USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Михаїл розкритикував місцеву владу за лояльність до УПЦ МП

11 Березня 2015 11:29
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл різко розкритикував місцеву владу за лояльність до Московського Патріархату, виголошуючи слово 10 березня перед пам’ятником Тарасові Шевченку після заупокійної літії.

Про це повідомили у прес-службі волинської єпархії.

«Є різниця, кому ви виділяєте земельну ділянку під будівництво храму, – підкреслив керуючий єпархією. – Є різниця, кому виділяєте те чи інше приміщення. Хочете, щоб ваші діти розбудовували Соловки, – продовжуйте роздавати. Спробуйте бігати на Пасху: на 11-ту годину – в Московський Патріархат, на 12-ту – в Київський. Догодити всім… Досить цілувати всі портрети. Ти або Христів, або антихристів. Або з Україною, або проти неї. Визначайся», - сказав Михаїл.

«Віддали храми разом із холопами! З людьми продали наші національні цінності!» – емоційно підкреслив митрополит, нагадавши, що їх передала в користування цій конфесії українська держава. «Наші брати, які ходять по цій землі, які нібито з народом, – жодного разу не назвали Росію агресором...».

Архіпастир закликав братів і сестер, які «ходять в інші храми», єднатися навколо України. «Не будьте наївними, бо і вас продадуть у рабство… Чи це можливо – продати рідний край, продати рідну землю? Це діти Хама. Це діти Ісава, який за сочевичну юшку продав первородство. Біблійна історія стосується і нас. І не треба казати: все одно, яка різниця, аби було тихо, аби було мирно. Дивіться, щоби Шевченко не сказав: «Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть». Досить мовчати. Треба говорити, кричати сьогодні потрібно».
Також владика Михаїл звернувся до волинян: «Знайте, під якими знаменами ви стоїте, в які храми ходите. І знайте, що вбивають ваших дітей. Хто? Російські солдати, яких благословив Патріарх Кирил. І купляючи свічку там, знай, що ти сплатив податок на вбивство свого сина. Кажуть: Бог один. Один Бог. Але ми – з Богом, а вони прикриваються Богом. Прикриваються. Нема там нічого божественного, це сепаратисти в рясах», – наголосив митрополит.

Приводом для гострої критики став показаний напередодні сюжет каналу «1+1», у якому йшлося, що Синод УПЦ (МП) юридично визнав анексований Крим частиною РФ і передав кримські єпархії окупованого півострова разом із усім їх майном у підпорядкування Російської Православної Церкви.

Так, у редакції ТСН.Тижня опинилися документи, що свідчать про те, що вони передали майно двох кримських єпархій на баланс російської церкви. Народні депутати вже приготували колективне звернення до керівництва держави і правоохоронних органів з цього приводу.

Сюжет каналу «1+1».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 133
А Показати IP 11 Березня 2015 11:32
коментар було видалено
Сolonel до А Показати IP 11 Березня 2015 12:01
Ти краще про себе, ти ж не в позі , ти по життю "обіжений і опущений"
Сolonel до А Показати IP 11 Березня 2015 12:05
Ох скільки "ватообразного насєлєнія" зараз повилазить і будуть писати "многа букофф" на захист фсбешника попа Гундяєва і його стада
Сolonel до Сolonel Показати IP 11 Березня 2015 12:12
Це тролі типу А, Б. Дідо -підо і Баба, Сашко (олександр), Місцева (догадуюсь з якого вона місця), Отто штірліц, СТраведливість та інші запроданці
Штефан, Луцьк до А Показати IP 11 Березня 2015 16:43
Владика Михаїл набагато розумніший від тебе "А". Він правду каже , а ти брешеш. То як там про перехід до Київського Патріархату - у лоно Правди, батюшки із МП? Росія далеко, Кірілл за тисячі кілометрів звідси, а ми всі тут на місці, ваші прихожани - на Волині. Визначайтеся, допоки не запізно. Не розкол це буде, а повернення до історичної та релігійної справедливості. Одна держава - одна Церква!
лучани Показати IP 11 Березня 2015 11:36
щось не то Михаїл каже
Соціолог до лучани Показати IP 11 Березня 2015 12:00
Не те що холопи хотіли почути? Так він до українців звертається!
лучани Показати IP 11 Березня 2015 11:38
МП/РПЦ підтримує російсько-фашистську окупацію.
