USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На кордоні з Польщею четверту добу в чергах стоять 1,5 тисячі авто

17 Червня 2016 08:46
На восьми пунктах пропуску у чергах стоїть понад півтори тисячі автівок. Щоб потрапити до Польщі, люди витрачають майже добу, - повідомляє ТСН.

Відтак, на кордоні укрансько-польському кордоні станом на 08.00 годину у Волинській області черги зафіксували у пунктах пропуску «Ягодин авто» (250 автомобілів), «Устилуг» (120 автомобілів). На Львівщині – «Рава-Руська» (300 автомобілів), «Краковець» (300), «Угринів» (220), «Шегині» (170), «Грушів» (150), «Смільниця» (120).

Причина – так званий «італійський» страйк польських митників. Вони на роботу виходять, але оформлюють кожне авто дуже повільно, майже втричі довше, ніж зазвичай. Причина страйку – уряд Польщі готує реформу, яка ліквідує митниці та приєднає їх до податкової інспекції.

Про страйк не оголошували, оскільки законом польським прикордонникам страйкувати заборонено. Тож черги на кордоні офіційно пояснюють ретельною перевіркою, яка пов'язана зі збільшенням потоку людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Василь Показати IP 17 Червня 2016 09:07
Не вірте! Це візи відмінили і тепер стільки машин за секунду пропускають. Всі до Європи!
Пересiчний Показати IP 17 Червня 2016 09:41
Нас там чекають!!!
Оксана Показати IP 17 Червня 2016 10:27
А якщо вертатися з Польщі в Україну рейсовим автобусом- то ситуація така ж? Може хто знає? Бо буду з малою дитиною, переживаю, щоб дуже довго в черзі не стояти.
Анатолій до Оксана Показати IP 17 Червня 2016 11:23
Рейсові автобуси їдуть за графіком. Затримок не має.
Анонім до Анатолій Показати IP 18 Червня 2016 20:33
Ага нема,на Устилузі 12 годин простояв,не їздиш то непиши дурниць!!!
O. Показати IP 17 Червня 2016 11:09
jaki wizu scho tu goworush ???
Славек Показати IP 17 Червня 2016 13:55
Який страйк? полчкам вказівка перекрити поставки до польщі цигарок от вони і розбирають кожну машину.Невірите спитайте вЛюбомльських сигаретовозів!
контробандист Показати IP 17 Червня 2016 14:54
Триває операція "stop kontrobanda"
ажшгщжшл Показати IP 20 Червня 2016 23:39
слава україні
Вова Показати IP 21 Липня 2016 08:21
Хто знає з Польщі до Львова така ж черга для автобусів чи вони нормально рухаються ? Хто знає ?
Іван Показати IP 6 Серпня 2016 04:18
Як. Заскоро. Можна. Проїхати. Границя. Автобусом