USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Суд виправдав екс-міліціонера, якого затримали луцькі поліцейські

14 Квітня 2016 09:17
Суд першої інстанції виправдав колишнього заступника начальника управління захисту економіки ДЗЕ у Рівненській області Олександра Волошина, вирішивши, що той не вчиняв хуліганських дій. Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що у Луцьку в ніч з 21 на 22 лютого стався інцидент, під час якого поліцейські за підтримки громадських активістів затримали за хуліганство Олександра Волошина. Чоловік стверджував, що працює в академії МВС у Києві. Коли Волошин почав поводити себе провокативно, поліція та активісти “Самооборони” привезли його в міськвідділ. Там він відмовився від будь-якого спілкування з правоохоронцями. Крім того погрожував поліції та активістам. Згодом його відпустили.

Днями розгляд справи, в якій Волошина звинувачували в хуліганстві, завершив суд першої інстанції. Луцький міськрайонний суд, а саме суддя Андрій Сівчук вирішив, що він не вчиняв хуліганських дій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
лучани Показати IP 14 Квітня 2016 09:27
Суддівська мафія саботує реформи.
ХХХ до лучани Показати IP 14 Квітня 2016 10:29
Там не тільки судді , там і прокуратура і старі "кадри" МВС і СБУ. Одним словом вся та наволоч, яка звикла грабувати Україну і її народ.
123 Показати IP 14 Квітня 2016 09:35
Да здраствует СУД !!!! Самый гуманный суд в мире....!!! Да ...це б.....о не закінчиться ніколи!!!!!!!!!! В мире правит капитал!)))
Aaa Показати IP 14 Квітня 2016 09:45
Правильно!!!! А шо може довести менту патрульний якого взяли по оголошенню з колхоза?)))))) поліції треба професіонали а не малолітні недоумки)))
Київ Показати IP 14 Квітня 2016 09:57
Просто ці патрульні переважно не грамотно діють недоучені
1234 Показати IP 14 Квітня 2016 10:03
Якщо реформи - це вседозволеність так званих "активістів", які в житті собачої будки не збудували та тупих пародій на "Поліцейську академію" - то хай саботує.
свідок Показати IP 14 Квітня 2016 10:47
громадяни мало звертаються до суду про неправомірні, не грамотні дії патрульних нової поліції. Дивлячись Нічну варту НЕ ПРОФФЕСІОНАЛІЗМ вражає. За перевищення голосу в бік патрульного, останні вже кують в кайданки та совають по асфальту беззахистного громадяниа, а все за те що людина хоче доказати свої права. Реформа поліції пропала через не професійні дії грузінів та їх міністра!!!((((