USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На проблемному перехресті у Луцьку – знову аварія. ФОТО

22 Червня 2015 23:11
Дорожньо-транспортна пригоді сталася у Луцьку на перехресті, де аварії «трапляються мало не щодня». Зіткнулися два автомобілі, Skoda та Mitsubishi.

Внаслідок аварії автівки зазнали серйозних пошкоджень.

Про це на форумі «Луцька дошка» написав користувач foma144та розмістив фото з місця ДТП.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини,на цьому самому перехресті вулиць Московської та Козакова 11 червня, близько 10 ранку зіткнулися дві іномарки. ФОТО.

Також 15 червня сталася аварія в тому ж районі - на перехресті вулиць Московської та Мазепи.

Зі слів місцевих мешканців, у цьому районі аварії «трапляються мало не щодня». Уже не раз просили мера міста покласти «лежачого поліцейського», щоб зменшити кількість ДТП.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Ігор Показати IP 22 Червня 2015 23:29
Якого лежачого поліцейського? Зробіть Козакова головною і повирізуйте кущі на Московській, а ще стовпа приберіть. І забудете про ДТП на цьому перехресті назавжди.
Оля до Ігор Показати IP 23 Червня 2015 06:48
А може головною зробити заїзд у твій двір задля більшої зручності?
111 до Оля Показати IP 23 Червня 2015 12:53
Курка, здай на права, поїзди трохи тим перехрестям і все зрозумієш!!!
аліна до Ігор Показати IP 23 Червня 2015 10:29
Згідна з Ігорем
лежачий поліцейський Показати IP 22 Червня 2015 23:33
покладіть там Романюка.!! ДТП якщо і будуть - то в задоволення
Лучанин Показати IP 22 Червня 2015 23:35
Перейменуймо ці зас..рані вулиці і встановімо світлофори або дзеркала, або кільце бл*..ь зробіть. Ї..учі волинські мусорки.
мастер Показати IP 22 Червня 2015 23:42
алло а нам рихтовщикам що без роботи сидiти нiчого мiняти не треба побiльше аварiй тiльки без жертв
msv Показати IP 22 Червня 2015 23:51
Поки знаки не поставили - аварій майже не було. Там Козакова на головну проситься аж гай шумить!
Котя до msv Показати IP 23 Червня 2015 06:26
Яким чином Козакова до головної вулиці,тим що має довжину аж 100 метрів?
Іра до Котя Показати IP 23 Червня 2015 10:30
Ну хоча б тим, що вона веде від Рівненської = і тому реально більшість транспортного потоку іде звідти
Колік до Котя Показати IP 24 Червня 2015 22:03
КАзакова виходить на Рівненську, Московська на Відродження . Рівненська головна до Відродження з цього випливає, що і КАзакова має бути головною по відношенню до Московської.
ABS Показати IP 23 Червня 2015 02:11
Водіям відомо, що в їхніх машинах є така штука як гальма? Але певно ремонт автівки куди цікавіше, чим протормозити перед перехрестям
Анонім Показати IP 23 Червня 2015 06:33
Скажіть, для чого знаки? Чому гнати на цих маленьких вуличках? Їхали б обоє по 40, то встигли б затормозити... спішимо жити, чи не так. Не створюйте проблем іншим... кожен нехай слідкує за собою і думає про наслідки
д Показати IP 23 Червня 2015 08:24
Козакова має бути головною
Ігор до Коті Показати IP 23 Червня 2015 08:32
Козакова не закінчується на вул. Декабристів. Вона значно довша і завжди була головною.
лучанин до Ігор до Коті Показати IP 23 Червня 2015 08:43
повністю підтримую. поки якісь дебіл навпаки не поставив знаки то ніяких аварій не було. часто там проїзжаю, тому знаю що не зважаючи на знаки краще там притормозити і обережно виглянути з поворота. хто не знає і летить по головній то і потрапляє в такі аварії але крім вени водіїв є вина тих хто знаки ставив
