USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

На Волині депутати віддали свої премії бійцям

5 Грудня 2014 12:22
11 депутатів Володимир-Волинської міської ради пожертвували премії, які їм вручили з нагоди дня місцевого самоврядування, бійцям АТО.

Депутатам вручили по 150 гривень. Одинадцять міських обранців передали ці кошти Волинському комітету гуманітарного забезпечення війська. Його голова, депутат міської ради Сергій Коба зазначив, що за ці кошти планують придбати теплий одяг для бійців.

«Кошти в цю неділю, 7 грудня, я кину у скриньку для пожертв на потреби бійців АТО під час проведення Міжнародного фестивалю документального кіно присвяченого революційним подіям на Майдані та війні на сході», - розповів депутат.

Також депутат висловив сподівання, що депутати, які не були в міській раді на заходах з нагоди дня місцевого самоврядування направлять ці 150 гривень для підтримки військових.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Андрій АТО Показати IP 5 Грудня 2014 12:34
Я х..єю, аж дві пари теплих берців виходить! Піарщики бля..ь! Вибачте за жаргон, не втримався!
АТО до Андрій АТО Показати IP 6 Грудня 2014 20:40
Не 2 а 3. А якби всі Волинські депутати це зробили було б сотні берців. ДРУЖЕ НЕ час такої критики
думаю Показати IP 5 Грудня 2014 13:16
Що ж це за такі премії? Гірше подачки.
виборець Показати IP 5 Грудня 2014 13:18
А по прізвищах, будь ласка!
приколіст до виборець Показати IP 5 Грудня 2014 14:02
Мороз напевно підвищену і грамоту. За заслуги в національно-паріотичному вихованні молоді ,любов до громади міста, та її очільника.
Ніка Показати IP 5 Грудня 2014 13:49
Це була акція невдоволених: якщо дали таку мізерну премію, то хай солдатам берці за ті гроші куплять. Якби там було по 15 000, не думаю, що таку суму депутати віддали б на АТО.
депутат до Ніка Показати IP 5 Грудня 2014 13:59
Балотуйся собі в депутати і не патякай дурного.Нікому це не заборонено.
Паша до Ніка Показати IP 5 Грудня 2014 23:14
а то точно! Цих 150 гривень вони кинули як собакам кістку. ***** чортові!
лучанка Показати IP 5 Грудня 2014 16:04
то у них ще премія е ?
деб Іли Показати IP 5 Грудня 2014 16:28
коба основний пІарщик Іди воювати
вова до деб Іли Показати IP 5 Грудня 2014 19:39
один з небагатьох депутатів який щось робить. А воює нехай у Володимирі там є з ким.
правда до вова Показати IP 5 Грудня 2014 19:49
100 % підтримую. У Володимирі роботи не початий край. Це такий собі донбас на Волині.
Паша до вова Показати IP 5 Грудня 2014 23:10
Хто коба щось робить? не смішіть! Піариться сволота для майбутніх виборів. Брехун і крадун разом з гапоном.
Ольга до деб Іли Показати IP 5 Грудня 2014 23:47
до речі кобу призивали в армію і він навіть комісію почав проходити. але потім купив в лікарів липові заключення про якусь панську хворобу і чхав на всіх. отакий він патріот
Наталія Показати IP 5 Грудня 2014 23:53
і що це за Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська? І хто обрав кобу головою і де є така зареєстрована громада? Може гапон освятив? одним словом коба ніхто тебе мером не вибере і не старайся!
здогадка до Наталія Показати IP 6 Грудня 2014 00:00
Саме страшне , хоч би хтось інший мером не став ...крім папи. Напевне , ****, бояться змін, якщо патякають ?
люстратор до Наталія Показати IP 6 Грудня 2014 00:01
Гірше не буде !
Паша до люстратор Показати IP 6 Грудня 2014 21:09
ви що зовсім вже того.....який з коби мер! клоун хіба що при дворі короля!
виборець Показати IP 5 Грудня 2014 23:57
Чого до Коби вчепилися? " Сильна команда" спочатку навчися писати без помилок. Чим сильніші, тим тупіші !
Валентин Показати IP 6 Грудня 2014 00:23
Рахую, що справжній волонтер чи меценат це та людина, котра маючи бажання комусь допомогти, не кричить про пожертву на все горло (особливо в переддень якихось виборів), а робить це мовчки. Можу помилятися, але практика виборів у попередні роки доводить зворотнє.
ігор до Валентин Показати IP 6 Грудня 2014 20:31
Незгідний з ВАМИ Валентин. Там де кошти а особливо людські має бути прозорість і публічність, тим більше якщо депутат.
ВАЛЕНТИН до ігор Показати IP 6 Грудня 2014 20:58
Про це повинні говорити ті, кому адресовані кошти, а не той, хто дає.
Анонім Показати IP 6 Грудня 2014 00:27
Як тільки щось дасть чи добре зробить , знай , - кудись буде балотуватися.
Паша до Анонім Показати IP 6 Грудня 2014 21:11
так він на кожному кроці всім каже про свої ідіопатичні мрії!
іванка Показати IP 6 Грудня 2014 20:20
Я бачу там де звучить Коба, починають підніммати ХАЙ. Правильно робить, передали гроші , кажи що зробиш, а то владні прислужники придумають свою історію, вони це вміють і отримують за це дивіденти.
Паша до іванка Показати IP 6 Грудня 2014 21:12
хай із-за того що дурак до влади лізе, а сам хробак!
іванка до Паша Показати IP 6 Грудня 2014 23:18
А у Володимирі всі хто проти влади, дураки і хробаки. Це владне безсилля. Люди щось реально роблять, а прислужникам це не подобається... так було завжди. Але так не буде далі. Тримати удар теж треба вміти. А обзивати будуть всіх хто осмілиться піти проти царя Володимирського