вже Африка, в голові в тебе Африка!
скептик до Анонім Показати IP 23 Листопада 2021 17:27
може тобі по твоїй недолугості невідомо, але умови для життя людей створює держава. а коли державні чинуші вміють тільки красти, то решта людей бореться за виживання і не має нормального життя
Анонім до скептик Показати IP 23 Листопада 2021 17:59
Ось ти і розписався в своїй нікчемності. Такі як ти, то потенційні нероби, які тільки й вміють що піфльги та субсидії випрошувати.
Не до смішок Показати IP 24 Листопада 2021 09:32
Зі статті зрозуміло одне,що вакцинуватися ми будемо кожен рік і по пару разів на рік.тобто мови про те,що при двох вакцинах ти будеш захищений від корони-навіть не йде.вже підписані договори на 22-23 роки поставки мільйонів вакцин говорять,про нескінченне вакцинування. І знаючи нашу державу,(вангую) вже зовсім скоро вакцинація буде небезкоштовно!