На Рівненщині у шкільній їдальні отруїлися 16 першокласників
У селищі Зарічне на Рівненщині 16 учнів першого класу місцевого навчально-виховного комплексу "Загально освітня школа І ступеню - гімназія" отримали харчове отруєння. Усіх їх доправили до лікарні із захворюванням на гостру кишкову інфекцію. Двох дітей батьки забрали додому лікуватися амбулаторно, решта залишилися в медзакладі.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області. Його спеціалісти обстежили харчоблок навчального закладу та встановили чимало порушень санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалаху.
"Зокрема, у харчоблоці не було достатньої кількість холодильного та морозильного обладнання та відсутні термометри для контролю температурного режиму; не дотримується "товарне сусідство" при зберіганні харчових продуктів, що швидко псуються; порушуються вимоги обробки яєць; мийні ванни в м'ясному цеху не підключені до каналізаційної мережі, а частина розроблювального інвентарю потребує заміни та поновлення маркування; у закладі недостатньо стелажів для зберігання кухонного посуду та відсутні контейнери для зберігання овочів; з порушенням ведеться журнал бракеражу готової продукції; недостатня кількість інвентарю для прибирання тощо", - пояснили в Держпродспоживслужбі.
Щоб знайти причину отруєння, для проведення відповідних лабораторних досліджень спеціалісти відібрали змиви з різних об'єктів у їдальні, взяли проби харчових продуктів, води, обстежили працівників харчоблоку. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.
Учора, 6 вересня, також провели екстрену нараду, на якій вирішили тимчасово призупинити роботу харчоблоку, доки там не усунуть усі недоліки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області. Його спеціалісти обстежили харчоблок навчального закладу та встановили чимало порушень санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалаху.
"Зокрема, у харчоблоці не було достатньої кількість холодильного та морозильного обладнання та відсутні термометри для контролю температурного режиму; не дотримується "товарне сусідство" при зберіганні харчових продуктів, що швидко псуються; порушуються вимоги обробки яєць; мийні ванни в м'ясному цеху не підключені до каналізаційної мережі, а частина розроблювального інвентарю потребує заміни та поновлення маркування; у закладі недостатньо стелажів для зберігання кухонного посуду та відсутні контейнери для зберігання овочів; з порушенням ведеться журнал бракеражу готової продукції; недостатня кількість інвентарю для прибирання тощо", - пояснили в Держпродспоживслужбі.
Щоб знайти причину отруєння, для проведення відповідних лабораторних досліджень спеціалісти відібрали змиви з різних об'єктів у їдальні, взяли проби харчових продуктів, води, обстежили працівників харчоблоку. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.
Учора, 6 вересня, також провели екстрену нараду, на якій вирішили тимчасово призупинити роботу харчоблоку, доки там не усунуть усі недоліки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
Сьогодні 23:25
Сьогодні 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.