Сашко Показати IP 11 Березня 2015 11:43
Жах, навіть на гребні політичної кон'юктури УПЦ-МП так не нищила "конкурентів". Політик і більше нічого...
Я Показати IP 11 Березня 2015 11:44
Люди ви шо??? як вам язик повертається таке плести??? ЖОДна церква не може підтримувати жодну окупацію !!!
лучани Показати IP 11 Березня 2015 11:44
на Службу Божу я хожу у канонічну церкву
Андрій до лучани Показати IP 11 Березня 2015 12:03
Яка 141' рік була не канонічною!!!
ага до Андрій Показати IP 12 Березня 2015 11:48
а твоя вже більше 20 років.
до лучан до лучани Показати IP 11 Березня 2015 12:37
А ти поцікався яким способом твоя церква свого часу купила свою канонічність
Анонім до до лучан Показати IP 11 Березня 2015 17:01
А ти сам знаєш, що таке канонічність церкви?
ПЕтро Показати IP 11 Березня 2015 11:45
а що це неправда ? Але Бог то один
Волинянка Показати IP 11 Березня 2015 11:45
коментар було видалено
Ви до Волинянка Показати IP 11 Березня 2015 12:15
затуркана баба чи хтось із влади, дозвольте поцікавитися?
Світлана до Волинянка Показати IP 11 Березня 2015 12:42
Промова Михаїла почалась зі слів "Слава Героям! Смерть ворокам!" Який священослужитель (немає значаення якої церкви) буде бажати смерть будь-якій людині - чи то ворогу, чи то другу!!!
Григорій до Світлана Показати IP 12 Березня 2015 10:12
Який? Та всі мацковські попики, які освячують террористів та їх зброю, вт. ч. ракету СС-20 "ҐСатана"
московським прихвост Показати IP 11 Березня 2015 11:47
що юди московські правда очі коле? А і Б ,лучанин,дідо,федір,студент - це ніки одного Ковельського троля,який всі сайти обгаджує
Отто Штірліц Показати IP 11 Березня 2015 11:52
Чому "Михаїл"?? Де Фаріон!!! Мишко!!
Александр Показати IP 11 Березня 2015 11:52
1)Не осуждай.. 2)Пусть тот кто без греха первый камень в меня кинет... 3)Церковь не борется с иными людьми,церковь борется с грехом... 4)Во главе МП УКЦ стоит не патриарх Кирил,а Иисус Христос...
Сolonel до Александр Показати IP 11 Березня 2015 12:16
Оппа...знав , що вата в голові - ето не есть хорошо, але щоб плешивого Пукіна Ісусом називати??!!! Санітари АУ!!
тролю Показати IP 11 Березня 2015 11:54
та ти задовбав своєю канонічністю!подивись що пята колоа кремлівська - московські попи чинять в Україні!
Отто Штірліц до тролю Показати IP 11 Березня 2015 12:03
Що чинять?? Закликають до скинення влади??? чи до вбивств "невірних"?? Де докази "закликів", шановні? Чому від УПЦ КМ (Київська Митрополія) у Вас так "пригоряє"??? У нас ще свобода віровиявлення? Чи вже ні?? Скоро буде одна "істинно правильна" церква??
Українець до тролю Показати IP 11 Березня 2015 16:21
В Україні - українські священики. А ти - "московська попа")))
Справедливість Показати IP 11 Березня 2015 11:55
Для Бога немає ні еліна, ні юдея... А для пана Михайла видно що є тільки українці. Подивіться як людина в Великий піст змінилася, стала добріша.........скільки в людині може бути ненависті до інших. Це просто жах. Я про Мих. був кращої думки...
Григорій до Справедливість Показати IP 12 Березня 2015 10:19
Твоя думка цікавить тільки санітарів в Ліпінах (твоїм мацковським пастирям вона до дупи, їх цікавиш ти , як овечка з якої можна жмут шерсті (трошки грошей Гундяю)
Справедливість до Григорій Показати IP 12 Березня 2015 15:10
На рахунок санітарів тобі видніше. Видно нещодавно був на лікуванні.
Григорій до Справедливість Показати IP 12 Березня 2015 23:50
Був присутній як тобі подібним вводили галоперидол. Але лікувати таких як ти потрібно методами твого кумира Саталіна...
