USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На суд у справі скандального поліцейського прийшла рота патрульних

20 Квітня 2016 10:23
Судовий процес над Олександром Волошиним – колишнім заступником начальника управління захисту економіки ДЗЕ у Рівненській області - розпочався у Луцьку.

Судове засідання за участю головуючого судді Олега Ющука відбулося сьогодні, 20 квітня.

Нагадаємо, колишній заступник начальника управління захисту економіки ДЗЕ у Рівненській області, працівник столичної академії МВС через хуліганство потрапив у поліцію у Луцьку в ніч з 21 на 22 лютого. Луцький міськрайонний суд, а саме суддя Андрій Сівчук, вирішив, що Волошин не вчиняв хуліганських дій і виправдав екс-міліціонера, якого затримали луцькі поліцейські.

Менше як через два місяці поліцейського вдруге спіймали у Луцьку за хуліганство. Трапилося це у ніч з 15 на 16 квітня. На камеру він зізнався, що брав участь у бійці.

Так, перед початком судового засідання екс-поліцейський, якого судять за дрібне хуліганство та злісну непокору працівникам поліції, Олександр Волошин попросив заборонити відеозйомку у залі.

Суддя Олег Ющук, посилаючись на положення Конвенції з прав людини, це прохання вирішив задоволити і заборонив відеозйомку в інтересах захисту приватного життя Олександра Волошина.

Журналістка Марія Доманська апелювала до судді і попередила, що знімати вона буде, посилаючись на суспільний резонанс справи. Крім того, вона нагадала судді, що Олександр Волошин, якого в нетверезому стані затримали поліцейські, хоче поновитися на посаді, хоча й поведінка в нього, з її слів, була недостойна працівника правоохоронних органів.

Однак ці аргументи на суддю не подіяли. Натомість журналістку, яка виступала за ведення відеозйомки, суддя намагався звинуватити в перешкоджанні роботи суду і пригрозив, що викличе поліцію для складення адмінпротоколу.

До слова, на судове засідання по цій справі у якості слухачів приїхала ціла рота патрульних, які щойно закінчили зміну. Дехто з них уже мав справу з Олександром Волошиним ще під час першого затримання.

А ось суддя поліцейських для складання протоколу таки не викликав.

Після короткої перерви він вчергове повідомив про заборону відеозйомки, а на зауваження і прохання озвучити ухвалу, він заявив, що в судовій залі немає порядку і це перешкоджає судовому процесу. Тому суддя призначив перерву. Наступне слухання у справі проти Олександра Волошина призначене на 9.00 25 квітня.

Працівники патрульної поліції уже повідомили, що заради цього засідання прийдуть до суду у свій вихідний день, оскільки вважають поведінку Олександра Волошина такою, яка вимагає покарання.

