USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На «швидку» Волині натиснули антимонопольники

5 Січня 2015 17:23
Комунальний заклад «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (швидка допомога) подав оголошення про заплановану закупівлю фармацевтичних препаратів (бинти, пластирі, вата, стерильні серветки, гель-пов’язка опікова) ще 10 вересня 2014 року.

Лише з другої спроби і за втручання АМКУ «швидка» на Волині закупила потрібні медпрепарати. Про це повідомила волинська активістка Ольга Бузулук.

29 вересня відбулось перше розкриття пропозицій конкурсних торгів, на які подались шість фірм: «АВАН-МЕДИКА», «Євафарм», «Волиньфарм», «ВІКО», «Торговий дім «Медсервіс», «Західмедінвест».

ЯК ВІДБУЛИСЬ ПОРУШЕННЯ

Найменшу ціну пропозиції запропонувала фірма «Євафарм» – 148858,4 гривні, «Торговий дім «Медсервіс» запропонував 161973,00 гривні. Однак, конкурсна комісія відхилила ці дві пропозиції через таку мотивацію: вони надали оригінали, а не копії інформаційної довідки (витяга) з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Таким чином, замовник вирішив закупити препарати у фірми «ВІКО» на суму 162653,00 гривні.

Одна з фірм-учасниць, «Торговий дім «Медсервіс», не погодилась з таким результатом і 20 жовтня подала скаргу в Антимонопольний комітет щодо порушення центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф порядку проведення процедури закупівлі. Незважаючи на це, замовник 24 жовтня все ж уклав договір з фірмою «ВІКО» про постачання фармацевтичних препаратів, хоч і не мав права це робити, оскільки тривала процедура оскарження від іншого учасника торгів.

ЗА ПРЕПАРАТИ ТАКИ ЗАПЛАТЯТЬ НА 14 ТИСЯЧ МЕНШЕ

Однак АМКУ своїм рішенням від 20 листопада встановив, що пропозиція конкурсних торгів, а саме, ТД «Медсервіс», була відхилена неправомірно, оскільки наявність оригінала документа допускається.

Дії замовника порушили один з принципів здійснення закупівель, визначені статтею 3 Закону, а саме – об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів. Таким чином, АМКУ зобов’язав замовника скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів.

У результаті Волинський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф визнав переможцем даних відкритих торгів фірму «Євафарм», яка запропонувала найнижчу вартість фармацевтичних препаратів. Про це йдеться у Віснику державних закупівель від 24 грудня.

До речі, фірма «Євафарм» зареєстрована у Львові, тоді, як «Медсервіс» – у Львівській області, хоча фактична адреса – теж Львів.