Вася Показати IP 11 Березня 2015 11:57
А ви краще посперечайтеся хто крутіший Ісус, Аллах чи Будда?
До чуда українського Показати IP 11 Березня 2015 11:57
Якщо ти віруюча людина то краще молись за Україну і люби ближнього.
лександру Показати IP 11 Березня 2015 11:57
це ще один нік ТРОЛЯ! слухай а що то таке - МП УКЦ ? ,
1 до лександру Показати IP 11 Березня 2015 17:26
напевне радіо!
777 Показати IP 11 Березня 2015 12:04
Все правильно відносно російських окупантів та їх пятої колони сказав Михаїл. Він є патріотом України, а не запроданцем, як деяккі інші! Слава Україні! Героям Слава!
лучани до 777 Показати IP 11 Березня 2015 12:18
не те ви кажете!
Григорій до лучани Показати IP 12 Березня 2015 10:24
Аяяй, не те... Каже Слава Україні. А на твою ватну мислю, мав би казати Слава пукіну і чеченському воїнству. Як така мерзота нашому полішуку в голову лізе...
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 12:07
Ісус Христос любив всіх і закликав до любові ближнього. Для нього не було бідних - багатих , чорних і білих, злих і добрих. Ми всі для Ісуса Христа сини Божі. В такі дні великого посту любімо одне одного і тоді буде мир в нашій рідній Україні. Не потрібно шукати ворогів один в одному не заради цього страждав Ісус Христос.
Не уподібнюйтеся до Анонім Показати IP 11 Березня 2015 12:36
всіляким там "миротворцям" і не розказуйте тут проповіді. Буде чи не буде зараз на теренах України церква МП - від цього залежить доля України і вирішується питання окупації чи не окупації нашої держави. Наразі вона окупована рос. військами і рос. церквою. А якщо Ви витаєте у блаженстві і тільки те і вмієте, що Біблію цитувати чи приповістки різні розказувати, то краще нічого не пишіть, або пишіть по суті. Якщо Ви не знаєте, у маєтку януковича на хрестах знайшли розіп ятих птахів 22 лютого 2014 року - ритуал чорної магії попів МП, з якими він постійно радився + у москві постійно проводяться різні ритуали під керівництвом їхніх церковників. Тому не витайте у хмарах, а думайте трохи головою.
людина до Не уподібнюйтеся Показати IP 11 Березня 2015 12:44
коментар було видалено
Не уподібнюйтеся до людина Показати IP 11 Березня 2015 15:57
"людино", краще сама полікуйся. Тобі такі іді...ти, як і ти плюсують, а мені мінусують спеціально напоказ, тв...ко ти проплачена.
Любов, Показати IP 11 Березня 2015 12:25
Слава, БОГУ! Зараз на часі строгий піст! Ми повинні посиленно молитись, поститись та каятись і бальше часу проводити в церкві, а не маршах... Більше проявляти любові один до одного, а не розпалювати ворожнечу між людьми. Господь сказав, що тільки по любові я пізнаю ВАС. Я не бачу любові у проповідях Міши, він тільки нагнітає обстановку стосовно нашої церкви, але Господь йому суддя!
Тролям ФАС! Показати IP 11 Березня 2015 12:33
Ну, московські тролі, відробляйте свої гроші! Щось замало від вас коментарів як на таку новину. Працюйте, бо звільнять. А охочих продажних шавок на ваші місця в нас досить.
Я Показати IP 11 Березня 2015 12:37
Хожу в церкву МП і ніколи не чула від священників, щоб агітували не ходити до КП, а от декілька раз приходилось побувати в різних церквах КП, іде агітація проти МП. СВЯЩЕННИКИ чи не ваша робота молитись і проповідувати смирення, а ви розпалюєте ворожнечу між українцями, людина сама повинна прийти до висновку в яку церкву їй ходити!
як ніколи не чула до Я Показати IP 11 Березня 2015 16:04
то вуха деколи мий, не лінуйся, тоді почуєш багато чого цікавого.....
тролю - я Показати IP 11 Березня 2015 12:57
ну і в якій церкві ти чув агітацію? напевно від кагебіста о. олександра з Михайлівської церкви московського патріархату в Ковелі.
