USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На будинку у Луцьку творять масштабну стилізацію Герба

12 Серпня 2015 14:51
Нове патріотичне графіті прикрашатиме будинок у Луцьку по проспекту Волі, поблизу гімназії №4. Перші фото роботи художник Андрій Присяжнюк опублікував сьогодні в мережі. Зі слів автора, нова робота є знаком єдності минулого та сучасного, вшанування Героїв, пробудження патріотизму та свідомості українського суспільства.

"Тризуб використовувався з найдавніших часів та шанувався як своєрідний магічний символ. За часів визвольного руху, що розпочався в 1917 році разом з відродженням української державності, відродилось і формування Тризуба як герба", - розповідає автор.

На його думку, стилізація гармонійно вписуватиметься в архітектурне середовище проспекту Волі і символізуватиме свободу та незалежність отриману в 1991 році.

До слова, на місці скверу навпроти Гімназії №4 до початку 1980-х років було старе міське православне кладовище, на якому поховані Герої визвольних змагань українського народу в 1917-1921 роках.



Нагадаємо, Андрій відомий як автор уже близько десятка графіті у Луцьку. Серед його робіт - дівчинка-патріотка, кіт на кораблі, равлик тощо. Окрім того, на стіні поблизу Майдану Незалежності у Києві "мітингує" – кіт, який тримає пляшку із запальною сумішшю. Це також робота лучанина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
коля Показати IP 12 Серпня 2015 15:56
Ще не набридло?
Олег Кратт до коля Показати IP 14 Серпня 2015 10:07
Мені особисто подобається... Цим гарним малюнком "Знака Володимира Великого - символа незламного духу Українського Народу" - ніби завершується вся композиція цього зелоного клаптика нашого міста.... Виглядає дуже гарно, як полумья памяті і любові - "Вічний Прапор" що тіпоче на вітру нашого життя .....
ооо Показати IP 12 Серпня 2015 16:19
міська влада всі б дирки в стінах міста позатикала гербами і прапорами о це патріотизм. зробилиб краще ремонт тієї страшної стіни і не глумилися б над держ символом
Крук Показати IP 12 Серпня 2015 17:03
Давайте розмалюємо всі будинки в Луцьку у жовто-блакитний і тоді у нас в країні стане все добре!
аля Показати IP 12 Серпня 2015 17:26
Мені сподобалось. Успіхів у роботі автору.
молодець Показати IP 12 Серпня 2015 18:18
молодець
Сергій Показати IP 12 Серпня 2015 18:25
На лобі нехай намалює нашому меру, того герба!!! Таке враження, що в радянській союз повертаємося, тільки символи інші.
Юля Показати IP 12 Серпня 2015 18:42
Герб у такій інтерпретації й справді красивий. Шкода тільки, що до миру в Україні ще далеко.... =(
лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 20:28
гарно виглядає,одобряю
Лучанка Показати IP 13 Серпня 2015 08:29
Дуже гарний Герб!
лучанка Показати IP 13 Серпня 2015 10:14
Діди затуляли плакатами усі розвалюхи, внуки продовжують фігові листочки тулити
У Показати IP 14 Серпня 2015 13:07
коментар було видалено
Nadiia Muzychuk Показати IP 14 Серпня 2015 22:37
Унікальний наш давній український Герб! Народ не згубив його у плині віків, любить, шанує, прославляє. А скільки вже маємо творчих зображень Гербу в пам'ятниках, малюнках, іконах, вишивках, оспіваного поетичним словом! Ось і тут, у Луцьку, цей патріотичний стилізований Герб віддає шану Героям і, дійсно, прикрашає площу. Молодець художник Андрій Присяжнюк — робота гарна! А щодо старого будинку, то все можна реставрувати, було б бажання переживати за своє місто, оточуюче середовище. Людина — Творець свого життя, Нація — Творець своєї Держави! І тільки від нас всіх разом, згуртованих і сильних, залежить її доля, її воля! Нехай нам Бог помагає і благословляє!