USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині – ДТП за участю п'яних молодиків, – ЗМІ

16 Серпня 2016 21:16
ДТП за участю молодиків у стані алкогольного сп'яніння трапилася у Володимирі-Волинському.

Про це повідомляє Волиньпост.

Дорожньо-транспотна пригода сталася сьогодні, 16 серпня, близько 20-ої години на перетині вулиць Луцької та Зимнівської у Володимирі-Волинському.

Троє молодиків, які рухалися на автомобілі "Фольксваген Гольф" з польською реєстрацією вулицею Луцькою, врізалися в автомобіль "Вольво". За кермом останнього була жінка, а в салоні - малолітня дитина.

Автомобіль "Вольво" належить депутату міської ради від фракції “Самопоміч” Олегу Венгеру, - інформує Буг.

За кермом автівки депутата перебувала його дружина, а в салоні - неповнолітня дочка.

На щастя, з дитиною все гаразд, а кермувальницю транспортного засобу повезли в лікарню.

На місці працює поліція.

Чоловіків, які були в автомобілі "Фольксваген" повезли на освідування. Згідно із свідченнями очевидців, вони всі були у стані алкогольного сп'яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
кент Показати IP 16 Серпня 2016 21:46
Якому ще Венгеру???Ви ж перевіряйте шо пишите! А то Буг накалякав а ви передерли. Це іншого самонемічівця незбившегося лікаря депутата авто
коля Показати IP 16 Серпня 2016 21:52
от добре щоб права позабирали скоріше у пяниць дурників
Оля Показати IP 16 Серпня 2016 21:55
Знову пяні млодики в пвто з пол.реєстрацією.Скільки це можна терпіти.Ану депутат дай їм жару.
777 Показати IP 16 Серпня 2016 22:12
вирішуйте вже щось з тею польською регістрацією,би*ло нагнало металолому по 200$, і літає бухим, добре що без жертв, і їх піймали,а як би десь на трасі то втекли б і кого шукати
стефко до 777 Показати IP 17 Серпня 2016 06:40
10000%!! правда!!!
сергій до 777 Показати IP 17 Серпня 2016 11:52
в кожної машини є власник!!! для т.з. на іноземній реєстрації,власником являється той хто в"їхав в Україну,така ж ситуація ж з укр реєстрацією скільки ж зараз авто продається по-техпаспорту і все легально. Кого ж тоді,в цій ситуації,шукати????
Луй Показати IP 16 Серпня 2016 23:27
Крепка машина Вольво!А якщо серйозно,треба щось робити з цими машинами ,які ніде не зареєстровані в Україні.
водій гольф Показати IP 17 Серпня 2016 07:24
Продам хату з гаражем по вул луцькій і нирку
А до водій гольф Показати IP 17 Серпня 2016 08:35
А віддам долг і куплю мозги.
сергій до водій гольф Показати IP 17 Серпня 2016 11:45
що ти пишеш прид...урок??? в людей біда,а ти .... не святий, і від такого ніхто не застрахований.
фчс до сергій Показати IP 19 Серпня 2016 22:17
Біда шо пяний сів за кермо. це не біда це ди---л
333 до водій гольф Показати IP 17 Серпня 2016 17:31
Дорогій все шо бажаєш погане комусь воно вертається законом бумеранга!!! І не треба підписуватися водієм гольфа бо ти не знаєш шо тебе чекає завтра.
Дмитро Показати IP 17 Серпня 2016 09:07
100% правда потрібно в тих нещасних полішуків машини на Польській реєстрації позабирати,і картки Поляка теж,тоді буде порядок і на дорогах і на митницях!!!
Саша Показати IP 17 Серпня 2016 10:51
Можна подумати що на Українській реєстрації мало випивших в дтп попадає.То що давайте взагалі заборонимо їздити.Проблема не в машинах а в людях.
111 Показати IP 17 Серпня 2016 11:12
Нада садыть за пянку на рокив 10 и тоди буде порядок и дило зовсим не в польський регистраций
сергій Показати IP 17 Серпня 2016 11:40
яка різниця які номера?!?!? таке відчуття що якщо купив авто на укр.реєстрації то ніколи не попадеш в дтп.я думаю що авто на іноземній реєстрації за 1000$ має набагато кращий технічний стан ніж москвич 1975р.в.за тіж самі гроші на укр.реєстрації,тим більше що в європі,всі без вийнятку,автомобілі проходять обовязковий тех.огляд.а в Україні про техогляд легкових т.з. нечули вже років 10. якби не польські авто то по наших дорогах їздили б ті самі жигулі*копейкі* і мосвичі. і аварій від цього не поменьшало б.
Бмв до сергій Показати IP 17 Серпня 2016 14:06
Ти т**ий і пишеш повний бред
сергій до Бмв Показати IP 17 Серпня 2016 17:05
судячи з твого ніку(логіну) розумніший за тебе!