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 13:00
коментар було видалено
Андрій до Анонім Показати IP 11 Березня 2015 13:58
Ще Да Вінчі казав:"Критикуючи,критикуй думку,а не її автора".Я щось не прочитав в коментарах ні одного конструктивно-вмотивованого заперечення проти сказаного Михаїлом. Предметно,що коли людина не може,щось сказати по суті,вона переходить на критику особистостей...
Анонім до Андрій Показати IP 11 Березня 2015 14:49
коментар було видалено
тролю Показати IP 11 Березня 2015 13:03
АНОНІМ - московсько - Ковельський троль.який один оцю всю промосковську белеберду строчить.Він гадить вже не один рік!Люди не відповідайте йому бо в нього мозги на виворіт!
християнка Показати IP 11 Березня 2015 13:18
Бог нас буде судити за наші вчинки в земному житті ... Щоб не сваритись можна помолитись вдома . Християнин має щиро молитись і добрі вчинки робити. Виконуйте 10 заповідей Божих. Любіть один одного. Хочете допомогти матеріально чи фізично -допоможіть тій людині , як серце підказує...
тролю Показати IP 11 Березня 2015 13:21
то ти БаБа - чи МуЖик. ти А - чи Я - лічіко відкрий.
так думка в голос Показати IP 11 Березня 2015 13:49
Да піст але віддавати свої храми Москві, то це тоже милостиня?
1 до так думка в голос Показати IP 11 Березня 2015 17:28
ух молодець!!!!!!
Ыя Показати IP 11 Березня 2015 13:55
Молодець ВЛАДИКА.Самі прихожани мали б хоч якусь совість не ходити до російської церкви. Потрібно робити рейди як колись при Андропові, пішов у російську церкву значить зрадник,відправляти до Росії, Ті російські батюшки навіть не хочуть ховати наших солдатів ,а вони їм прислуговують. Сволота і влада, наша така ,потрібно давно вже навести лад!
А Показати IP 11 Березня 2015 14:20
А бачите, як мало треба, щоб розпалити міжконфесійний розбрат. Пара виступів, пара захоплень храмів, пара п*яних бійок на свята під церквою і ніхто про підвищення тарифів на газ та світло, ріст цін, зубожіння старших людей вже не думають. Всі шукають ворогів один в одному.
Григорій до А Показати IP 12 Березня 2015 10:29
Так те зубожіння якраз і від того, що коники типу А підтримують не Україну, не своїх дітей і внуків, а державу агресора і його політруків мацковських попиків.
Любов, Показати IP 11 Березня 2015 14:37
Слава Богу! Підтримую Вас Волинянка! Ви все правильно думаєте і пишете, мої дідусі та бабусі ходили в православні храми при любій владі їх там вчили любові один до одного і нас так виховували .. Любов повинна бути в серці в кожного у нас один до одного, тим більше в такий час- час Великого Посту. Нам перш за все потрібна молитва за всіх і вся, а не ненависть один до одного Моліться та постіться, щоб Господь поміг нам вимолити для нашої країни мир.
християнка Показати IP 11 Березня 2015 15:50
Чи в Росії є Російська православна церква Київського патріархату ?... Чи Бог буде питати на Страшному суді за патріархати чи за кожної людини вчинки ?...
Отто Штірліц до християнка Показати IP 11 Березня 2015 18:07
В польських католиків є варшавський Папа??
Григорій до Отто Штірліц Показати IP 11 Березня 2015 23:36
Зате в мацковських є і папа і мама. От тільки не зовсім зрозуміло хто з них папа (активний гей) Путлер чи Гундяєв
Юрій до Григорій Показати IP 12 Березня 2015 10:04
Зрозуміло. Ти.
Галя до Юрій Показати IP 12 Березня 2015 10:35
Юрко, тобі видніше, твоя д*па краще знає..
християнка Показати IP 11 Березня 2015 16:05
Сваритися - де написано ?...
Ммм Показати IP 11 Березня 2015 16:09
Люди, що ви пишите! Як вам не стидно! Нехай кожен дивиться на себе і розкаже про свої гріхи! Я бачу тут всі праведні пишуть, без гріха! Все Владика сказав правильно,як би ми всі хоч трошки були патріотами і вболівали за свою Україну, то не було б зараз у нас такої біди! ПРОШУ ЗАКРИТИ КОМЕНТАРІ!!!! Бо коли щось пишуть про УПЦ МП то коментарі закриті! В піст дуже великий гріх їсти ближнього свого! А Владику осуджувати великий гріх, нема значення якої конфесії, кожен за свої гріхи буде відповідати перед Богом!
