USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На дорозі Луцьк-Рівне – протест проти будівництва заводу: утворились величезні затори

10 Січня 2020 14:11
На автодорозі «Устилуг-Луцьк-Рівне» частково обмежений рух через акцію протесту.

Сьогодні о 13:00 на автодорозі «Устилуг-Луцьк-Рівне» у селі Обарів розпочалася мирна акція протесту громадян проти будівництва заводу в селі Городок. Про це інформує ГУНП у Рівненській області.

Майже 150 учасників акції безперервно рухаються пішохідним переходом. Поліцейські переконали протестувальників, аби вони періодично звільняли проїзну частину та пропускали транспортні засоби.

Публічну безпеку та порядок забезпечують поліцейські блоку превенції, поліції діалогу та патрульні, а також на місце події виїхали заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький та керівник Рівненського районного відділення поліції Роман Штеба.

Патрульні поліцейські забезпечують безпеку та регулюють дорожній рух. Наразі передбачено можливість для об’їзду заблокованої ділянки дороги через село Карпилівка.

У зв’язку із проведенням акції, яка спричинили незручності водіям під час руху автодорогою «Устилуг-Луцьк-Рівне», та від яких надходять відповідні скарги, вирішуватиметься питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 279 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 10 Січня 2020 14:25
Люди кричать в нас нема роботи, нема заводів ми хочем працювати!!! Тільки хочуть щось зробити вже не так, люди ви хворі!
Анонім до Анонім Показати IP 10 Січня 2020 14:54
Хто кричить? Не треба нам ніякої роботи, ми любимо байдикувати.
₴ до Анонім Показати IP 10 Січня 2020 18:15
Поїдь в Нововолинськ і подивись як димить і смердить той завод атоді будеш щось умнік писати
656 Показати IP 10 Січня 2020 14:27
Людям не потрібні нові робочі місця?
Анонім до 656 Показати IP 10 Січня 2020 14:55
Ні, не потрібні! Від роботи коні дохнуть!
Анонім до 656 Показати IP 10 Січня 2020 18:47
Робота, де потрібно дихати формальдегідними випарами, не потрібна.
555 до 656 Показати IP 11 Січня 2020 09:58
потрібні, але не такі. робочих місць буде мало, а смороду - багато!!!. ЛІСУ навкруги не буде взагалі, все піде на щепу, тільки дим і прибутки окремим особам
Хтоцілюди? Показати IP 10 Січня 2020 14:43
Не схожі на місцевих жителів. Заробітчани?
Вася Показати IP 10 Січня 2020 14:43
А проти кінченої дороги в Обарові вони не хочуть попротестувати?
Сергій Показати IP 10 Січня 2020 15:05
А що за завод планується будувати?
Володимир Показати IP 10 Січня 2020 15:53
Маразм в цих людей в крові