На кладовищі в Гаразджі поставлять піч для спалювання рештків тварин та медичних відходів
На міському кладовищі, що у селі Гаразджа, встановлять піч для оброблення, знешкодження, видалення та утилізації біологічних відходів.
Про це у коментарі ВолиньPost розповів заступник начальника відділу екології Олег Гелета.
Нагадаємо, раніше «крематорій» планували розмістити на території сміттєзвалища у Брищі. Однак, місцеві мешканці виступили проти, мовляв, люди й так хворіють через сусідство зі сміттєзвалищем.
Тоді ж мер Луцька Ігор Поліщук повідомив, що підприємство, яке хотіло встановити піч для спалювання біовідходів, не має необхідних документів, тому у мерії відкинули ідею встановлення її на сміттєзвалищі.
Як розповів Олег Гелета, піч попередньо запланували розташувати на території міського кладовища у селі Гаразджа.
«Як запевнив директор КП «Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Василь Цетнар, там є місце для розміщення установки, санзона. До того ж, поблизу немає житла. Від цієї печі викиди будуть мінімальними і людям немає за що хвилюватися. Забетонуємо спеціальний майданчик і розмістимо установку», – зауважив він.
У печі спалюватимуть трупи загиблих тварин з КП «Ласка», а також анатомічні відходи з лікарняних закладів, які нині захоронюють на міському кладовищі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у коментарі ВолиньPost розповів заступник начальника відділу екології Олег Гелета.
Нагадаємо, раніше «крематорій» планували розмістити на території сміттєзвалища у Брищі. Однак, місцеві мешканці виступили проти, мовляв, люди й так хворіють через сусідство зі сміттєзвалищем.
Тоді ж мер Луцька Ігор Поліщук повідомив, що підприємство, яке хотіло встановити піч для спалювання біовідходів, не має необхідних документів, тому у мерії відкинули ідею встановлення її на сміттєзвалищі.
Як розповів Олег Гелета, піч попередньо запланували розташувати на території міського кладовища у селі Гаразджа.
«Як запевнив директор КП «Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Василь Цетнар, там є місце для розміщення установки, санзона. До того ж, поблизу немає житла. Від цієї печі викиди будуть мінімальними і людям немає за що хвилюватися. Забетонуємо спеціальний майданчик і розмістимо установку», – зауважив він.
У печі спалюватимуть трупи загиблих тварин з КП «Ласка», а також анатомічні відходи з лікарняних закладів, які нині захоронюють на міському кладовищі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Контрафакту на понад 3 мільйони: на Волині двоє братів налагодили незаконне вирощування тютюну
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
«Соціальні будиночки в селі»: як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.