іра до лучанин Показати IP 23 Червня 2015 10:31
Так там і летівши за кущами ніфіга не видно, інколи треба виїхати на перехрестя, щоб побачити, що з Московської хтось їде
Земляк до іра Показати IP 23 Червня 2015 11:54
Цілком підтримую... Жильці цього перехрестя самі винуваті, засадили кущами і деревами перехрестя, все зливається в одну сіро-зелену масу. Водії які дотримуються правил то не попадають в такі халепи! Хоча в цих ситуаціях є один постраждалий, а другий винуватий. А головна вулиця чи другорядна то нема ніякого значення.
Правда Показати IP 23 Червня 2015 08:51
Не потрібно нічого робити. Якщо бидло не хоче їздити по правилах то нехай розбиває свої машини
Анонім до Правда Показати IP 23 Червня 2015 09:16
Справа в тому, що бидло й розбиває чужі машини
Дт Показати IP 23 Червня 2015 09:40
Вулицю перейменувати потрібно, та москва і тут все кортить)))
Соня до Дт Показати IP 23 Червня 2015 10:15
Згодна!
Богдан Показати IP 23 Червня 2015 10:44
Треба встановити зеркало. І не тільки на цьому перехресті.
it's me до Богдан Показати IP 23 Червня 2015 16:00
...ти став чемпіоном з найбезглуздішої пропозиції для вирішення проблеми, ймовірніше ти депутат хоч якогось рівня і миттєво видаєш пропозиції для швидкого відмивання бюджетних коштів, візьми до уваги що кожне таке дзеркало буде жити не більше 24 годин при вартості 10000 грн (сферичне дорожнє 1м діаметр). Висновок: КОЗАКОВА - ГОЛОВНА. а дзеркало потрібне, але ми не готові до нього. до того ж це лише частково зменшить аварійність у вказаному місці.
Пішохід Показати IP 23 Червня 2015 11:13
В Луцьку за кермом 95% сидить бидлоття, яке вважає, що за кермом воно - цар і бог...і всі йому зобов'язані дати дорогу...а насправді - це нікчемні, обмежені дауни, які не знають ПДР і які рано чи пізно закінчать або в лікарні, або за гратами...або на тому світі - так навіть краще...бо вже заї...ли збивати дітей на переходах!
Водій до Пішохід Показати IP 23 Червня 2015 12:57
А пішоходи в нас - стадо баранів. Які лазять по дорозі де їм заманеться, не звертають уваги на світлофори, (пофіг яке світло, тут же пішохідний перехід, йопта). Пора мєнтярам штрафувати пішоходів, може тоді і аварійність знизиться... І "баранів" більше живих залишиться...
Пішохід до Водій Показати IP 24 Червня 2015 14:39
...розкажіть це батькам дітей, яких було збито насмерть, НА ПІШОХІДНИХ НЕРЕГУЛЬОВАНИХ ПЕРЕХОДАХ по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, Львівській, по пр. Соборності і т.д.... а зі "стада баранів, які лазать, де їм заманеться..." якраз таки нікого і не збито! Надіюсь Ви мене зрозуміли.
Анатолій Показати IP 23 Червня 2015 11:32
Безумовно для безпеки руху головною дорогою повинна бути вул. Козакова, а вул. Московська другорядна .
Анонім Показати IP 23 Червня 2015 15:25
А може водіям потрібно на знаки звертати увагу більше, не залежно від того хто по "головній" їде. В будь-якому випадку всі ДТП через не дотримання ПДР.
Віталій Показати IP 23 Червня 2015 16:07
Завжди є людський фактор. Людине не може постійно бути сконцентрована виключно на дорозі і знаках, просто фізично неможе... секундна розслабленість і такий результат. Тому знаки і розмітка окрім того що мають дублюватися булоб ще добре щоб їх наносили на сам асфальт, як закордоном. Але ментам і дорожнікам пофіг вони як і рихтовщики заробляють гроші. Ну і питання до здорового глузду при виборі головної дороги.