USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На проспекті Відродження авто на смерть збило чоловіка, який перебігав дорогу

29 Липня 2018 09:04
ДТП з летальними наслідками трапилася сьогодні близько 2:00 ночі на пр-кт Відродження - загинув чоловік приблизно 35 років. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

ДТП сталася навпроти заправки WOG.

Як вказують перехожі свідки "хлопець втікав від якихось людей, які хотіли його побити на АЗС - він перебігав дорогу не на пішохідному переході, та не на освітленній ділянці дороги", а також додали, що "їхало зустрічне авто, яке могло засліпити водія, котрий допустив наїзд на молодого чоловіка, та й покриття було мокрим, тому від світла фар майже нічого не було видно.

"Водій був тверезим, та намагався надати першу допомогу потерпілому. Швидкість авто не була високою, близько 50 км/годину. Водій авто, намагаючись уникнути наїзду на пішохода, який перебігав дорогу, скерував авто на зустрічну смугу, але пішохід не зупинився, продовжуючи бігти, налетів на бокове зіткнення, та вдарившись головою у лобове скло, останнього відкинуло на асфальт. Хто викликав карету швидкої допомоги, з'ясувати не вдалося, але швидка допомога прибула на місце ДТП не менш як за 15 хвилин. Після великого крововиливу, потерпілий помер в кареті швидкої допомоги. Медпрацівники близько 30 хвилин боролися за життя бездиханного чоловіка, але, на жаль, всі дії працівників були марними", - рохповіли очевидці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
остап Показати IP 29 Липня 2018 09:23
Заправка WOG на Відродження постійно створює проблеми для навколишніх мешканців і не тільки!!!
стейсі Показати IP 29 Липня 2018 09:33
За 300 і 600 м. знаходяться дві лікарні. Як можна їхати більше ніж 15 хв. до місця ДТП????
вася до стейсі Показати IP 29 Липня 2018 10:32
а чаю попить?
грейсі до стейсі Показати IP 30 Липня 2018 08:42
Для тих хто не в курсі, то станція швидкої допомоги знаходиться біля вокзалу. Саме звідси виїжджають карети швидкої допомоги.
Ксенія Показати IP 29 Липня 2018 10:15
Щвидкі не стоять на території лікарень в них є свої місця стоянок саме найближча біля зеленого господарства на Рівненській
Вася до Ксенія Показати IP 29 Липня 2018 11:42
Недавно відкрили станцію швидкої допомоги на базі амбулаторії на вул. Гордіюк 39
До Оксанки до Ксенія Показати IP 29 Липня 2018 12:49
Гордіюк 39. Найближча, новостворений пункт.
Мда Показати IP 29 Липня 2018 10:22
Нікого не смущає за стількі років що на тій заправці цілодобово продають алкоголь?) Там постійно пригоди кожної ночі, але ж і камери повинні бути, тож можна побачити від кого тікав
! до Мда Показати IP 29 Липня 2018 11:15
Вони тіпа зареєстровані не в Луцьку, а тому обмеження по алкоголю на них не поширюютьсяч. Але то така гра в піддавки, всежтаки це ВОГ, і тому заправка що на території ЛУцька поклала *уй на рішення міської ради, про заборону торгівлі алкоголем у нічний час.
51 омбр Показати IP 29 Липня 2018 10:47
Потроху Луцк перетворюється в Лугандонск.
! до 51 омбр Показати IP 29 Липня 2018 11:13
Да ні клоуне. Луцьк ніколи не буде твоїм рідним лугандонськом. І не мрій. А ТАКІ ВИПАДКИ ТРАПЛЯЛИСЬ ПОСТІЙНО І ТРАПЛЯЮТЬСЯ НАРАЗІ.
Оранжевий рекорд Показати IP 29 Липня 2018 12:13
На тому участку дороги напроти WOG відродження дуже темно ще + зустрічне авто і 0 видимості в мокру погоду.