Моніторинг державних закупівель фінансується міжнародним фондом «Відродження».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
вася Показати IP 5 Січня 2015 17:33
Куц знову мочить.люстратори де ви...
амку Показати IP 5 Січня 2015 17:40
Ніхто йому нічого не зробить!люди не мовчіть!!!
коля романюк Показати IP 5 Січня 2015 17:42
Знае таблицю ділення!
Айдар Показати IP 5 Січня 2015 17:48
А я б його розстріляв, не втихомириться падло, так і буде, бо якщо чесно, то пішло воно нах усе, створюємо караючий батальйон, і тупо відст***
Айдар Показати IP 5 Січня 2015 17:50
Пора дійсно міняти цю країну в кращу сторону, без злодіїв нам буде на багато краще жити
Семен Показати IP 5 Січня 2015 17:51
Я где-то уже сказал водителям скорой помощи - короткий путь не всегда самый быстрый. На Аукро и т.д. застерегают людей не вестись на самую низкую цену, ето могут быть мошенники. И если даже для них делают исключение из правил (вони надали оригінали, а не копії інформаційної довідки), значит кто-то в доли. Люди потерпят, кровь вся не выбежит, подождут (постачання фармацевтичних препаратів, хоч і не мав права це робити, оскільки тривала процедура оскарження від іншого учасника торгів).
амку Показати IP 5 Січня 2015 17:51
Це тільки вата і бинти,а ви представте які гроші відмивають на інших препаратах!!!люди скільки можна це терпіти!!??
Ржу нимагу!!! Показати IP 5 Січня 2015 18:00
Куцяку на *****! він вже жабагато біля кормушки тримаеться! ложив він на всіх....!
Анонім Показати IP 5 Січня 2015 18:06
Куди йти,де будемо гатити цих корупціонерів!!!??? дістаю вила !!!
Анонім до Анонім Показати IP 5 Січня 2015 18:09
В лікарню
Анонім Показати IP 5 Січня 2015 18:13
Читай слова Айдара, ось що треба робити!!!
Анонім Показати IP 5 Січня 2015 18:24
Куцяка в лікарні не сидить,він мае свое кубло,навіть бухгалтерію собі змайстрував!во чудить!!!
Фап! Показати IP 5 Січня 2015 18:32
Прокуратура...аууу!!! цікаво чи побачать це прокурори!!!!!
фелдшер Показати IP 5 Січня 2015 18:37
Наглий куц до ужасу! Бабки бере за що небудь, чи за місце на роботу, чи за медикаменти, за тендери і нікому до того діла нема!!
до фельдшера до фелдшер Показати IP 6 Січня 2015 14:08
коментар було видалено
до фельдшера до фелдшер Показати IP 6 Січня 2015 14:23
Аналізуючи вашу писанину ви до Куца не попали і не дивно що він вас не взяв. Бо в нас на швидкій такі т*пі і безграмотні "проффесора" не можуть працювати. і Куц в цьому дуже добре розбирається, як би ви про нього тут не говорили. якщо не дано батьками то гроші тут не допоможуть і вам вони не допогли. Бо такі т*пі писаки і дописувачі на першому виклику в штани наклали б і це не просто слова це з практики. Шкода що до таких ми тоже повинні їхати і надавати допомогу.
Куц О.С. Показати IP 5 Січня 2015 18:47
коментар було видалено
Анонім Показати IP 5 Січня 2015 19:16
коментар було видалено
обс Показати IP 5 Січня 2015 19:43
в законі про держзакупівлю повинно бути прописано-------оригінал довідки або іі копія,а так через рік можуть прийти інші перевіряючі і скласти протокол про невідповідність пропозиціі технічному завданню на торги
дід бабай Показати IP 5 Січня 2015 20:11
Як мені це все набридло. коли ці жирні чиновники оставлять держ.бюджет в спокої? коли наші внуки і діти будуть жити,а не виживати? смерть ворогам! набридло... ух дістаю з під стріхи кулемета.
куц до дід бабай Показати IP 5 Січня 2015 20:48
коментар було видалено
Вчителька Показати IP 5 Січня 2015 20:52
Люди ну не знаєте не гнівіть бога,Ну ви ж не знаючи просто обпльовуєте людину. Куц дуже нормальний чоловік повірте. Він не нахалюга і не хапуга. Живе дуже і предуже скромно. Можете самі в цьому переконатись. Простий,сільський чоловяга,багато спас людей.
Анонім2 до Вчителька Показати IP 5 Січня 2015 21:14
вам потрібно справжнє прізвище написати бо Куц не буде знати кому зарплату підвищувати або премію давати за такий чудовий коментар
Лучанка до Анонім2 Показати IP 6 Січня 2015 13:57
Хочете до Куца в гості, то пішли!
чудо до Вчителька Показати IP 5 Січня 2015 22:21
Ви напевно з іншої планети?
вдячна мама до Вчителька Показати IP 7 Січня 2015 20:45
Дякую Олег Степанович Вам за врятоване життя мого сина і багатьох інших на любешівщині. Вас памятає весь район, і памятаємо ті "чорнобильські" дні і ночі коли ви просто" жили" в операційній. Тільки завдяки вашій професійності і доброті я маю сина та онуків. В ту ніч після ДТП коли ви оперували його з черепномозговою травмою, я молила бога і надіялась на Вас. А вранці, після тяжкої ночі ви ще й здали кров для його порятунку . Таке ніколи не забується. Щиро Вам вдячна.
