USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку – ДТП на проблемному перехресті. ФОТО

15 Червня 2015 15:37
Дві автівки зіткнулися сьогодні, 15 червня, на перехресті вулиць Московська та Мазепи. На щастя, ніхто з людей не постраждав.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі ДАІ області.

Водій «Таврії», 1969 року народження, рухався вулицею Московською. Не гальмуючи на перехресті, він не надав перевагу в русі автомобілю Audi-100, який їхав вулицею Мазепи (головна дорога). За кермом Audi знаходився чоловік 1987 року народження.

Внаслідок зіткнення автомобілів ніхто не постражав

Фото з місця аварії розмістив на форумі «Луцька дошка» користувач Йожик, і описав подію:

«Темне» перехрестя вулиць Мазепи та Московської: водій Таврії (пікап) хотів проскочити через Мазепи, ігноруючи знак «дати дорогу», поїхав під «цеглину», не гальмуючи. Але на його шляху трапилася Audi. Як наслідок - всі живі/здорові, Audi без евакуатора ні-ні, таврія відбулася легкими подряпинами та виламаними колесами», - написав свідок ДТП.



До слова, нещодавно повідомлялося, що на перехресті вулиць Московської та Козакова 11 червня, близько 10 ранку зіткнулися дві іномарки. ФОТО. Зі слів місцевих мешканців, у цьому районі аварії «трапляються мало не щодня».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
1 Показати IP 15 Червня 2015 16:55
бо там на знаки нада дивитись, а не гнати
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 17:37
От цікаво, який умнік робив перехід і встановлював світлофор на перехресті вулиць Ковельської і Глінки. Перейти там дорогу практично неможливо нормально. Коли переходити вул Глінки зі сторони райради до спиртзаводу, то з переходу не видно світлофора. Люди ідуть всліпу і ннікого це не хвилює
ВІН Показати IP 15 Червня 2015 18:41
треба змінити назву вулиці московська і перехрестя перестане бути проблемним
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 19:04
Потрібно думати головою..., а не тим місцем на якому сидять
Сергій Показати IP 15 Червня 2015 19:17
Ви дибіли, яка вулиця Ковельська чи Глінки, якщо центральна вулиця Мазапи, а допоміжна Московська, а проблемне перехрестя це Козакова з перетином на Московську.
Жанна Показати IP 15 Червня 2015 21:14
Якщо водії ідіоти, при чому тут перехрестя?
Анонім до Жанна Показати IP 15 Червня 2015 21:24
Згідна повністю... усі думають, що біда їх не торкнеться
знаток Показати IP 15 Червня 2015 21:42
знаю цього г***она на таврії. знаю цього г****а на таврії. Нічого дивного.
ЗНАТОК Показати IP 15 Червня 2015 21:48
ПРИВІТ ДРУГ
ЗНАТОК ГАНДОНІВ Показати IP 15 Червня 2015 21:50
Як там калочах?
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 21:52
ці торгові-камікадзе на таврях-чобітках вже так порядком підхарили... Пора вже ДПСам трохи ними зайнятись... Літають як невміняємі... Місяць назад в авто мого знайомого такий самий в'їхав: на заправку на ліво через зустрічну смугу повертав, а поворот включити забув і в дзеркало подивитись чи ніхто не обганяє теж забув... Як наслідок із-за мудака бита машина... Співчуття водієві ауді...
Колік Показати IP 15 Червня 2015 22:43
Дійсно проблемне перехрестя,місцеві не знають ,що робити, щотижня мінімум одна дтп,якась паранормальна зона, особливо в п"ятницю. Остані три п"ятниці три бум-бум.
Знак до Колік Показати IP 23 Червня 2015 02:15
А знаки для кого? Навіщо літати в жилому районі??
111 Показати IP 16 Червня 2015 11:19
Таврольоти блін
ПТН-ПНХ Показати IP 16 Червня 2015 11:48
То все ПУТІН!!!!
Руслан Показати IP 21 Червня 2015 20:33