Я Показати IP 29 Липня 2018 12:19
Бо заправка юридична адреса в селі і їм похєр. Там немає контролю і закони не Луцькі.
NelubluLutsk Показати IP 29 Липня 2018 12:20
Спочатку Білий Пушистий водій збив людину, потім Біла Пушиста швидка лікувала. Як результат дій двох Білих Пушистих смерть молодого хлопця. А може вони не такі Білі і Пушисті ці
! до NelubluLutsk Показати IP 29 Липня 2018 13:11
А ще білі і пухнасті, ті хто гнались за цим хлопцем. Ці найбіліші і найпухнастіші ...
Kto до NelubluLutsk Показати IP 30 Липня 2018 20:38
А в чому вина водія? В тому, що він їхав по дорозі?
***** до NelubluLutsk Показати IP 31 Липня 2018 03:12
Є факти які свідчать ,що водій не винний!!!То для чого писати що він «білий і пухнастий»?До чого це взагалі?Просто поставте себе на його місце і не обвинувачуйте не мавши на те причини !!Дуже шкода ,що так сталося але на його місці міг би бути кожен!!І тепер йому із цим жити!!
До ? Показати IP 29 Липня 2018 13:09
Раніше якийсь Луцк був культурним ,спокійним , врівноваженим. А тепер там смердить, там збили в 2 години ночі, там котельня Карбишева, там кинули гранату, там з РПГ й....и ,там потоп, там Вусенко, там без мера ну і т.д.Так шо по троху стає схожим на лугандонск.
Погоджуюсь до До ? Показати IP 29 Липня 2018 13:58
зб...длячився, охамів, зкріміналився наш колись тихий, культурний, чистий і гарний Луцьк((
Йди до До ? Показати IP 29 Липня 2018 14:45
Да заспокойся "кармілєц". Все за домом - лугандоном скучаєш ? Да не буде Луцьк ніколи такою помийною ямою як луганськ, як би тобі того не хотілось, і як би ти в коментах не гадив.
здравомислячий до До ? Показати IP 29 Липня 2018 15:24
Запамятайте раз і назавжди!Врівноваженим місто аж ніяк не може бути!Врівноваженою може бути тільки людина.Вчіть українську мову!
! до здравомислячий Показати IP 29 Липня 2018 17:44
Та то воно вякає із землянки під Рязанью, а гугл перекладач трішки тупить... От такі у ольгінців проколи.
А Показати IP 29 Липня 2018 13:56
де в х..ра та поліція?! вони хіба неповинні патрулювати вулиці щоб у місті було безпечно і порядок? хлопець втікав бо його били, це де в густому лісі, чи в обласному центрі, цивілізації ж якій не якій.
Ввв Показати IP 29 Липня 2018 15:02
А швидка і справді могла б і швидше приїхати з любої точки міста, тим більше вночі, коли нема транспортгого руху
333 Показати IP 29 Липня 2018 17:42
А хіба в ліпінах не стоять швидкі?Завжди звідти їдуть!
Олег Показати IP 29 Липня 2018 22:25
Полiцiя при`iхала ранiше чим швидка ,один единий + ... Там постiйно ДТП ,збивають пiшоходiв . а грузовi авто лiтають то взагалi жах хоть там знак вiсить
Лучанка Показати IP 29 Липня 2018 22:56
Царство небесне!!! Хлопець був хороший і тим всім ган-нам хто винен в цій смерті це вернеться!!!
Kto до Лучанка Показати IP 30 Липня 2018 20:37
Так він вроді сам вибіг на дорогу, то кому вернутись має?
Луцьк Показати IP 30 Липня 2018 00:41
Він був позитивним дуже добрим життєрадісним і хорошим хлопцем,шкода батьків,які втратили єдиного сина.
Луцьк Показати IP 30 Липня 2018 00:43
Його звати Тарас він був хороша і позитивна людина.Нехай земля буде пухом.
нові петрівці до Луцьк Показати IP 30 Липня 2018 19:28
тарас, тарас. не наривайтеся на ріфму
Юра до Луцьк Показати IP 27 Серпня 2018 16:24
Він був моїм другом. 22 липня йому виповнилось 34 роки.