ха до вдячна мама Показати IP 8 Січня 2015 16:20
Куц хірург...??? х*рня якась
опа до ха Показати IP 9 Січня 2015 14:21
а ти де**л не знав? і він тобі не доложив, як посмів !!!!!!!
дід бабай Показати IP 5 Січня 2015 21:53
Говорили балакали,сіли заплакали.... Я точно знаю , що він хабарник,але вміє ділитись з чинною владою. я не розумію люди куди ви дивитесь???
alan Показати IP 6 Січня 2015 01:28
Поприкушуйте язики вже поки іх вам хтось не відірвав. Куц дійсно хороша і розумна людина, напевно у порівнянні з вами. Про люстрацію забудьтеся вже так долюструвалися хоч куди. А кості помили бо ви самі нерозумні люди напевно хочете на його місце
жиглов до alan Показати IP 6 Січня 2015 09:07
Ваш фамілія напевно Кошель,а може Якимчук,ні Ващенюк!
Анонім до жиглов Показати IP 6 Січня 2015 11:19
Глибоко помиляєшся, чи зустрітися хочеш.
селянка Показати IP 6 Січня 2015 08:55
Тут олега стали зхищати! І кому конкретно він зробив добро? Він криса яка жере бюджет держави! я бачила махінації на власні очі.
до селянки до селянка Показати IP 6 Січня 2015 13:52
а очі тобі не повилазили коли ти виділяла нам бюджет. в установі працюють тисячі людей які їдуть до вас всіх в будь- який час. то ви хочете нас позбавити зарплати. Шкода що закрили приватну хай би до тебе д*ри поїхала вона і за один раз зжерлаб і тебе і твій сімейний бюджет.
спостережлива до селянка Показати IP 12 Січня 2015 10:27
цирк на дроті а не люди. А звідки ви взяли що хтось має вам робити добро взагалі а ви то кому зробили добра недарма кажуть" В своєму оці колоди не бачу, а в чужому піщинку"
сальве Показати IP 6 Січня 2015 09:22
А відкат там іде серйозний,в конверті.не вистачило голо.лікарю. колись теж мала з ним справу)
сальве Показати IP 6 Січня 2015 09:29
Вони дали оригінали довідок, а не копії..... брєд більш нічого не змогли придумати! АБСУРД. прокуратура де ви?
До активістки Ольги Показати IP 6 Січня 2015 13:48
пані Ольго! Коли писати та давати інтервю по замовній фірмі то хоч виясніть ситуацію. Згідно закону керівник установи немає права бути головою тендерної комісії. Ви цікавилось то хтож відхилив пропозицію Куц чи хтось інший. Ви не знаєте ситуації отримали хабаря від фірми і плетете чорт зна що. Якщо хотілось виставитись такою активісткою то хоч чуть- чуть почитай закон і поспілкуйся з людьми. Ось через таких "активісток" у нас в державі біда розумом нічого не добилася то тільки революційним шляхом хочеш вилізти з гімна. Може хочеш до нас в тендерний комітет то приходь і покажеш свою розум всім, як ти розбираєшся в тендерних пропозиціях чи миже хочеш взяти участь в конкурсі на керівну посаду.
лучанин до До активістки Ольги Показати IP 6 Січня 2015 15:30
Куц-злодюга вищого гатунку.Копнути потрібно глибше.Ольга молодець
Активіст2 до До активістки Ольги Показати IP 6 Січня 2015 16:58
ви говорите що Куц не є головою тенд.ком.?. але ж він є начальником закладу і якщо я не помиляюсь тенд.ком повинен складатись з працівників закладу, тобто пан куц може дуже легко маніпулювати тендерним комітетом!!!!!!! P.S. за помилки своїх працівників несе відповідальність їх начальник, а якщо це не так тоді якого лисого він там сидить і на нього витрачаються державні кошти?????
пушистий Показати IP 6 Січня 2015 21:45
Банду-куца-януковича геть!!""
док2 пушистому Показати IP 7 Січня 2015 10:58
в куца прихват сильний і вже не перший рік його їдять і не можуть проковтнути і це видно читаючи всі статейки за нього але кажуть що якась серйозна фірма рахункова вже трясе-почуємось!
ася доку2 Показати IP 7 Січня 2015 11:00
там таке бобло вложено в комісію що вам і неснилось так що все пофіг
депутат Показати IP 7 Січня 2015 20:50
Це та активістка Ольга яка на минулих виборах до місцевої влади пролетіла як фанера над Парижем, бо її продвигала Партія Регіонів ? Вітаю Вас лучани передвиборча компанія почалася - слідкуйте за новинами та виборчими списками
лікар емд Показати IP 8 Січня 2015 08:45
Ольга ви молодець!!!! Тримайтесь ! Ми з вами!!!!
Лучанка Показати IP 10 Січня 2015 19:49
Христос народився, земляки! Гарно людей брудом поливати у такі свята. Особливо, коли підпис не потрібно ставити. Зручно, та і герої ніби то. ВІТАЮ "ГЕРОЇВ".