USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волинь привезуть чудотворну ікону з Єрусалима

2 Листопада 2015 18:32
В Україну одна з найбільших святинь Єрусалимської Церкви буде привезена з благословення Блаженнішого Патріарха Святого града Єрусалима і всієї Палестини Феофіла III. Зустріч чудодійної ікони Плащаниці Пресвятої Богородиці відбудеться 5 листопада о 12.00. в Свято-Георгіївському храмі Львова. І з 8 по 13 листопада чудотворна ікона, яка зберігається в Єрусалимі в Гетсиманському подвір’ї навпроти Храму Гробу Господнього, - буде перебувати у храмах Волині.

Зі слів Патріарха Єрусалимського, Богородиця є головною заступницею за рід людський, тому так важлива щира молитва до Пресвятої Діви перед такою шанованою святинею саме зараз, коли Україна переживає скрутні часи. Також, благословляючи привезення Плащаниці до України, Блаженніший Феофіл запевнив українських православних християн про свою постійну молитву за Україну в Єрусалимі і побажав українцям бути твердими у вірі, а в молитві до Богоматері отримати мир і злагоду в державі.
З 8 по 10 листопада вона перебуватиме у Володимир-Волинському, з 11 по 13 листопада – в Луцьку, з 14 по 16 листопада – в Одесі, з 17 по 19 листопада – в Сумах, з 20 по 22 листопада – в Харкові. 23 листопада її доправлять до Києва, де протягом доби вона перебуватиме в Успенській Києво-Печерській Лаврі. 25 листопада Хресний хід з Плащаницею прибуде до Дніпродзержинська, а 26 та 27 листопада завершиться у Дніпропетровську.

