USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

МВС закупить ще 80 «фантомів» для контролю за дотриманням ПДР

27 Січня 2022 15:04
МВС протягом двох років закупить ще 80 автомобілів-«фантомів» для контролю за дотриманням правил дорожнього руху на дорогах України.

Про це повідомив радник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці.

З його слів, на відміну від стаціонарних камер контролю швидкості, встановлених у місцях підвищеної концентрації ДТП, завдання «фантомів» – фіксувати перевищення швидкості водіями раптово та непомітно.

Незважаючи на те, що торік вдалося на 8,7% знизити смертність внаслідок ДТП порівняно з 2020-м, у МВС не зупиняються на досягнутому – цього року планується закупити ще 30 автомобілів «фантом», а в 2023 – ще 50. Разом із напівавтоматичними камерами Truecam вони будуть використовуватися для раптового контролю швидкості автомобілів у потоці.

Геращенко також повідомив, що на додаток до стаціонарних камер контролю швидкості та «фантомів» наразі розробляється законопроект про вимір середньої швидкості транспортних засобів на певних ділянках автомагістралей.

Нагадаємо, цього тижня в Україні розпочали роботу автомобілі-«фантоми» – пересувні комплекси фіксації швидкості авто під час руху, які можуть фіксувати до 50 цілей, що рухаються одночасно. Поки що їх лише чотири, але лише за першу добу роботи було зафіксовано майже тисячу порушень швидкісного режиму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 27 Січня 2022 15:08
скоро для того щоб пукнути треба буде питати дозвіл у влади
Мешканець Показати IP 27 Січня 2022 15:09
А не краще в армію напрявляти більше коштів і трохи зачекати з фантомами?
МешканцЮ до Мешканець Показати IP 27 Січня 2022 15:45
Ви спочатку бюджет подивіться, скільки там йде на армію, а потім щось пишіть! Може треба контролювати, щоб не крали? А то там скільки не дай - все мало!
місцевий до Мешканець Показати IP 27 Січня 2022 15:59
Три фантоми за один день зафіксували 990 правоопрушень. Візьмемо найдешевший штраф з можливих 340грн. 990*340грн = 336600 грн в бюджет за день. На сьогоднішній день це 12000$. Візьмемо завищену вартість одного авто 60000$. 60000 * 3 / 12000 = 15 днів. Тобто фантоми окуплять себе за 15 днів, далі лише + в бюджет а ви якою логікою керуєтеся?
Авжеж до місцевий Показати IP 27 Січня 2022 17:01
Не знаю якою логікою керувалися ви разом, але вся проблема в тому що діяльність цих фантомів незаконна в Україні. Саме цікаве в тому що влада нічого не робить для узаконення як уколізації так і фантомізації. Тобто йде ловля "на лоха", або скоріш за все "на бідного лоха", бо той хто має гроші може запросто найняти адвоката і за 5 хвилин вирішити всі проблеми і повернути всі витрати за рахунок інших лохів які тут волають давай-давай.
Не байдужий до місцевий Показати IP 27 Січня 2022 17:12
А російські ракети, фантомами збивати будете? Та й для чого закупляти такі дорогі? машини ?
Анонім до місцевий Показати IP 27 Січня 2022 17:24
990 штрафів зафіксували 4 фантоми а не один, тому окупність не 15 днів а 60, але це все одно достатньо швидко
Людина Показати IP 27 Січня 2022 15:21
Таке враження що ворог це автовласник!
Лучанин Показати IP 27 Січня 2022 15:23
А Правила говорять що камера повинна бути облаштована знаком ФОТОВІДЕОФІКСАЦІЯ Повертаємось назад до засідок в кущах????
Крадуть Показати IP 28 Січня 2022 10:36
Гроши тими фонтомами, так само як і пріусамми. Закуплені були самі дешевші модифікації, а заплачено як за фулл. Ще юля колись купила опелі для сільської медицини, так в них ноши з хворим не влазили. Перемога. Невже так мало людей з памятью, та маючих здібності до аналізу?