USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Мустафа Найєм в «Укроборонпромі» у грудні заробив пів мільйона

15 Січня 2020 13:36
Заступнику гендиректора «Укроборонпрому» з питань взаємодії з органами державної влади Мустафі Найєму в грудні нарахували 486,5 тисячі гривень зарплати, повідомляє Українська правда з посиланням на електронні декларації та пост Найєма в Facebook.

«Задекларував свій дохід за грудень. Він майже вдвічі нижчий за той, що я отримав у листопаді. Тому що не було ніколи «зарплати у 300 тисяч». Була одноразова виплата декількох премій і надбавок за попередній «волонтерський» період роботи в концерні.

Моя справжня зарплата ось така. І може бути переглянута в обидві (!) сторони залежно від результатів моєї роботи і успіхів всієї компанії», - написав він.

Найєм зазначив, що у колишнього керівництва концерну «Укробронпром» офіційні виплати були майже в два рази меншими, але «результати цього нам і країні ще довго розгрібати».

Він нагадав, що про неофіційні доходи екскерівництва країна дізнавалася від Бігуса і НАБУ.

За словами Найєма, тепер все відкрито і можна вибирати, що результативніше і ближче: «досвідчені злодії з маленькими зарплатами і великими відкатами» біля керма державних стратегічних підприємств чи команда менеджерів з величезними амбіціями і «однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 15 Січня 2020 14:36
треба валити звідси бо це жах
Всезнайко Показати IP 15 Січня 2020 14:45
А що, за волонтерство вже стали платити? Я думав, цим займаються безкоштовно.
Ірина Показати IP 15 Січня 2020 14:56
"команда менеджерів з величезними амбіціями і «однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою»"-це воно про кого?
777 Показати IP 15 Січня 2020 15:34
Прижился тут пастух афганский. И журналист и депутат и чиновник.лишь бы не делать свою прямую работу. т .е баранов пасти.
Соліст групи Брєдор Показати IP 15 Січня 2020 15:44
За словами Найєма, тепер все відкрито і можна вибирати, що результативніше і ближче: «досвідчені злодії з маленькими зарплатами і великими відкатами» біля керма державних стратегічних підприємств чи команда менеджерів з величезними амбіціями і «однією, білою і відкрито задекларованою зарплатою». - шо то х...ня шо ето х....ня
Дідо Показати IP 15 Січня 2020 17:13
Мігрант. На його місці має бути українець.
країна-руїна Показати IP 16 Січня 2020 12:38
та горе- влада дограється з народом, а потім піщати буде про те, що народ неадекватний.... терпінню є межа... усьому є межа... в раїні пекло-війна, а воно такі собі зарплати виплачує...
точно до країна-руїна Показати IP 16 Січня 2020 19:05
точно дограється!!!!
Народна прокуратура Показати IP 18 Січня 2020 15:03
Це великий революціонер з Майдану, єврооптиміст, що, вже забулись? Нове чесне обличчя! Недосвідчений злодій з величезною зажерливістю. Ще є такий же - Лещенко, теж великий борець з коріпцією, котрий не міг пояснити, за які гроші придбав елітну квартиру, а зараз в наглядовій раді Укрзалізниці отримує по 600 000 грн. на місяць.