USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На трасі Львів–Луцьк обвалився міст. Відео

3 Травня 2021 20:39
У понеділок, 3 травня, біля села Гайок Кам’янка-Бузького району Львівської області обвалився міст.

Про це повідомив у Фейсбуці очільник «Варти1» Ігор Зінкевич.

«Впав міст біля села Гайок Кам’янка-Бузького району Львівської області, траса Львів – Луцьк не проїзна», – йдеться у дописі.

На щастя, ніхто не постраждав.

Об’їзд:

1. Жовква – Червоноград.

2. Буськ – Лопатин.

«Якщо мені не зраджує пам’ять, то цей міст був під питанням. Але рішення, видно, прийняли підфарбувати не тільки зверху, а й знизу. Добре, що ніхто не загинув. Хлопці в пагонах тепер мають чим зайнятися. Ну а люди отримають Великий міст», – зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Волинської обласної ради Іван Мирка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Радехівчанин Показати IP 3 Травня 2021 20:47
Ще більше перегружених щебневозів пускали би, швидше обвалився би
Ррр Показати IP 3 Травня 2021 20:56
Ясне діло, що він обвалився від перевантаження, але наскільки "д...більний" цей міст був - на швидкісній трасі з шириною, що дає проїхати тільки одній машині
Міщанка до Ррр Показати IP 4 Травня 2021 10:51
ага - швидкісна траса =), село за селом, обмеження за обмеженням
100% Показати IP 3 Травня 2021 21:06
Ну все Путін буде Львов брати!!! Одрізав Луцьк бо там дуже сильни бойци - шоб не встигли!!! АХАХА!!
роо до 100% Показати IP 4 Травня 2021 01:22
дурік ти
Ого Показати IP 3 Травня 2021 21:09
Люди пасок наїлися, важчі стали, от міст і обвалився. А, можливо, брехун якийсь з Ради їхав, під ними теж мости валяться....
Іван Показати IP 3 Травня 2021 21:11
Мирка хай ліпше про свою велодоріжку розкаже...
Львівський зять Показати IP 3 Травня 2021 21:24
Та влада своє "Велике будівництво" звела до нуля Великим руйнуванням !
Славік до Львівський зять Показати IP 3 Травня 2021 22:44
Цю дорогу ремонтували ще Гройсман і Сивочолий, а міст так і залишили. На відміну від їхньої програми Велике будівництво включає у себе ремонт мостів.
роо до Славік Показати IP 4 Травня 2021 01:23
ти коли зєлю в дупу цілував?
Як так? до Славік Показати IP 4 Травня 2021 03:07
Програма є, гроші виділили а міст не відремонтували? Розікрали?
Кличко до Славік Показати IP 4 Травня 2021 08:32
зеленочололий, сивочолий, гройсман, шмигаль, яка різниця? буцімто, вони шось самі будують
Олександр Показати IP 3 Травня 2021 21:26
Він втомився
Семен Показати IP 3 Травня 2021 21:33
А може вже час з "мирками" розібратись, тоді й з мостами все буде гаразд. А гавкати з підворітні "вмивши руки" якось не патріотично. А нє? "Хлопці у пагонах" завжди мають розпутувати вузлик від самого початку.
Анонім Показати IP 3 Травня 2021 22:05
Це все совєти виноваті погано міст побудували! Треба знайти і наказати!
Дмитро Показати IP 3 Травня 2021 22:11
Скажіть хоч хтось яким об'їздом краще скористатись. На Червоноград дорога дуже паршива. А про відрізок Буськ-Лопатин в мережі 0 інформації...
ПоМапі до Дмитро Показати IP 3 Травня 2021 23:33
Буськ,Лопатин буде швидше по часу та менше по кілометражу, а про стан дороги розкажете...
Лучанин до Дмитро Показати IP 3 Травня 2021 23:50
з Жовкви на Червоноград не знаю, а з Червонограда на Радехів - ідеальна
Всезнайко Показати IP 3 Травня 2021 22:35
Мы строили, строили, и наконец построили!!!
Доставка щебня Показати IP 3 Травня 2021 23:25
Хто під каже як об’їхати? Боюсь по поганих дорогах їхати, бо фура 75тонн не скрізь проїде
Свідоміт Показати IP 3 Травня 2021 23:58
Це на його фарбування у ж/с кольори гроші збирали?
на трьох Показати IP 4 Травня 2021 06:20
я пропоную скинутись
Олег Показати IP 4 Травня 2021 06:38
Міст зруйнували москалі з ФСБ, отаке
Семен Показати IP 4 Травня 2021 07:15
Вафлі з кремом
Львівянин Показати IP 4 Травня 2021 08:43
Як тобі таке, Ілон Маск?
Петро Показати IP 4 Травня 2021 08:58
Знаю, як вирішити проблему...... Тре радехівський район приєднати до Волині,, тоді людям не буде причини у Львів їздити!!! І гроші зекономимо і проблему вирішити
Степан (Крымчанин) Показати IP 4 Травня 2021 09:43
Это вам не Крымский мост. И дольше и дороже (отремонтировать).
Севастополец до Степан (Крымчанин) Показати IP 4 Травня 2021 11:17
Ты чё тут пишешь? Пойдем камни с неба собирать и воду искать
я Показати IP 4 Травня 2021 15:40
Впали в прірву...30 років розкрадають, відмивають грошики! Соціальні об'єкти загального користування коли будують і ремонтують потрібно народу контролювати, бона таких об'єктах- крадуть, крадуть, крадуть.... такі випадки чекають не один об'єкт загального користування... Те ,що ми в інтернеті і в соціальних мережах коментуємо, то до одного місця. Контроль, контроль і контроль. Потрібно народу і журналістам слідкувати за будівництвом таких об'єктів. Бо аудиторські служби, КРУ, і т.д. все поскорочували, або ті, що є перевіряючі органи підкуплять і така фігня стається.
лучанка Показати IP 4 Травня 2021 17:17
Найкоротша дорога з Луцька до Львова: Луцьк - Демидівка - Берестечко - Буськ (Київська траса). Від Берестечка до Львова траса ідеальна до Берестечка середня, але набагато краща як через Червоноград або від Радехова до Лопатеня.
я Показати IP 4 Травня 2021 17:45
даємо владцям з ОТГ і т.д. і до Президента красти майбутнє в наших дітей, внуків, правнуків....( народ тихим мовчанням, терпінням дає себе і наступні покоління обкрадати) .
Климкин Показати IP 5 Травня 2021 11:57
печально , что мост рухнул