USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Рівненській у Луцьку внаслідок ДТП авто вилетіло на узбіччя

4 Серпня 2017 18:11
Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Рівненській у Луцьку.

Легковик зіткнувся з маршруткою №169 і вилетів на узбіччя.

За попередньою інформацією, у ДТП отримали забої троє людей, проте в лікарню не зверталися.

Тим часом, за інформацією Першого, водій, ймовірно, винуватець ДТП з місця події втік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Проходив поруч... Показати IP 4 Серпня 2017 18:34
Спарцмєн-нарушітел... льотчік-нальотчік... права купіль - єздіть нє купіль... Теорія природнього відбору Дарвіна в дії
Да ну Показати IP 4 Серпня 2017 18:59
укр реєстрація... і всі мовчать... а де пости ненависні??? Чи тільки вмієте писати, те що вам впаріють олігархи??? Що платити адекватні податки і мито не треба. Треба переплачувати 300% мита, замість 40%, як платтять в європейских країнах. Лохом проще бути. Думати головою в нас не прийнято.
АС до Да ну Показати IP 4 Серпня 2017 19:56
Приняли поправку в від 8500 до 400 000 тепер всі любітелі не розмитнювати платити будуть
777 до Да ну Показати IP 4 Серпня 2017 20:13
Ви ще забули затягнути сакральну мантру про мега-супер безпечність перемотаних скотчем та просверленими будівельними саморізами "бляхатих"
ангст Показати IP 4 Серпня 2017 19:18
Упс... Облом... Як це не євро бляхи?
Неважливо Показати IP 4 Серпня 2017 19:33
На бляхах?... Ні. Путін?... Також ні. Значить нещасний випадок. п.с. так усі новини.
666 Показати IP 4 Серпня 2017 22:05
Кожен день аварії на євро номерах машин в Україні 600тис. на укр реєстрації більше 10млн! 40 відсотків дтп за участі євро блях і що ви пишете!?
ЗастрельсЯ чудо до 666 Показати IP 4 Серпня 2017 22:41
Статистика від бабки біля під'їзду
аде Показати IP 4 Серпня 2017 22:44
коменти про BMW,
дОРОГА І УКРАЇНЦІ Показати IP 5 Серпня 2017 20:06
МІЗКИ МАЄМО ЩОБ ДУМАТИ ПРО НАСЛІДКИ ШВИДКОЇ ЇЗДИ І ПІД АЛКОГОЛЕМ І ПІД НАРКОТОЮ ! самознищенням УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЗАЙМАЄТЬСЯ БЕЗ ВЛАДИ УКРАЇНСЬКОЇ І РОСІЙСЬКОЇ !Жмем ГАЗ -100-160... А потім соплі жують ... мозки не підключають... про наслідки . Самознищенням український народ займається ! Беріть свої тачки і в бетонні стовпи жміть Газ хто хоче, а не там де адекватні люди їздять і ходять ! Ми дебіли ...? ми безмозглі ?яК ВТАРАБАНЯТЬСЯ ОДИН В ОДНОГО ЧИ В ДЕРЕВО ЧИ В СТОВПА , ТО ВЖЕ НІХТО НІКУДИ НЕ СПІШИТЬ ! ДУМАЙТЕ , ЯК ТИСНЕТЕ ДО 100-140-160 КМ/ГОД ХТО ВАС МАЄ КУДИ ЗАБРАТИ - чИ ШВИДКА, ЧИ МНС-НИКИ ЧИ ПОЛІЦІЯ ЧИ ПАТАЛОГОАНАТОМ!
Оксана до дОРОГА І УКРАЇНЦІ Показати IP 6 Серпня 2017 12:22
Мені не подобається те що всі люди оссуджують водія я скільки вже сайтів виклало це ДТП я не розумію ви думайте за себе а не пишите всяку хр*нь вибачте за вираження це моя думка