КРАЯНКА до Ммм Показати IP 12 Березня 2015 17:36
ВИ МОЛОДЧИНА, ПРАВИЛЬНО ПІДМІТИЛИ! ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКУ ЦЕРКВУ РОЗДИРАЮТЬ КОМЕНТАМИ, ЯКІ ПЕРЕВАЖНО ІДУТЬ З ДВОХ-ТРЬОХ КОМПІВ ПІД НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ КЕРІВНИЦТВОМ "БАТЮШКИ"...
аа до новин Показати IP 11 Березня 2015 16:43
Розмістіть фото про яке говорить владика,щоб ми побачили в лице "пастирів -молитвеників"з Георгівськими стрічками.
українка Показати IP 11 Березня 2015 16:44
В цьому світі війни із-за релігії, із-за національності,через дурних політиків і Горе-Президентів... А страдає простий і бідний народ століттями ?...
правильно до українка Показати IP 11 Березня 2015 19:17
простий бідний народ (українці), бо примітивний, навіть мізками своїми дійти не може, що МП - це зло, це структура для війни на енергетичному рівні проти України.
Штефан, Луцьк Показати IP 11 Березня 2015 16:57
Я взагалі у бога не вірю! Вірю у хімію та фізіку!
Григорій Іванович до Штефан, Луцьк Показати IP 11 Березня 2015 23:39
Штефан вірить у хімію (якої незнає) у фізику (яку не вичив) у святість Лєніна, Симоненка і "ясновіденіє" Зюганова
Хлоп Показати IP 11 Березня 2015 18:33
Але ж і гарне відео! В Піст- тещо треба. Українцям-українську церкву та українське Царство Небесне, і щоб поруч нікого не було!
Олександр Показати IP 11 Березня 2015 18:47
Якщо людина серйозно говорить, що якісь "московські попи" нашептували Януковичу чаклунства з мертвими розіп'ятими птахами, то про що можна з нею серйозно спілкуватися? Якщо на Волині безліч прикладів з абсолютно патріотичним ставленням духовенства УПЦ МП до ситуації в Україні, а тут закидають (стомільйонний раз) про якісь фейкові відмови від поховань і фейкові проповіді, які ніхто не чув (на Волині точно), то що докажеш такій людині? У кого тут "мозги навиворіт"? З яких пір мені хто буде вказувати у яку церкву ходити??? Невже так багато ума треба, щоб нарешті зрозуміти: чхати хотіли парафіяни УПЦ-МП на Москву, їм цінне інше: канонічний статус, який в Україні забезпечує наразі тільки ця конферсія. Ну не хочуть ці люди ходити у КП, бо вважають її неканонічною. Ну вважають, то й вважають - то їх діло. А інші, хай вважають, що то все дурня - і хай ходять в УПЦ КП. І то їх право, Невже так важко побачити по проповідях Михаїла (фактично усіх), що то не є християнин, бо Христос ніколи так не учив. Це ж очевидно. І невже не можна за 20 з лишнім років зрозуміти, що пора уже братися за інші речі, а не попів "не тих, шо тре" ганяти. Ми живемо у найбіднішій країні Європи. Голі, босі... Зате патріоти ОТАКІ всі. Та з тих, хто тут проти МП волає скільки таких, що мусорять на вулиці, що хабарі беруть чи дають, що крадуть на роботі, обманюють, хамлять ецетера. Ось за що слід братися, а ви до церкви. Та не може у нас народитися нормального суспільства за такої агресії.
Григорій Іванович до Олександр Показати IP 11 Березня 2015 23:50
"Якщо на Волині безліч прикладів з абсолютно патріотичним ставленням духовенства УПЦ МП до ситуації в Україні" безліч, це ти правильно, полічити не можна , бо не має ні одного випадку. А поняття канонічності...Бог один попики не поділили гроші, паству от і придумали поняття канонічності, якого в Біблії немає! Христос казав де двоє моляться во славу мою там і є церква. Церква посередник між людиною і богом, а коли вона виконує інші, політичні функції представника ворожої держави , то і ставлення до неї повинно бути відповідне!
