USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волинь просяться біженці зі сходу України, але місць для них немає

7 Квітня 2014 11:48
Родини з Донеччини, Харківщини та Луганщини телефонують і запитують, чи можуть вони тимчасово оселитися на Волині.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта, сьогодні, 7 квітня.

Директор департаменту соцполітики Волинської ОДА Світлана Мишковець розповіла, що за станом на 4 квітня майже сотня кримчан переїхали на Волинь.

«В область приїхали 47 родин, всього 95 осіб. Крім того, було ще 15 звернень на гарячу урядову лінію. З них 22 особи звернулися до пенсійного фонду і 16 вже отримують пенсію на Волині. 15 людей звернулися в центр зайнятості, поки що працевлаштували трьох», - розповіла вона.

Крім того, мама одного новонародженого хлопчика уже оформила на Волині допомогу у зв’язку з народженням дитини. Старші діти влаштовані в навчальні заклади – семеро в садочки і 19 - у загальноосвітні школи.

Також 5 військовослужбовців-контрактників вже служать у Луцьку у військовій частині №1141 внутрішніх військ. Одного підприємця з Криму зареєстрували в області, він платить податки в бюджет Волині.

Зі слів Світлани Мишковець, майже всі, з тих, хто прибув із Криму, хочуть мешкати в обласному центрі. З 47 – 22 родини мешкають у Луцьку. Крім того, чи можна приїхати на Волинь, запитують зі Сходу України: Луганщини, Донеччини, Харківщини. Утім, розмістити їх немає змоги, тож поки їх не можуть прийняти.

Директор департаменту соцполітики пропонує створити реєстр вільного житла на територіях сільських рад області, аби в разі потреби забезпечити людей помешканням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Валік Показати IP 7 Квітня 2014 12:00
ні тут самим немає місця і роботи для усіх а то ще біженці. Нехай держава захистить наших громадян а то вони втікають бо захисту немає скоро Україна невідомо з чим залишиться
Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 12:00
в селах свої не мають роботи, а ще чужих наїде. От хай прислугою в багаті дома йдуть, і роблять за тарілку супу.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 13:41
коментар було видалено
я Показати IP 7 Квітня 2014 12:21
Что-то я не понимаю, почему к нам просятся восточники-там что, война идет? Их там страшно гноблят? Бред какой-то!!!
НЕЛУЧАНИН до я Показати IP 7 Квітня 2014 13:42
вони щасливі від пакращення
Анонім до я Показати IP 7 Квітня 2014 18:04
То все брехня укрЗМІ і нагнітання обстановки.Вони живують і борються за свої права і це бред що хочуть їхати на Волинь і зах.області.Кидати все своє і їхати куди?
Марта Показати IP 7 Квітня 2014 12:27
Замість того, щоб у своєму краї боротись за вільну і єдину Україну, виганяти заїзжих "казачків", виходити на мітинги і підтримувати єдність держави, вони втікають в західні регіони, де спокійніше і привітніше. Як на мене - звичайні зрадники. Звикли, щоб за них хтось інший стояв, інші гинули. Не потрібні нам такі "патріоти"
НЕЛУЧАНИН до Марта Показати IP 7 Квітня 2014 13:44
ну не всі ж такі сміливі, як ти, мартусю. не всі можуть худенькими ручками по клавіатурі патріотично стукати
Маруся до НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Квітня 2014 12:51
Тут думаєш, як би звідси не втекти) А якщо серьойозно, то так не можна, якщо Україна єдина, то й народ має бути єдиний, втікають, то маємо прийняти і допомогти, а такі коментарі як "Марта" патріоти не пишуть. З повагою, також Марточка)
Маруся до НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Квітня 2014 12:55
А Ви Нелучанине з Криму, чи зі сходу?
луцьк Показати IP 7 Квітня 2014 12:45
На Сході все як було так і є, не вірте, що там страшно. А просяться ті, хто хоче на халяву прожити за чужий рахунок, щоб всім безплатно забезпечили. Там народ хитрий в цьому плані.
бегун схидняк Показати IP 7 Квітня 2014 12:56
хочу хорошую квартиру льготы высокую зарплату - где тут в луцке все это можно получить?
НЕЛУЧАНИН до бегун схидняк Показати IP 7 Квітня 2014 13:45
приходи ввечері під якусь пивнуху. може і накидають. не забудь бинти із зеленкою взяти
гпз28 Показати IP 7 Квітня 2014 13:00
паникеры всегда были.помню в начале 90-х знакомые родителей обменяли 2-х к. хрущевку в районе ул захарова на трешку в москве.потому что тетка испугалась что не сможет приехать погостить в село к маме.
Гость Показати IP 7 Квітня 2014 13:18
Вони так за Росею хай там сидять.Дивися,чого доброго кацапи будуть їх тут захищати від нас.Ні,хай фугують назад.Наші луцькі не мають роботи, а їм давай роботу і житло. Не в Луцьк, а на Полісся, піднімати села, працювати на городах.Але ж ні, вони звикли пити і спати.З цих районів працювати не будуть. Ще чого доброго їм пільги дайте за наш рахунок. Ну це капец.
луцьк до Гость Показати IP 7 Квітня 2014 13:59
Ви правильно написали. Зовсім нема потреби сюда їхати. Вони надивилися новин, що люди всім необхідним забезпечують, і нахаляву жити тут хочуть.
ми Показати IP 7 Квітня 2014 13:20
шок, куди ділись привітні волинські люди? Куди ділась квітуча Україна?
Оля Показати IP 7 Квітня 2014 13:20
Правильно не потрібно їм давати притулок.Це їдуть ледацюги, які там за життя пили і спали та не мають ,що втрачати. Ці люди, які там живуть і працюють, нажили квартиру і все необхідне для повноцінного життя, вони там його не покинуть і їхати сюди не будуть.А це ладщо, алкоголіки, туніядці, яким нема що втрачати, всяка непотріб їде до нас.
Маруся до Оля Показати IP 13 Квітня 2014 12:54
Тунеядці!!! Моє любиме слово за останні 2 неділі)))))))))))))))))00
Антон Показати IP 7 Квітня 2014 13:40
Мда, єдність та взаємопідтримка аж зашкалює..... Цікаво, якщо нам Україну по Київ відтяпають, куди ви будете проситись?
НЕЛУЧАНИН до Антон Показати IP 7 Квітня 2014 13:47
а куди поїхали 5 млн. заробітчан ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 18:06
В Росію 3,5 і 1.5 в Європу.Ви вірите в ці несінітнеці?