USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На спаленому будинку профспілок в Одесі - російський прапор

4 Травня 2014 17:00
На Куликове поле в Одесі вшанувати пам'ять загиблих прийшли близько 2 тисяч людей. У цей час на Будинку профспілок, де 2 травня згоріли кілька десятків людей, вивісили прапор Росії, - пише ТСН.

Як повідомляється, сьогодні на Куликове поле прийшли близько 2 тисяч людей - вшанувати пам'ять загиблих у масових заворушеннях два дні тому. Люди несли лампадки, свічки та квіти. Деякі плакали. Зараз одесити можуть заходити всередину будівлі і бачити страшні наслідки пожежі на власні очі.

Під час мітингу сепаратисти повісили на Будинку профспілок російський прапор під схвальні вигуки частини присутніх: "Росія!".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
вік Показати IP 4 Травня 2014 17:09
І це правильно.
))) до вік Показати IP 4 Травня 2014 22:50
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 17:11
Киев ищет, кого назначить виноватым в одесской трагедии. Выясняются причины столь большого числа жертв одесских событий. Милиция получила приказ отвести подразделения c места событий, а в убийствах и беспорядках участвовали переодетые в гражданское бойцы спецбатальонов «Восток» и «Шторм». В Одессе штурмуют здания МВД и требуют выпустить задержанных людей, уцелевших при пожаре в Доме профсоюзов. Кое что уже удалось добиться.
))) до Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 19:18
коментар було видалено
1313 Показати IP 4 Травня 2014 17:18
Ви поймите, в РФ выше зарплати у силовиков МВС ЗС и т.д. в 5 раз, в Крыму уже получили такие зарплати. У Силовиков востока есть шанс на лучшую жизнь. Поймите начальство нашых МВС и ЗС уже имеет такие зарплаты из-за дурацкого законодательства. Плюс настроенные ими корупционные схемы. Им есть что терять. При таких розкладах в РФ хотят Среднее и нежнее звено силовых структур. Вы же понимаете что на востоке при теоретической смене власти всё начальство будет уволено. Боюсь начало опперации по отсоединению Юго-Востока 9 мая
Vetal до 1313 Показати IP 4 Травня 2014 17:41
Хрен дождетесь!
123 до 1313 Показати IP 4 Травня 2014 18:18
Кур-ва, ти хто такий, що ти за діалоги розводиш, отримав пайку, сиди на унітаці, жри.
1313 Показати IP 4 Травня 2014 17:25
Пора ставить блок пости в доль Днепра. Вторжения РФ будет.
Никакого до 1313 Показати IP 4 Травня 2014 17:48
Никакого вторжения не будет. Вменяемых людей в Украине больше, чем Бандер...
TolikS Показати IP 4 Травня 2014 17:28
просто хочуть створити штучну "Небесну сотню" (проросійську). З.І. Тролі, можете писати скільки завгодно - уваги не зверну.
Анонім до TolikS Показати IP 4 Травня 2014 17:58
Мені це нагадало думку про те коли будуть Схід і Захід разом - коли на сході не буде людей взагалі, а як цього добьютья? Запитайте у пані Фаріон, также і цей коментувальщик, чуть президент лицем не сподобався - майдан, посковознувся десь - майдан, двійку в школі поставили - майдан, клоуни...
Анонім Показати IP 4 Травня 2014 17:38
задовбали вже зі своїм аквафрешом, у нас взагалі є влада в країні, чи потрібен знову Майдан
1 Показати IP 4 Травня 2014 17:53
мрак. віддайте вже східну Україну і не робіть гру( влада ви вже давно про все домовились!!!)- ужас
Дончанин до 1 Показати IP 4 Травня 2014 18:07
А как быть, например, с Закарпатьем. Даже во Львове были выступления под лозунгом "Геть Свободу з України". А ты считаешь, что мы простим убитых наших женщин? Если так считаешь, то глубоко ошибаешься.
вік до Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 20:02
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 4 Травня 2014 18:22
ти з донецька, рятуй свою сімю від донецької республіки, а то маїш можливість податись в жебраки під трикольором
Дончанин до Лучанин Показати IP 4 Травня 2014 18:47
Официально признается то, что если от Украины отойдет ДНР, то Украину ожидает дефолт. А по поводу "жебраки під трикольором", мне нечего сказать тебе кроме того, что я сам вырос в Крыму, там у меня есть родственники. Так вот, там никто, мягко говоря, не жалеет о том, что случилось то, что случилось.
правда до Дончанин Показати IP 4 Травня 2014 19:16
А це вже, шановний , сильно обманюеш. Маемо і ми знайомих у Криму, то щось не виявляють сильноіі радості від раші. А взагалі, якщо донбас расея вместе, то вперед, ми не пропадемо.
Дід Панас до правда Показати IP 4 Травня 2014 20:01
Дурню, МВФ признало що Донбас це 30% економіки України, той же ж МВФ заявив що якщо Україна втратить схід вони будуть змушені переглянути умови надання кредиту. Тобі це про щось говорить?
TolikS Показати IP 4 Травня 2014 18:57
Хай майорить BANDERA DE UCRANIA у всіх українських сім'ях! ;)
Дончанин до TolikS Показати IP 4 Травня 2014 19:17
Интересно, что ты говорил бы, если бы послушал рассказ о зверствах украинских националистов, неоднократно транслировавшийся украинской службой радио Свобода, финансируемого Госдепом США.
віра до TolikS Показати IP 4 Травня 2014 19:18
Героям слава!!!
Анонім до віра Показати IP 4 Травня 2014 19:48
коментар було видалено
Антифашисти Волині Показати IP 4 Травня 2014 19:43
Від сьогодні, 4.05.14 Комітет Антифашистів Волині вже в дії, чекайте на активні дії. No pasaran!
вік до Антифашисти Волині Показати IP 4 Травня 2014 20:04
коментар було видалено
Олександр Показати IP 4 Травня 2014 20:04
Шановна редакціє "Волинських новин", невже ви не бачите, які коментарі на цьому сайті? Хто це все постить? Я НЕ ВІРЮ, ЩО ЦЕ ВОЛИНЯНИ! Та на найпопулярнішому маріупольському сайті новин 0629.com.ua більш проукраїнські коменти, як тут. Хто над цим працює? ВІДКЛЮЧІТЬ КОМЕНТАРІ до політичних новин! Не корміть тролів.
оля до Олександр Показати IP 4 Травня 2014 20:05
Ні ми волиняни -розумні і тверезомислячі.
Іра до оля Показати IP 5 Травня 2014 09:16
Ага, мабуть, донька Колісника:) Не вистачає на мєлкіє расходи? )
Анонім до Олександр Показати IP 4 Травня 2014 20:20
тут завівся дончанин- це напевно діагноз, явно потребує допомоги психіатра