USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині більше півтисячі молодих сімей мають проблеми із житлом

14 Березня 2015 22:00
На обліку охочих отримати пільговий довгостроковий кредит перебуває 539 молодих сімей та одиноких молодих громадян. Аби програму «Житло для молоді» успішно реалізувати у 2015-му році необхідно мільйон гривень.

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства 13-го березня, депутати розглянули звернення Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд-сприяння молодіжному житловому будівництву» Волинського регіонального управління.

У своєму звернення фонд просить передбачити у видатковій частині обласного бюджету на 2015 рік кошти на фінансування обласної Програми пільгового довготермінового кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) та придбання житла «Житло для молоді».

«Ця програма досить актуальна та користується популярністю, в першу чергу, серед багатодітних молодих сімей, молоді з числа працівників бюджетної сфери та інших категорій, що потребують соціальної підтримки. На реалізацію програми необхідно не менше мільйона гривень у 2015-му році», - йдеться у повідомленні.

Так, члени профільної комісії затвердили Проект рішення «Про звернення Волинського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» щодо фінансування у 2015 році обласної довгострокової цільової програми «Житло для молоді».

З цього приводу департамент фінансів облдержадміністрації інформує, що програма «Житло для молоді» довгострокова й розроблена на 2013-2017-ті роки.

Згідно з інформацією департаменту, торік дали пільговий кредит 3 сім’ям з Луцька. Загалом, на реалізацію програми виділили 2 мільйони 446.6 тисячі гривень, які використані державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву на надання кредитів 12 сім’ям.

Втім, таких результатів замало, аби забезпечити пільговими кредитами усіх охочих покращити житлові умови, адже у регіональному управлінні Фонду за станом на 1 січня 2015 року на обліку перебуває 539 молодих сімей та одиноких молодих громадян, які потребують довгострокового кредиту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
лановий Показати IP 15 Березня 2015 00:10
Ага ,півтисячі? пишіть правду півтисячі яким вдалося зареєструватися у фонді,бо ті вимоги щодо доходів які повинні мати молоді сімї -не реально потрапити у той щасливий список,це з власного досвіду знаю, Проживаю в гуртожитку з якого як не щороку то через рік починають гонити,крім того що оплачую щомісяця квартплату ,здаю на ремонт ліфта,даху,та ін, всеодно ти там на пташиних правах,заробітна плата що аж плакати хочеться,за школу заплати на ремонт дай,а де я буду старість зустрічати з такими цінами на житло мене це взагалі лякає
дідо Показати IP 15 Березня 2015 06:50
Хто сказав ,що нема житла? У Луцьку достатньо житла в оренду. Оренда двокімнатної 2500. це нормально для двух працюючих. Більшість європейців орендує житло.
Григорій Іванович до дідо Показати IP 15 Березня 2015 11:04
А Дідо-підо як завжди в муку пукне. В цивілізованих країнах на оплату житла йде не більше 20% процентів доходу сімї. Не більше 15% на харчування. Цим і відрізняються розвинені країни від країн третього світу, де весь дохід сімї йде на харчу і житло. Але коментатори з ваткою головного мозку живуть по принципу - нам нічого не потрібно аби тільки іншим ще гірше було.
дідо до Григорій Іванович Показати IP 15 Березня 2015 12:30
Глупасті Вчи іноземну мову. В європі більшість витрачає 50% свого доходу на житло.
доходи до дідо Показати IP 15 Березня 2015 12:32
і 10% на їжу, і залишається ще стільки що ти й за 5 років не заробиш
Роза Анакойхер до дідо Показати IP 15 Березня 2015 11:20
Правильно Дідо "Хто сказав ,що нема житла? У ......достатньо житла", достатньо грошей (он іх камазами вивозили з Межигір,я) , депутати та фірташі теж не скаржаться. Дорогих автомобілів теж вистачає. В магазинаж повно елітного алкоголю, вистачає хамону та ікри. Чого ж ти ниєш! Маладец Дідо , в точку! Достатньо всього! P.S. Але Дідо між нами , по секрету ти б трохи підлікувався в Ліпінах бо гребе тебе конкретно.
дідо до Роза Анакойхер Показати IP 15 Березня 2015 12:30
Вступай до Конновичів. Будете разом розкуркулювати олігархів.
Роза Анакойхер до дідо Показати IP 15 Березня 2015 13:48
Дідо, знавець іноземних мов, як я розумію. Знає навіть турецьку...декілька слів. караван сарай і диван. Канановічі дідулю це якраз твоя команда контужених більшовизмом. Нас туди не запрошуй, чад марксізьма -ленінізьма це якраз для вашої ватки!
Працюючий до дідо Показати IP 15 Березня 2015 11:25
Молода сімя, держслужбовці зарплата провідного спеціаліста в райдержадміністрації 1300грн. Разом 2600. 2500 віддати за квартиру 360 проїзд на роботу це по твоему нормально? Та шо б так "нормально твої діти і внуки жили"!
дідо до Працюючий Показати IP 15 Березня 2015 12:28
Чого сидиш на низькооплачуваній роботі ? Вертайся в село.
Працюючий до дідо Показати IP 15 Березня 2015 13:56
Не знаю. В село немає до кого, та й ніколи там не працював, бо лучанин з діда прадіда. Але роботи не цураюсь, маю вищу освіту, інжепнер конструктор а також чотири робітничих спеціальності. Підкажи де, в якому селі платять більше як в Луцьку і де є вакансії? Чи це ти знову піз..анув аби ляпнути щось......
Анонім до Працюючий Показати IP 15 Березня 2015 14:09
Не стогни. На будовах та супермаркетах платять бильше
Працюючий до Анонім Показати IP 15 Березня 2015 14:30
Дідо-анонімусу так ти ж про село плело щось там. Про будови , супермаркети і окружну, де ти підпрацьовуєш в курсі - платять трошки більше. Всі твої колеги, які в супермаркетах і на будовах заробили на квартири, автомобілі і майже як сантехніки з Європи , щорічно відпочивають за кордоном
Моль Показати IP 15 Березня 2015 08:47
А для чого отримувати структуру, яка займається молодіжним будівництвом, коли коштів на 5-ть сімей в рік? Незабаром і у нас почнуть за борги квартири забирати і заживепо по-європейськи - в йомних квартирах.
дідо до Моль Показати IP 15 Березня 2015 09:02
а ти не роби борги, не витрачай гроші на алкоголь,сигарети та новий телефон.
Григорій до дідо Показати IP 15 Березня 2015 11:10
Так так, слухай маразматика Дідо, не їж , не пий не купуй телефонів, побутової техніки, одягу. Це ж для чехів, поляків, німців, австралійців. та всього цивілізованого світу А ти повинен рівнятись на дідо та його кумирів і його ватну психолохію
НІНА ЛОГІКА Показати IP 15 Березня 2015 13:00
А ти, дідо, харе красти людські гроші та дзявкати тут. Ти спустись до простих людей і спитай у них, що ви "здобули".
Анонім до НІНА ЛОГІКА Показати IP 15 Березня 2015 13:04
путлєровський троль.
Ага до Анонім Показати IP 15 Березня 2015 13:58
агент контррозвідки Гондурасу і Зімбабве, а ще риє тунель в Пакистан по ночам