Знову Олександр Показати IP 11 Березня 2015 18:51
Та ви подивіться - в нас, як у нас, а на сході України на КП плюють, там дуже мало прибічників КП. От що ви з ними збираєтеся зробити? Зігнати усіх до КП? Не підуть. Вигнати усіх у Росію? Усіх? Вдасться? А може передушити усіх? То ж чи треба тоді так боротися за той схід? Може хай собі влаштовують "денеери" і "еленери"? Ви ж збираєтеся їх і далі ненавидіти. А вони нас так само. На холєри це все, якщо ми й далі не збираємося один одного розуміти? Та ми ж скочуємося до дикунства! Нами (українцями) скоро дітей у світі лякати будуть! Ось побачите, що так станеться. якщо ми в головах щось не змінемо. І не треба тут мені про Росію і Путіна - вони паскудні, я й не сперечаюся. Але вони мені до одного місця. я тут хожу жити, а не там. І мене більше наші люди цікавлять.
Не до Знову Олександр Показати IP 11 Березня 2015 19:21
страждай ідіотством, моя тобі порада!
Дід Свирид Показати IP 11 Березня 2015 19:16
Михаїл бреше.
ЮЛЯ Показати IP 11 Березня 2015 19:22
У цього попа не тільки голова а й мізки салом позарастали ....
123 до ЮЛЯ Показати IP 11 Березня 2015 20:06
Это Вы про кирилку?
Юрій до 123 Показати IP 12 Березня 2015 10:07
Это мы про тебя.
ХХХ Показати IP 11 Березня 2015 20:29
Міша так піариться, зараз для нього найспиятливіші умови.Всім людям біда, а йому ні.
лариса до ХХХ Показати IP 11 Березня 2015 20:48
Владика не піариться просто ви не можете ще розрізнити чорне від білого як ви можете поважати московську церкву якщо їй все українсььке противне і не рідне це ж московська СВОЛОТА прости мене Боже за ці слова але я плачу коли наші УКРАЇНЦІ такі сліпі.....
Українець Показати IP 11 Березня 2015 20:40
Недавно прочитала в одній соцмережі, що Почаівські церкви щомісяця відправляють до Росії 100 млн. євро...
лариса до Українець Показати IP 11 Березня 2015 20:44
правду каже
тролю Показати IP 11 Березня 2015 20:45
Поняття канонічності церкви в діптіху православної церкви немає.Церква - свята і непорочна.А ти я бачу то в церкву МП ходиш як"дідо"і "анонім" то Взагалі в Бога не віриш як " штефан" то являєшся великим "богословом" як "олександр".А в кінці став "юлькою" ПОРА ДО ПСИХІАТРА!
попереднім тролям Показати IP 11 Березня 2015 20:47
О троль зайшов в три х - В ЛІПІНИ!
остання новина Показати IP 11 Березня 2015 20:56
В Михайлівській церкві МП Ковеля старий піп-кагебіст Олександр Нечипорук сказав людям: не садіть і не сійте - бо нікому буде збирати - бо я ПРОЗОРЛІВИЙ!
5копійок до остання новина Показати IP 11 Березня 2015 23:27
Не полінуйтеся і зайдіть на сторінку ВК до цього попа. Ось де зріють сепаратистські настрої. Якщо до нас, не дай Бог звичайно, дійде московська чума то він перший з хлібом і сіллю вийде, ще прихожан за собою, як баранів на забій поведе.
прозорлівому Показати IP 11 Березня 2015 21:00
Ото підтримав Українців!Проплачена пята прокремлівська колона!
Андрій Показати IP 11 Березня 2015 21:06
Політика політикою (расія вєлікая страна, а україни нєт) - це зрозуміло, але не можу зрозуміти економіку УПЦ МП. Невже не розумніше було б всі гроші залишати в Києві, в Онуфрія? Нащо вам той Кирило? Для чого вам лизати росіянам дупу? Ви ж крутіші за росіян!!! Мені вже аж цікаво що буде відбуватись з церквами московського патріархату коли російська федерація розвалиться. А воно до того йде.
клас Показати IP 11 Березня 2015 21:27
з такими проповідниками мишками в Великий піст єдність і любов до ближнього гарантовані!
Православний Показати IP 11 Березня 2015 21:46
Горітиме в пеклі цей михайло за його слова і думки які щей нав'язує іншим людям.
