USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На проспекті Відродження у польського «зламка» відвалилися передні колеса

16 Березня 2017 08:45
Старий польський тролейбус, який курсував Луцьком, залишився без передніх коліс. Не витримали тяги, колеса відвалилися. Тепер проблема для ремонтної бригади - як доправити "зламок" в депо.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, тролейбус стоїть поламаний на проспекті Відродження відучора.

Про це повідомляється на сторінці «Луцьке підприємство електротранспорту» у Фейсбуці.



"Ще не вивітрився димок від польського тролейбусу № 222, який загорівся нещодавно, і, скоріше за все, вже не підлягає ремонту, як повідвалювались передні колеса у наступного "поляка". Тролейбус № 224 зупинився в районі 2 лікарні і далі не поїде, оскільки не витримали тяги, що були у використанні.

Чи буде міська рада досліджувати, хто винний - чи то старі машини, чи то новопризначені керівники, чи то луцькі дороги - поки невідомо.

Офіційну версію хіба почуємо пізніше, хоча, скоріше за все, винним знову буде водій. А тим часом ремонтна бригада зібралась довкола польського зламку і не знає, що робити і як досунути машину без передніх коліс в депо. А так все гарно і гордо починалось. І на тобі, якщо такими темпами буде руйнуватись екологічно чистий транспорт, то водії маршруток можуть сміливо піднімати вартість проїзду до 6 грн", йдеться у дописі.



До слова, нагадаємо, трудовий колектив Луцького автозаводу просить прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заборонити закупівлю вживаних польських тролейбусів за бюджетні кошти.

Так, працівники автоскладального заводу корпорації «Богдан» у Луцьку, що випускає автобуси і тролейбуси, звернулися листом до Гройсмана з проханням заборонити закупівлю містами країни за бюджетні кошти старих тролейбусів. З їх слів, старі тролейбуси закупляють за кордоном в той час, як завод, що випускає сучасну техніку, практично незавантажений.

Відтак, старі польські тролейбуси, які курсують Луцьком, часто ламаються.

10 березня у Луцьку загорівся один із вживаних польських тролейбусів – через замикання в кабіні водія. А 9 березня на вулиці Богдана Хмельницького у Луцьку впала тролейбусна лінія, в результаті чого був заблокований рух транспорту цим відрізком.

При цьому, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, ЛПЕ планує придбати ще 10 тролейбусів в Польщі, яким уже 15-17 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Бе Показати IP 16 Березня 2017 08:50
На обслуговуванні та відповідних спеціалістах по цій справі не треба економити. тоді і їздити будуть. Вася із села може тільки сказати, що він масло в редукторі поміняв. А чи міняв - то в них спеца немає, щоб його роботу контролювати.
краєзнавець до Бе Показати IP 16 Березня 2017 12:23
Це іменний тролейбус ім. М.Романюка.
знахар Показати IP 16 Березня 2017 09:00
А де це у Луцьку "2 лікарня"? До цієї публікації я думав, що у нас лише одна міська клінічна лікарня.
Я до знахар Показати IP 16 Березня 2017 10:07
Ви праві. І в маршрутках оголошують зупинку "2 -ої лікарні-фантома "!!!
Янеробот до знахар Показати IP 16 Березня 2017 11:39
це ви просто немісцевий. Треба краще знати місто, в якому живете.
Зайчик Показати IP 16 Березня 2017 09:01
Господар закупив...шкода,що не бачить результату
Василь Показати IP 16 Березня 2017 09:06
2017рік на вулиці а в вас тільки "ілюстровані" фото, зараз фотоапарати маїже в кожного в кармані (а в декого по декілька)
Василь до Василь Показати IP 16 Березня 2017 13:12
нема чого мене мінусувати стаття спочатку була без фотографії
EF Показати IP 16 Березня 2017 09:21
Це не Польський зламок, це дороги Українські!!!
коля Показати IP 16 Березня 2017 09:27
ВН ви так гарно пишете!Побачимо що буде робити Поліщук для міста?
Янеробот до коля Показати IP 16 Березня 2017 11:38
Буде робити те саме, що робили всі інші! Не переживайте! Ви не пропали при попередній владі, не пропадете і при наступній! Іншими словами, якщо вам нічого не було при попередньому керівництві, то при наступному також нічого не буде! Ні хорошого, ні поганого!
Лучанин Показати IP 16 Березня 2017 10:01
Польскі тролейбуси зрозуміло не найкращі, але ви згадайте богдани які не так давно ЛПЕ закупило в лізин. Що з ними сталося. Вони навіть 5 років не виїздили, розсипались.
... до Лучанин Показати IP 16 Березня 2017 10:38
не 5, їх закупили десь в 2005 якщо не помиляюсь тай більшість з них через не виплату по лізингу продали чи передали в інші міста. в Київ до 2012 року мб 90% богданів навезли, і їздять і норм
Олена Показати IP 16 Березня 2017 10:08
Старі польські тролейбеси, тим не менше, ЗНАЧНО комфотніші ніж інший громадський транспорт вітчизняного виробництва. А ламається, швидше, дійсно через незадовільні дороги.
*** Показати IP 16 Березня 2017 10:14
"Богдани" - Луцьку
Богдан Показати IP 16 Березня 2017 10:17
Певно ту техніку обслуговувати потрібно...
881 Показати IP 16 Березня 2017 10:36
та ну це гм-но богдани краще польски
Анонім Показати IP 16 Березня 2017 11:02
нові люцькі тролейбуси ламаються не гірше старих польських: http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/20824/ техніку треба обслуговувати
1 Показати IP 16 Березня 2017 11:08
1-ша лікарня на Волі, 2-а на Відродження, 3-я на Кічкарівці
Я до 1 Показати IP 16 Березня 2017 12:20
Луцька міська клінічна лікарня 3,6 (5) · Лікарня проспект Відродження, 13 · 03322 51201
русиш Показати IP 16 Березня 2017 11:32
а на польских бляхах не зламки?
Міша Показати IP 16 Березня 2017 17:18
Вчора на 212 тролейбусі їздив хлопець молодий. Там можуть не колеса повідвалюватись а навпіл розламатись якщо з такою швидкістю і по ямах так літати.