USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Донбасі загинули майже 500 мирних жителів

10 Липня 2014 16:12
Міністерство охорони здоров'я заявляє, що за час бойових дій на Сході України загинули 478 мирних жителів, поранених - 1392.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець, - повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Українські новини».

"Ми моніторимо кількість загиблих мирних жителів, і, на жаль, на сьогодні усього загинуло 478 осіб", - сказав він.

“Серед цивільного населення втрат більше, ніж серед військових. Поранено 1392 особи, серед них 108 жінок і 14 дітей, - сказав Лазоришинець.Зі слів заступника міністра, серед загиблих 30 жінок і 7 дітей.

Усього в медичні установи МОЗ надійшло 1 392 поранених, з них 108 - жінки й діти.

Зараз на стаціонарному лікуванні перебувають 279 осіб.

Вранці 10 липня прес-центр АТО повідомив, що за період бойових дій на сході загинуло 173 військовослужбовці, а 446 учасників антитерористичної операції було поранено

2 липня загиблими в АТО вважалися близько 200 військових.

Сили антитерористичної операції планують створити гуманітарні коридори для виходу мирних жителів з Луганська.

9 липня бойовики 10 разів обстріляли позиції сил антитерористичної операції в Луганській і Донецькій областях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 10 Липня 2014 16:29
да не треба голодомору...за якісь півроку сотні уже стають тисячами
владі Показати IP 10 Липня 2014 16:35
Тільки язиками ла-ла, де ті гуманітарні коридори, щоб люди могли виїхати, вони вже давно повинні були бути створені, а то тільки планують! Дійсно голодомору не треба.
за все відповідають Показати IP 10 Липня 2014 16:55
за 23 річну антиукраїнську політику прийшов час відповідати
відповідь до за все відповідають Показати IP 10 Липня 2014 17:41
коментар було видалено
відповідь до за все відповідають Показати IP 10 Липня 2014 17:41
Що ти мелеш! Вбивствами простих людей? Да простіше тих політиків грох***и і меньше їх, що довели країну до такого!!!
саша Показати IP 10 Липня 2014 17:05
500 мирних жителів! Так говорили що бойовики, терористи, чеченці і тд.. А тепер виявляеться мирних людей побили... Так щож це за війна! І саме головне - чия це війна!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 10 Липня 2014 17:14
А потім будуть влаштовувати траурні церемонії, як по голодомору. Убивці будуть поминати своїх жертв.
Валерій до Анонім Показати IP 10 Липня 2014 18:29
точно!
пу Показати IP 10 Липня 2014 17:14
коментар було видалено
V Показати IP 10 Липня 2014 17:48
антоніми, саші і всі хто разом з вами пішли ви на Х.Й! Ці й.ані "мирні жителі" блокували українських військових коли це все можна було зупинити ще в зародку, ці дебільні жителі бігали з парашинськими прапорами і волали рассея, вони що думали, що війна це "цяцьки-пецьки", що українські військові завжди будуть беззахисними мішенями? Було десятиденне одностороннє перемир"я, якого х.ра не повиїзджали звідти ті "мирні"? Модератори, не дозволяйте всякій наволочі паплюжити українських військових, бо терпіння таки й справді закінчується, коли хлопці там мучаться і гинуть, якась мразь сидить тут і підтявкує, то знати б хто - вбив би!!!
луцьк до V Показати IP 10 Липня 2014 17:59
Ти, хлопче не зовсім правий. не так просто людям - старим, хворим, з малими дітьми вийти по коридору в поле, тобто в невідомість. Не вони там воюють.
Дончанин до луцьк Показати IP 10 Липня 2014 20:07
коментар було видалено
баба параска до V Показати IP 10 Липня 2014 20:43
Повністю підтримую
За что? Показати IP 10 Липня 2014 20:31
коментар було видалено
лучанин Показати IP 10 Липня 2014 20:40
Ти, як завжди - в свому дебільному репертуарі. Пора вже залишки свого колорадо - ватного мозоку хоч трохи підлікувати. зараз під фашистські гімни буду виготовляти візітки Яроша. Так, що жгі іщо рашист зомбірований
304 Показати IP 11 Липня 2014 00:04
зная любовь до правды укроминистерств можно умножать на х10...
X до 304 Показати IP 11 Липня 2014 09:52
Ну и х.й с ними и с тобой тоже!Надоели.