USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На 23-му окрузі змагатимуться 19 кандидатів

21 Червня 2016 19:40
Центральна Виборча Комісія прийняла рішення про реєстрацію 5 кандидатів у 23-му виборчому окрузі з виборів народних депутатів України. Відповідно, загалом у одномандатному виборчому окрузі № 23 на місце у парламенті претендують 19 кандидатів.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Зокрема, на черговому засіданні ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати України у виборчому окрузі № 23 Максима Богуна (самовисування), Наталію Германюк (самовисування), Віталія Клопотовського (самовисування), Тетяну Лишневець (Політична партія «Громадський рух «Народний контроль») та Валерія Нікітченка (самовисування).

Таким чином, за станом на 21 червня у 23-му виборчому окрузі зареєстровано 19 кандидатів у народні депутати України: Іван Вовк (самовисування), Ірина Констанкевич (Всеукраїнське об’єднання патріотів «УКРОП»), Федір Веніславський (самовисування), Олександр Пирожик (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Сергій Була (Радикальна партія Олега Ляшка), Володимир Демчук (політична парті «Україна славетна»), Людмила Кирда (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Олександр Кононович (самовисування) та Юрій Кулачек (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Любов Балицька (самовисування), Ольга Зирянова (партія «Солідарність жінок України»), Валентина Малькова (самовисування), Олександр Орел (самовисування) та Ігор Рицко (самовисування), Максим Богун (самовисування), Наталія Германюк (самовисування), Віталій Клопотовський (самовисування), Тетяна Лишневець (Політична партія «Громадський рух «Народний контроль») та Валерій Нікітченко (самовисування).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 21 Червня 2016 21:36
Це та Людмила Кирда, яка залишила музей історії сільського господарства Волині в Рокинях без фінансування?!
До лучанина до Лучанин Показати IP 21 Червня 2016 22:37
Для загального розвитку, рішення приймають більшості членів комісіі, а потім депутати на сесіі голосують!
Цинік до Лучанин Показати IP 22 Червня 2016 09:03
А чому спочатку щось створюється, а потім думається, що з цим робити? Ви придумали цей музей, мали б подумати і про його переспективу та стійкість!
дзідзьо Показати IP 21 Червня 2016 22:19
Українці, у вас розум є? Там проходять ті, хто грошима перед полішуками смітить.Зароблять по 200-300 на два вечора попиюсити, а далі скиглять про погане життя.От якби давали більше щоб мозги нові купити і почати думати.
юра Показати IP 21 Червня 2016 22:45
ритко того що нова поліція забирала за пянку чи дибош відео в ютубі,чи балицка начальник виконавчої камінь кашмарська ні риба ні мясо, пирожок любітєль закласти і інші клоуни, на місці людей вибрали б собі якогось місцевого толкового господаря, язикатих вже хватає!!!
життя до юра Показати IP 22 Червня 2016 07:47
Так вам депутата треба чи завгоспа? Розберіться що входить в обовязки кожного з них!
Худяк М.М. Показати IP 21 Червня 2016 22:55
Місце " рибне " . Конкурс високий , а в АТО ні. Чому ???
правда Показати IP 22 Червня 2016 07:49
Шановні жителі Полісся ! ВАШІ ПРОБЛЕМИ ЇМ ДО ОДНОГО МІСЦЯ.Бурштиновий округ .Факт говорить сам за себе.
Кен Показати IP 22 Червня 2016 08:00
коментар було видалено
Виборець Показати IP 22 Червня 2016 10:28
Кого тільки до нашого берега не прибило .І тріску і гілку і всяку пад....ль. І всі такі самовисунуті а обіцяють та клянуться як гарно. Ну просто ці руки нічого не брали а все Вам віддадуть і живуть лише для нас а працюють з яким задоволенням (матеріальним для себеа духовним для нас) Клянусь жити по совісті ,брати по можливотсі понести ,дати вам по " бажанню" .Народ наші шанси збільшено 19 кандидатів то вже щось!? Якщо гроші даватимуть то беріть Ми ж ім раніше дали а це борг.
полюх Показати IP 22 Червня 2016 18:10
одночасно проголосуйте за всіх! так буде краще!