Коли суддя вийшов із зали, усі присутні, у тому числі й Олександр Волошин, заспівали гімн України і розійшлися – до наступного тижня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 10:35
Чого воно не скаче у суді та всіх не посилає?
Анонім до Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 12:59
Хто не скаче той москаль!
чемодан вокзал розшу Показати IP 20 Квітня 2016 10:37
Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе вирішила піти з посади. Про це ІНФОРМАТОРу стало відомо від власного джерела у структурі МВС. Заяву Еки ще не погоджували із керівництвом. Політик вирішила піти за власним бажанням, і міністр Арсен Аваков, найімовірніше, вмовлятиме Згуладзе залишитись. Для міністра звільнення однієї з найбільш видатних реформаторок може стати серйозною іміджевою втратою. Одна з найбільш очевидних причин такого рішення грузинського політика – провал реформи Міністерства внутрішніх справ і переатестації співробітників внутрішніх органів в Україні. Через корупційні схеми та махінації із законодавством суди повертають на посади більшість колишніх міліціонерів, а набір нових поліцейських гальмується через іміджеві втрати структури і численні “ляпи” нових копів. Також, за твердженням нашого інформатора, на такий самий крок готова керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.
Вася Показати IP 20 Квітня 2016 10:38
а ще потрібно було прийти: Фацевичу, ХАтії, Авакову, Геращенко....
опа до Вася Показати IP 20 Квітня 2016 12:34
Вони як на затримання з'їжджаються по п'ять машин екіпажів так і в суд прибігають. Працюють як стадо ГОПНИКІВ. Якщо вони поза робочий час прийшли, чому вони в формі? Зносять швидше форму а за наші гроші видадуть їм нову)))
1213 Показати IP 20 Квітня 2016 10:42
Шаромижніки.
Юрист Показати IP 20 Квітня 2016 11:03
Суд не цирк!
Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 11:04
Як це нові патрульні в робочий час не виконують свої професійні обовязки? Вирахувати із зарплатні та оформити прогул.
1111 до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 11:46
Повага Поліції вони хоч щось хочуть змінити в поліції та їм недають, Тільки таким чином треба боротися судами та Владою, а цього покитька треба покарати згідно закону.
2222 до 1111 Показати IP 20 Квітня 2016 12:31
Про що Ви говорите? Ця поліція це зграя колишніх гопників, охоронців з супермаркету, безробітніх та всіх інших які не змогли влаштувати своє життя і попали туди випадково по оголошенню! Вони не вміють ні процесуальних документів толково скласти, ні використовувати спецзасоби. На затримання двох п'яних бомжів приїзджає 4 патрульних екіпажів, щоб 8-ром скрутити бомжів. Катаються на хороших автомобілях за наші гроші. Тупа і не потрібна реформа яка слугує лише для відмивання грошей.
777 до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 11:59
"на судове засідання по цій справі у якості слухачів приїхала ціла рота патрульних, які щойно закінчили зміну."
Ау до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 12:14
Путо то... Патрульні прийшли у вихідний день, а у формі тому , що були на шикуванні з нагоди представлення нового начальника управління
123 до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 12:17
читайте уважніше: "...які щойно закінчили зміну. "
Ау до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 12:17
чуваче правдорубе, ця рота сьогодні вихідна, форма на них, тому що були присутні на шикуванні з нагоди призначення нового начальника управління, і потім у свій вихідний день пішли на суд, щоб на власні очі переконатися у сучасному правосудді
Ірина до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 12:17
Ви читати вмієте? Вони прийшли по закінченню своєї зміни, Правдорубе ви наш...
Анонім до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 12:19
патрульні, які щойно закінчили зміну!!! читати навчись!
читати навчись до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 14:58
вони зміну здали в тексті є
Микола до Правдоруб Показати IP 20 Квітня 2016 20:26
А давати свідчення в суді щодо затриманих - це не робота поліцейського?
АСАВ Показати IP 20 Квітня 2016 12:38
Скільки може вся ця м*сарска ШВАЛЬ ще ваняти в нашому місті? Якесь везуче ЧМо - попалось би воно мені пяне в ночі відразу був би суд і виконня вироку...*** **
freeShabala Показати IP 20 Квітня 2016 12:57
поліцаї заберіть корумпованих суддів-врятуйте правосуддя! якщо ви герої і вам слава..
Анонім Показати IP 20 Квітня 2016 13:25
Нові патрульні це некомпетентні і не розумні хлопята і дівчатка які раніше в золоті г*л*ми танцювали і бухло заливали по версалчх вони навіть спвлкуватися не вміють
Водій (зі стажем)" Показати IP 20 Квітня 2016 19:28
В більшості своїй нові патрульні: молоді, гарні, розумні, підтягнуті! А досвіду наберуться, аби їм всяке бидло менше заважало нормально працювати! Так що, завидуйте" молча!
патрульний Показати IP 20 Квітня 2016 23:25
шановні експерти які тут виписують поеми про те яка погана поліція і тд.. що ж у вас так пригорає? затримували вас напевно? тому і злі?) якщо ви всі такі специ то навчіть нас! зустрінемось всі і ви проведете нам лекцію, а головне покажете на практиці як правильно затримувати, оформляти протоколи, їздити і просто нести службу)
freeShabala Показати IP 22 Квітня 2016 15:33
запрошую журналістів на розгляд Ющоком бездіяльності прокуратури щодо очевидних фальсифікацій слідства міліцінерами луцького РВ в 2014році