Ігор Галущак (Львів)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
апроллжд Показати IP 2 Листопада 2015 19:13
А в якому храмі луцька буде чудотворна ікона?
Перехожий до апроллжд Показати IP 2 Листопада 2015 20:54
В храмі Всіх святих землі Волинської УПЦ
виборецЬ до Перехожий Показати IP 2 Листопада 2015 22:52
Чи прихожанином цього храму є хтось із тих хто вийшов у другий тур мерства й чи відвідує його лідер УКРОПУ Ігор Палиця
Рыба до виборецЬ Показати IP 3 Листопада 2015 08:58
Любой государственный чиновник в процессе исполнения служебных обязанностей должен одинаково безразлично относиться ко всем религиозным конфессиям, вне зависимости от исповедуемых им лично убеждений. Мы призываем не поддерживать кандидатов на выборные должности любого уровня, открыто декларирующих свою религиозную принадлежность и эксплуатирующих религиозные настроения людей в своих предвыборных программах. Поддерживайте кандидатов, не верящих в бога - они не будут тратить Ваши деньги в интересах своей религии.
Православный! Показати IP 2 Листопада 2015 21:38
По благословению Предстоятеля Украинской Православной Церкви Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия, с 11 октября 2015 г., по всей Украине - Руси из Иерусалима путишествует Матерь городов русских икона Плащаница Богородицы! Известно, что она была подарена графиней Анной Орловой-Чесменской, и представляет собой вырезанную по контуру из дерева фигуру Божьей Матери лежащей во гробе, с художественно написанным изображением, доска с обеих сторон обложена серебряной позолоченной оправой, венец украшен драгоценными камнями, есть много подвесок. Образ Божией Матери изображается на иконе Успения и Плащанице, используемой в день одноименного праздника. Поэтому привезенную в Украину святыню называют иконой Плащаницы Богородицы или в просторечии Плащаницей. Датой ее создания считают 1850-70 гг.. Хотя Русская община в Гефсиманском саду на Елеонской горе в Иерусалиме была основана в 1908 году. Это означает что икона "Плащеница Пресвятой Богородицы" была исполнена не ранее 1908 г. История иконы Плащаницы Пресвятой Богородицы: Октябрь 21, 2015, автор: М. Герасименко (http://ippo.ru/christian-culture/pal-relic/evl-sz/3/#t)
Анонім Показати IP 2 Листопада 2015 22:29
Це прекрасно, що такі святині привозять в Україну, але складається враження, що самі священники не вірять ні в які святині. В селі Смолигів, Луцького району отець Володимир довів парафіян храму до того, що вони виганяють його із свого села. Мабуть, не зрадивши, що робити далі, його колишня парафіянка пише "кляузу" на отця Анатолія із Торчина, щоб його звільнили із парафії і перевели в Торчин о.Володимира. Заява дуже ганебного змісту написана на ім'я Торчинського селищного голови, який чомусь її приховував аж цілий місяць.
смолигів СР до Анонім Показати IP 3 Листопада 2015 00:08
цікаво-цікаво... а з цього місця подетальніше можна??????????????
інтуіція Показати IP 2 Листопада 2015 22:33
підсказує ,що цієї новини на ВолиньПості не опублікують
Анонім до інтуіція Показати IP 2 Листопада 2015 23:15
Ні просто не опублікують деяких коментів до неї
тролять там УПЦ МП до Анонім Показати IP 2 Листопада 2015 23:59
там скептично ставляться до УПЦ МП і тежко перейти через гордість , щоб підійти до святині
Християнин Показати IP 3 Листопада 2015 07:49
Та яка ж то святиня?! Це засіб для одурманення прихильників православ'я, та закалачування з них грошей!
Кріс до Християнин Показати IP 3 Листопада 2015 09:01
Просто попам не вистачає грошей на новий мерс. Тому треба показати якийсь фетиш
мазераті до Кріс Показати IP 3 Листопада 2015 10:12
для вас святиння що ?
Кріс до мазераті Показати IP 3 Листопада 2015 14:15
Здоров'я моїх рідних
Перехожий до Кріс Показати IP 3 Листопада 2015 11:15
А без грошей не пробували приходити в храм?
Кріс до Перехожий Показати IP 3 Листопада 2015 14:13
А я не хворію ПГМ
Перехожий до Кріс Показати IP 3 Листопада 2015 17:26
Ну то й не лізьте не в своє діло.
Кріс до Перехожий Показати IP 4 Листопада 2015 08:01
А Ви маєте право вказувати мені що робити? Ось і проявилось Ваше нетерпиме православне обличчя! А Ви ще хочете пропагувати якусь християнську мораль, а крім злоби у Вас немає за душею нічого
Риба до Перехожий Показати IP 4 Листопада 2015 08:46
Кому–то Боженька дает при рождении рученьки золотые.... Кому–то головушку светлую.... А кому–то ж**оньку с приключениями..
Тіматі Показати IP 3 Листопада 2015 09:34
Современные священники похожи на рэперов. Ездят на дорогих авто, берут псевдонимы, ходят в толстых цепях и читают очень непонятные тексты. anekdotov.net
Християнин Показати IP 4 Листопада 2015 13:09
От як би сам Патріарх Кіріл, супроводжував оцю свою "велікую святиню православія" - тоді була ще більша сенсація!
Рыба до Християнин Показати IP 4 Листопада 2015 14:14
Как–то апостол Петр попросил Иисуса на время подменить его возле врат Рая. Сидит Иисус и видит, что какой–то старик хочет пройти в рай. Он его останавливает и спрашивает: — Отвечай, кто ты такой, старик, чем ты прославился на земле, какие за тобой водятся дела добрые и худые? — Я простой плотник, — начал старик, — Я в общем ничем не знаменит, но вот сына моего знает весь мир! Он появился необычным способом. Тут Иисус заинтересовался и привстал. Плотник продолжал: — Он ходил по свету и совершал добрые дела, прошел через великие испытания и за это он стал известен всему миру. Иисус вглядываясь в старика: — Папа?! Старик с подозрением вглядываясь в лицо Иисуса: — Буратино?!
Анатолій Показати IP 5 Листопада 2015 08:50
іконка Плащеніці коштує 15 грн,
Рыба Показати IP 5 Листопада 2015 09:21
Находя богатство — теряете совесть Находя женщину — теряете рассудок Находя истину — теряете веру И только потеряв все — находите свободу.