USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На хабарі затримали двох посадовців волинського терцентру МВС

15 Вересня 2016 12:31
Двох посадовців волинського територіального сервісного центру МВС затримали на хабарі працівники Управління внутрішньої безпеки СБ України спільно з працівниками Військової прокуратури Західного регіону та Управлінням захисту eкономіки Нацполіції України.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зловмисники систематично вимагали гроші з місцевих мешканців за прискорення видачі документів державної реєстрації та пeрeрeєстрації транспортних засобів, складання іспитів на право кeрування транспортними засобами та ін.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у затриманих понад 13 тисяч доларів США та 35 тисяч гривень.

Відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. Тривають першочергові слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
007 Показати IP 15 Вересня 2016 12:41
а кого саме? тіх кого громадські активісти вимагали призначити туди, щоб мати відкати))
Юдін Р. Показати IP 15 Вересня 2016 13:44
Дуже хороша новина для громадян ...! В Ковелі ще потрібно потрясти , тут також зажралися ,беруть хабарі і нікого не бояться . Але хотілося ,щоб повідомляли скількох з затриманих осудили і на які сроки .
Віталій до Юдін Р. Показати IP 15 Вересня 2016 21:21
Так це і є ковель
008 Показати IP 15 Вересня 2016 13:53
кого саме?
SS Показати IP 15 Вересня 2016 14:00
Це чесні і порядні люди чесно говорили суму і брали по порядку
Совість Показати IP 15 Вересня 2016 14:00
Для забезпечення прозорості проведення конкурсу бажання виявили та були присутні на конкурсі представник ГО «Самооборона Волині» Рижков С.М., представник ГО «Автомайдан України» Кушнір С.П., заступник голови наглядової ради Українського фонду правоохоронних органів «Правозахист» Пуршега М.Г., представник ЗМІ Бліннікова А.В. («Волинь Post»), представник ГО «Народний контроль» Корбач В.К., представник ГО «Автомайдан Волині» Поха С.А., представник ГО «Азов» Дмитрук О.І.
прикол до Совість Показати IP 15 Вересня 2016 19:43
заступник голови наглядової ради Українського фонду правоохоронних органів «Правозахист» Пуршега М.Г., -- це ж шахрай який кинув пів області і був судимий двічі. боже ото спостерігачі до чого світ котитися
ага до Совість Показати IP 15 Вересня 2016 19:44
і поха за розбій
лучанин Показати IP 15 Вересня 2016 14:29
А ПОСІПАКУ взяли?
На вашому місці Показати IP 15 Вересня 2016 15:00
я б почав прозорість з тих самоназваних народних рухів.які роки так 3 назад ходили як бомжі,а тепер на бехах і джипярах розсікають.Да!!За народні гроші ПРОЗОРІ
Мвс Показати IP 15 Вересня 2016 15:10
Хлопці наведіть шухер ще в Луцьку,а то сім'я Кофана вже зажерлася за скільки років.Для простої людини ,то пластику нема, то база не робить ,а для решал все завжди є.Скільки це буде тривати.....?????
Саша до Мвс Показати IP 15 Вересня 2016 17:36
Кофан років 10 назад був зам.начальника Мрев і вже тоді він і компанія решали все! Він ще робить?
Вітя Показати IP 15 Вересня 2016 15:11
А чому не ловлять крупніших відомих ніхто не задумавсяя? Вони діляться і сидять всі вони там крадуть . А хто вкрав булочку -в тюрму а хто вкрав крупні бабки- на волі. Подивіться які вони зажерливі усі в кабінетах сидять а ловлять якосгось на 5 тис і все а той хто вкрав пів мільйона і сімя відпочиває дуріє за кордони літає -то це чесно зароблені да?
Шерлок Холмс Показати IP 15 Вересня 2016 15:39
Нехай перевірять скільки ці хапуги зареєстрували ТЗ - двійників !
Вова Показати IP 15 Вересня 2016 16:13
А Вороніна за дупу коли візьмете?З луцького мрев.його слабо,бо в нього дядько в СБУ.а свою шайку не трогають
007 Показати IP 15 Вересня 2016 16:18
Затримали в Ковелі "Боцмана" Віталія Новікова
іван Показати IP 15 Вересня 2016 19:45
прикольно
Окраїна Показати IP 15 Вересня 2016 19:53
Вся країна просто захлинулася хабарниками!!! Жах, скільки це ще буде все тривати???
Порошенко Показати IP 17 Вересня 2016 21:26
А мене коли приймаєте?