попередньому Показати IP 11 Березня 2015 21:46
а з попами - московітами і тролями - в царство небесне.
тролю Показати IP 11 Березня 2015 21:50
Увага! Троль став православним.ЦЕ КОВЕЛЬСЬКО - МОСКОВСЬКИЙ МАРАЗМАТИК!
Прихожанин УПЦ Показати IP 11 Березня 2015 22:21
Владика не правильно людей закликає до УПЦ КП !!!! Дорогі прихожани паріфіяни хто в яку Церкву ходив тай буде ходити молитися і не який Михаїл ,і влада не повина втручатися в Церкви кожна людина має свій розум і право на те Батьки діди прадіди ходили в Православну церкву де служиться на сталославянські мові . ЯК що мене хрестили та відспівають тій церкві де ходив НІ ХТО НЕ МАЄ ВКАЗУВАТИ ВИСТУПАТИ ПРОТИ ЦЕРКВИ ТЕМ БІЛЬШЕ В ВЕЛИКОДНІЙ ПІСТ!!!!!!!!!!!!!! ГРІХА НЕ БОЇТЕСЯ?????????????????????????????
Григорій Іванович до Прихожанин УПЦ Показати IP 11 Березня 2015 23:53
Правильно - родився холопом, холопом і відспівають
грицько до Григорій Іванович Показати IP 12 Березня 2015 09:28
кожний про інших по собі судить, так що немає чого на дзеркало нарікати, якщо в самого морда крива...
не розумію Показати IP 11 Березня 2015 22:50
друзі,мені цікаво де спецслужби,які мають контролювати сеператиські настрої,розпалювання релігійної війни!!!!!!1
Галя до не розумію Показати IP 12 Березня 2015 10:40
А дійсно, на що дивиться СБУ. Чому ті московські попики ще не на нарах? Хай шиють на зоні рюкзаки чи рукавиці для української армії. Можлико це їм трошки мізки вправить.
попередньому т.з.пра Показати IP 11 Березня 2015 22:56
А ви не боїтеоь гріха називаючи вірних Української православної церкви Київського патріархату "розкольниками" "неканонічними", митрополита - "Мішою".Я ж не називаю ваших Вовіком і Ніфонтіком!
тим що не розуміють Показати IP 11 Березня 2015 23:07
А це часом не КірІл благословив московське військо назвавши війну із братнім народом священною.А чи не московські попи освячували прапори т. з.днр Чи не московські попи жодного разу не були на майдані і не визнають московську агресію . Чи не Онуфрій з Антонієм змінили статути м.п.і фактично передали їх москві.Чи не московські попи надягали днровські ленти і пілотки на 9 травня. ТАК ХТОЖ СЕПАРАТИСТ!
ВАА Показати IP 11 Березня 2015 23:11
Чого ж Владика має діло до МП .В католиків позабираємо костели, в свідків єгов. ПОЛІТИКА ОТ ВАМ ВСЯ ПРАВДА
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 23:14
ЛЮДИ БІЙТЕСЯ БОГА В ВЕЛИКИЙ ПІСТ. (хай Бог милує від таких пастирів)
троль -аноніму Показати IP 11 Березня 2015 23:28
Хай Бог милує від московських запроданців і тролів в овечих шкірах АМІНЬ!
anyta Показати IP 12 Березня 2015 08:59
Да про який мир можна говорити на Україні, якщо ви гризетеся тут як собаки?В Європі, до якої ви так претесь, поважають вибір людини, а тут...дикуни!!!!!!!!!!!!!!Кожен має право, має вибір , і не вам вказувати, що робити. А виступ Михаїла більш схожий на істерику вічно ображеної людини. Скільки слухаю його проповіді, то щось завжди не те каже- то в першу чергу себе любити треба, то кожна свічка, то куля...брєд, не те повинен говорити митрополит, а про любов, про сповідь гріхів, про прощення, молитви.
кадровик Показати IP 12 Березня 2015 09:30
А чому мій пост видалили? Що подзвонив Михіїл і попросив? Переживає, що Філарет зрозуміє, що владика піариться й хоче на його місце?
