На Тернопільщині на коронавірус захворіли 32 медики
До 32 сягнула кількість хворих на COVID-19 медиків у Монастириському районі на Тернопільщині.
Про це у Facebook повідомив заступник голови райдержадміністрації Павло Дронь, передає Укрінформ.
«На 9 годину ранку в Монастириському районі інфікованих коронавірусом – 77 осіб. Серед них – 32 медичні працівники (10 лікарів, 14 медсестер, 8 молодших медсестер), п’ятеро дітей, двоє держслужбовців, двоє поліцейських, священник, завдитсадком, вчитель, рятувальник ДСНС, один голова ОТГ», – повідомив Дронь.
За останніми даними обласного лабораторного центру МОЗ України, на Тернопільщині зареєстровано 98 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Всього з початку карантину було досліджено 188 подібних випадків. 98 із них було підтверджено лабораторно, 21 залишається під підозрою, майже 70 – спростовано.
Як повідомлялося раніше, у Монастириському районі Тернопільщини кілька працівників серед сестринського персоналу написали заяви на звільнення після того, як в районі 25 медиків інфікувалися коронавірусом SARS-CoV-2.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це у Facebook повідомив заступник голови райдержадміністрації Павло Дронь, передає Укрінформ.
«На 9 годину ранку в Монастириському районі інфікованих коронавірусом – 77 осіб. Серед них – 32 медичні працівники (10 лікарів, 14 медсестер, 8 молодших медсестер), п’ятеро дітей, двоє держслужбовців, двоє поліцейських, священник, завдитсадком, вчитель, рятувальник ДСНС, один голова ОТГ», – повідомив Дронь.
За останніми даними обласного лабораторного центру МОЗ України, на Тернопільщині зареєстровано 98 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Всього з початку карантину було досліджено 188 подібних випадків. 98 із них було підтверджено лабораторно, 21 залишається під підозрою, майже 70 – спростовано.
Як повідомлялося раніше, у Монастириському районі Тернопільщини кілька працівників серед сестринського персоналу написали заяви на звільнення після того, як в районі 25 медиків інфікувалися коронавірусом SARS-CoV-2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.