USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

«Ми не хочемо, щоб із наших міст зробили руїни», - боєць 51 ОМБ

8 Вересня 2014 09:04
Бійці з Волині не хочуть, аби з їх міст зробили руїну. Просять, їм щоб дали нормальну зброю. Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

"Мені випала нагода поспілкуватися з хлопцями - бійцями 51 ОМБР. З тими, які були всюди, з тими, які їхали з відпустки і які їхали у відпустку: таку довгоочікувану та омріяну! Так, 5 місяців пекла без відпустки... 19, 20, 21,... 34, 38, і навіть 48-52... - це вік тих Героїв, які перебували у всіх гарячих точках Донбасу... Хлопці, дай Бог вам добра, повертайтесь швидше з перемогою живими...", - написав в мережі волонтер Василь Шевчук.

І додає, що спілкуючись з бійцем 51 ОМБР з Нововолинська, почув від нього:

"...Ми тут удвох з братом... Ми бачили Донецьк, Луганськ, були на Савур-Могилі... Оленівка, Іловайськ, ще багато міст та сіл... руїни... Ми не хочемо, щоб з наших міст зробили таке саме! Ми звідси не підемо, дайте нормальну зброю".

Волонтер переконаний: таких хлопців багато, і вони переможуть. "Волинь, пишайся своїми синами, своїми Героями! Слава Україні!", - додає він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 09:11
якби ще такмими патріотами були олігархи,депутати, то пупкін би й не подумав пхатися в Україну
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 09:12
коментар було видалено
Адвокат до Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 09:16
да, можна! якби не кричали "расєя", жили б собі мирно, при***ки
Учитель словесности Показати IP 8 Вересня 2014 09:24
коментар було видалено
Януш Показати IP 8 Вересня 2014 09:26
коментар було видалено
Анонім Показати IP 8 Вересня 2014 09:26
коментар було видалено
111 Показати IP 8 Вересня 2014 10:09
ВН, що це за матеріал!?? У вас немає СВОЇХ новин, вам треба нововолинські? Коли вже буде професіоналізм в журналістиці!!!!!!!!! "Ми звідси не підемо", "окупований Крим" - скільки розпалюватимете ворожнечу? підуть як миленькі, коли буде ПРИКАЗ, а не підуть - далі ВІЙНА. НАМ ЦЬОГО ТРЕБА? Цитуйте нормальних людей, які можуть адекватно коментувати події!!!!!Коли вже буде у ваших новинах толерантність, злагода, єдність?
Джулія до 111 Показати IP 8 Вересня 2014 10:18
А я чомусь думала, що Нововолинськ входить до складу Волинської області...
Постійна читачка до 111 Показати IP 8 Вересня 2014 10:21
Хто - хто, а ВН чи не єдиний новинний ресурс на Волині, журналісти якого пишуть власні матеріали. А ця новина, як на мене, ніякої ворожнечі не розпалює, а навпаки, показує, що волиняни - одні із тих, хто боронив, боронить і буде боронити рідну землю від ворога. і Вони дійсно не підуть з своєї землі, а крим, хто ще не зрозумів, окупований, але ПОКИ. А розпалюють ворожнечу такі коментатори, як ви.
111 до Постійна читачка Показати IP 8 Вересня 2014 10:31
ви з людьми поспілкуйтесь, для яких ніби то пишете, і від них почуйте думку. Це ще треба розібратись у правильності рішення Турчинова енд Ко про введення військ на Схід і початок війни. Із своєї землі ТАК ми не підемо, будемо її захищати коли НА НАС нападуть!!!! різницю відчуваєте? а не ми самі йдемо і вбиваємо! КОГО? своїх людей!
віктор до 111 Показати IP 8 Вересня 2014 13:51
сепаратистів годувала грошима і зброєю росія а потім сама ввела війська на україну...сіогодні російська загарбницька армія воює на україні...різницю відчуваєш...
111 до Постійна читачка Показати IP 8 Вересня 2014 10:36
коментар було видалено
нечитав-бачив до Постійна читачка Показати IP 8 Вересня 2014 10:48
коментар було видалено
Геля Показати IP 8 Вересня 2014 13:20
Сучасна Україна - це Руанда 80-х. Йде геноцид росіян руками галичан. Нас історія нічому не вчить. Бо на своїх помилках вчаться тільки дурні, а розумні - на чужих. Навіщо нам Руанда на території України в 21 віці? Кому це вигідно?? Одне ясно - не народу України, який захворів на всю голову і втратив розум
віктор до Геля Показати IP 8 Вересня 2014 13:56
російські війська захопили крим і зайшли на схід україни...ну не хоче пук тін щоб ми жипи щасливо...заздрить він нам що ми житимемо у європейській спільноті, що любий громадянин україни вільно може в європу поїхати а його там ніхто бачити не хоче
Анонім до віктор Показати IP 8 Вересня 2014 15:35
Чому тут "заздрити"?...
Геля до віктор Показати IP 8 Вересня 2014 16:44
За які шиши ви вільно будете роз'їжджати по єуропах, якщо в Україні підприємства не працюють, бо знищені і ніде заробити грошей? Чи ви вважаєте, що вас задарма приймуть до Єуропи ще й єврів дадуть? Це по-перше. По-друге - чому поляки виїжджають з Польщі до Німеччини чи ще кудись, якщо в Польщі так добре? Чому а ні Польща, а ні Греція, а ні Португалія чи Італія не мають такий рівень життя, як , наприклад, в Німеччині? Вони ж є асоційованими членами ЄС? Польща ніколи не стане Німеччиною, а Україна - Польщею. Будуйте в Україні свою єуропу, а не налаштовуйте своїх дітей виїжджати за кордон за кращим життям. Де ж ваш патріотизм?
Геля Показати IP 8 Вересня 2014 16:48
Додам ще трохи дьогтю в вашу бочку меду. Мої друзі по інституту живуть в Росії. Працюють інженерами в НДІ. Їздять куди бажають і скільки бажають. Голодомору в Росії нема. Ні одну націю там не принижують на державному рівні. Росія, як доречі і США - це федеративна держава, як багато держав світу. Поцікавтесь.