USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.86

На околиці Луцька горить луг. Відео

17 Лютого 2020 19:26
В районі вулиці Чернишевського у Луцьку горить поле.

Як повідомляють очевидці, місцеві мешканці, як і щороку, підпалили суху траву на лузі.

Зважаючи на теплу погоду, полум'я розноситься дуже швидко, а вогняне зарево видно майже з усіх куточків міста: центру, ЛПЗ, Конякіна, Ковельської Дубнівської та інших.

Зі слів речника УДСНС Волині Володимира Нестерова, для ліквідації пожежі очерету та сухої трави в Луцьку на лугу в районі вулиці Чернишевського задіяні відділення Державної пожежно-рятувальної частини №2 та №25 Управління ДСНС у Волинській області. Працюють більше 10 рятувальників, задіяні 2 одиниці техніки. Площа пожежі встановлюється, орієнтовно більше гектару.

В разі необхідності будуть залучені додаткові сили і засоби служби 101.

Гасіння пожежі ускладнює болотиста місцевість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Андрій Показати IP 17 Лютого 2020 19:39
ну а тут доречне питання де мінвата на ринку???
Вах Показати IP 17 Лютого 2020 19:50
Зловитиб цього мудака що підпалив...і впаяти штрафу доброго+витрати за пожежників..
Крук Показати IP 17 Лютого 2020 20:12
Страшно уявити, скільки там загинуло тваринок. І все через якусь тупу сволоту, яка не розуміє, що палити траву не можна.
123 Показати IP 17 Лютого 2020 20:50
Горить площа більше 100 гектарів. Хай би і той, хто підпалив там згорів
234 Показати IP 17 Лютого 2020 22:47
Яка має статися біда, щоб люди зрозуміли, що не можна палити траву? В ній теж живуть живі створіння, які заживо згорають через чиюсь тупість.
567 Показати IP 17 Лютого 2020 23:08
Та це базарники підпалили...
Арафат Показати IP 17 Лютого 2020 23:58
Не вішайте одразу на мене ярлик «диванного експерта», але моя думка така - за такі «фокуси» відповідати повинна влада на місцях. Припустімо в селі « ...айці» хтось успішно підпалив і спалив поле. Органам цього «хтося» шукати не потрібно - одразу писати штраф в ...дцять міліонів гривень безпосередньо на голову сільради та депутатів. Тоді і просвітницька робота вестиметься і паліїв знайдуть однозначно. А при даному конкретному випадку наша поліція без чиєїсь заяви ніфіга робити не буде. Так діє система.
розумію Показати IP 18 Лютого 2020 08:19
Дизлайки ставить тут той, хто підпалив