USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На будівництві в Луцьку загинув 21-річний житель Ківерців

14 Серпня 2018 16:07
На ЖК «Атлант» під час виконання будівельних робіт загинув 21-річний житель Ківерців.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новин повідомили у прес-службі волинської поліції.

Нагадаємо, трагедія сталася 13 серпня на вулиці Рівненській в Луцьку.

За фактом загибелі чоловіка відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 271 ККУ (Порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).

Тіло відправили на судово-медичну експертизу.

Натомість, як повідомили у ЖК «Атлант», загиблий не був їхнім працівником.

Як інформує В24, директор компанії "Кристал Житло Інвест" Наталія Рабомізо, яка є замовником будівництва ЖК "Атлант", розповіла, що трагедія сталась не безпосередньо на будівництві житлового комплексу.

З її слів, земля обвалилась при прокладанні каналізації. Роботи виконував сторонній підрядник.

Чоловіка засипало землею у котловані.

Як розповів в.о. керівника луцького відділу екстреної медичної допомоги Андрій Абрамов, медики прибули на місце події за кілька хвилин після виклику. Однак їм довелось чекати, поки рятувальники відкопають потерпілого. Після цього реанімувати його більше не було можливості. Медики констатували смерть.

Найвірогідніше, він помер від удушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 14 Серпня 2018 16:16
Скоріш за все не офіційно працював( співчуття рідним(
Жека до Лучанин Показати IP 14 Серпня 2018 18:14
Він просто ішов навпростець через будівництво на Ківерці і випадково потрапив котлован. Його ніхто не знав і раніше не бачили. Слава Україні!
Патріот Показати IP 14 Серпня 2018 17:14
Піда..си!щоб ваш атлант вигнив весь!якщо ви так відноситесь до людей якіх ви взяли на роботу!Вам воно вернеться!Якщо ви пустоголові то будьте ними!
Юра до Патріот Показати IP 14 Серпня 2018 21:20
Патріот, я нікого не захищаю, але перечитайте ще раз уважно статтю. Пише, що каналізацію прокладав НАЙМАНИЙ підрядник. Мої співчуття батькам
Сусід Показати IP 14 Серпня 2018 17:49
Це жах - обвал в тому місці і в той час , коли там була людина. Співчуття батькам.
Грек Показати IP 14 Серпня 2018 17:51
А з чого ви взяли, що він мав працювати в Атланті? Як мені відомо, на кожному будівництві у тому числі й тут, працює багато підрядників, компаній, які кладуть комунікації, газ і т.д. Вони щось рили і очевидно прокладали якість труби. Думаю, що загиблий як раз то і працював на підрядника і прямого відношення до ЖК Атлант немає, тому і не дивно, що вони від нього "відхрестилися"!
Вк до Грек Показати IP 14 Серпня 2018 18:15
Так чий він і що там робив? Вже всім давно відомо, а чому мовчать?
234 Показати IP 14 Серпня 2018 19:12
Ніхто не може передбачати всіх нещасних випадків. Співчуття батькам....
567 до 234 Показати IP 14 Серпня 2018 23:50
Дурню!! Правила бзпеки написані кров'ю!!! І якщо їх дотримуватись, то і не треба передбачати.
УНР до 234 Показати IP 14 Серпня 2018 23:51
Випадку могло б і не бути, якби забудовники дотримувались правил безпеки і не економили на людях заради дешевих метрів!
123 Показати IP 16 Серпня 2018 13:31
А люди в нас взмозі купувати дорогі метри? І напевно в інших " надійних" забудовників. Тут людина загинула, а ви за ринок клієнтів гризетеся.