Читачка Показати IP 12 Березня 2015 12:57
Михаїл проводив пряму лінію у газеті. Так потім вийшов такий "прилизаний" варіант, були випущені моменти, що стосуються представників різних патріархатів на Волині. Борячись із ворогами (поки тільки на словах), шукаючи їх навіть серед співвітчизників, чи справедливо українським священикам, зокрема, у соборі, брати за здравіє та упокій по 30 гривень, як ніби й там важить курс долара та від цього залежить прихильність Всевишнього??
Отакої Показати IP 12 Березня 2015 13:44
Люди добрі! не гризіться! В травні отримаємо платіжки по нових тарифах за газ, світло, тепло, ціни на харчі підскочать в н разів, то нам буде все одно, який піп і якої церкви нас відспіває.. а перед Всевишнім кожен сам за себе буде відповідати..
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 14:44
Старайтесь виконувати 10 заповідей Божих. В піст основне один одного не їсти...
Православний Показати IP 12 Березня 2015 16:16
Ваш батько є диявол; і ви хочете виконувати похоті батька вашого. Він людиновбивцею був споконвіку і не стоїть в істині, бо істини немає в ньому. Коли він говорить неправду, від себе говорить, бо він неправдомовець і батько неправди. (Євангеліє від Іоанна 8.44).
Правда Показати IP 12 Березня 2015 22:46
Мішуля то вгасив , чи курнув перед тим як триндіти)
Всім неканонічним Р Показати IP 12 Березня 2015 23:02
Друзі, чи ви вважаєте що в УПЦ мало прихильників? Чи ви думаєте що наші (вірні )хлопці не воюють на сході? Чи в цих хлопців немає зброї? Думаю є !!!Тому неканонічні друзі остерігайтесь бо настане час і ми повернемо свої ,силою, захоплені храми, і відстоїмо віру наших предків козаків які молилися не не на українській мові, не в розкольницькій організації, а в канонічній своїй рідній Церкві, і церковнословянською мовою,А таких як Міша на палю садили. А... І ЩЕ ПОКАЖУ НАШИХ ХЛОПЦІВ http://volyn.church.ua/2015/02/24/svyashhenik-volinskoji-jeparxiji-upc-protoijerej-oleksandr-mazurak-vidpravivsya-yak-duxovnij-pastir-u-zonu-ato-foto-video/mxcvwddhvhy/
Галя до Всім неканонічним Р Показати IP 13 Березня 2015 00:07
коментар було видалено
VoVa Показати IP 12 Березня 2015 23:15
Ви подивіться краще шо робиться в країні чогось,на себе подивіться чи ви з своїми ідеями "патріотичними" краще робите,а то кричите і скрегочете зубами як бєси,і бунтуєте народ від церкви ше ніхто не вмер а от за свої політ ідеї гинуть,колись вмирали за Христа і за Єванглію а зараз за тим шоб керувати і тим шо скаже 1+1
777 Показати IP 12 Березня 2015 23:18
звертаюсь до зомбонутих фсбшною церквою мп. 1. Володимир в Києві Русь охрестив. 2. Скориставшись складною ситуацією, в якій опинився Константинополь під ударами турок-осман, 15 грудня 1448 р., Москва позбавила сану канонічно поставленого митрополита Ісидора і самочинно, без згоди Вселенського патріарха, оголосила про свою церковну автокефалію, обравши свого власного митролита з титулом «Московського». Цей вчинок пояснили буцім-то «відпадінням» греків від справжнього православ'я в унію з католицьким Римом, яка була проголошена на Ферраро-Флорентійському соборі 1438–1439 рр. За це самочинство Константинопольський патріархат наклав на Московську церкву відлучення, яке не скасоване й досьогодні.
українка Показати IP 13 Березня 2015 10:27
Не сваріться . Станьте краще вдома на коліна і помоліться за себе і родину свою. Я , як і всі буду відповідати за свої гріхи...
аааа Показати IP 13 Березня 2015 14:21
Але чомусь Костантинопольський патріархат визнае Українську церкву МП а Українську церкву КП не визнає. Ну не розумію люди заспокойтеся і моліться. В кожного є свій вибір, хай хоч в свідки Єгови йдуть аби був лиш спокій і мир.
Українка Показати IP 14 Березня 2015 01:11
Боляче бачити, що навіть у Луцьку, можна сказати, в лоні Бандерівщини і українства, так багато людей підтримує російську церкву. Можна просто переглянути лайки і нелайки: під московськими постами лайків втричі більше. Сумно... Невже знову руцкій мір переможе?