USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині Mercedes збив електроопору та потонув у каналі. Фото

1 Листопада 2017 09:48
На Волині сталася аварія, під час якої автомобіль Mercedes збив стовп та злетів у канал з водою.

Аварія трапилася 31 жовтня, повідомляє ВолиньPost.

Місце події - неподалік села Облапи Ковельського району.

Відомо, що автомобіль з поки невстановлених причин врізався у стовп з лініями електропередач та збив його. Опісля машина злетіла в канал.

Очевидці повідомили, що водія на місці події не було. Ймовірно, він утік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Віталій Показати IP 1 Листопада 2017 09:51
Знову "БЛЯхар"
123 до Віталій Показати IP 1 Листопада 2017 10:11
Ганьба!!! Геть бляхи!!!!
Ну ну до Віталій Показати IP 1 Листопада 2017 13:46
Тобі повилазило? Де ти бляхи бачив? Приснились????
Віталій до Ну ну Показати IP 1 Листопада 2017 14:35
То тобі повилазило!!! подивись уважно на перше фото б.к!!!
Василь Показати IP 1 Листопада 2017 11:27
Там ніяких блях і близько немає.. А в бляхофобів один висновок - ДТП, значить на бляхах... У всьому винні бляхи і москалі))
віто до Василь Показати IP 1 Листопада 2017 12:49
подивись ретельніше на фото з переднім бампером.
До віто до віто Показати IP 1 Листопада 2017 13:49
Де ти там іноземну реєстрацію розгледів? Очі розплющ!
Візьми окуляри до Василь Показати IP 1 Листопада 2017 12:54
Василю, перед тим як щось бокнути, спочатку розплющ очі і уважно подивись на фото - там видно пепедній бампер з НОМЕРАМИ!!! Не знаю як москалі, а ось бляхи тут точно винні )))
Ага до Василь Показати IP 1 Листопада 2017 13:48
Уйміться вже! Вам ті бляхи жити не дають і щоразу, як немає що сказати, то гавкаєте про бляхи!
Джек-сон Показати IP 1 Листопада 2017 12:51
Що ж ви такі сц#кливі, "круті воділи дешевих європейських авто"? Чуть нашкодите, відразу втікаєте, як паршиві коти?
Хтось Показати IP 1 Листопада 2017 13:11
Всі пишуть винна "бляха" люди, Ви про що? Винна не "бляха", а ВОДІЙ який був за кермом цього автомобіля! "Бляха" ж сама не їхала!
Коза Показати IP 1 Листопада 2017 13:57
А може не втік? Може пішов думати чим машину діставати? Чи треба було сидіти біля неї?
ага Показати IP 2 Листопада 2017 10:48
а електро опору за наші гроші відновлять(((
5.45 Показати IP 5 Листопада 2017 19:38
Гарне фото для авто на бляхах!!! Клааааас!!!!!) Минус один))))