USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На Волині двоє жінок отруїлися ліками. Одну врятувати не вдалося. УТОЧНЕНО

19 Червня 2015 15:46
19-річна жителька міста Луцька, яка гостювала в Горохові, отруїлася медикаментами. Рятували дівчину горохівські лікарі.

Про це повідомляє «Горохів – моє місто».

Згідно з повідомленням, гостю міста у Горохівську районну лікарню доставили вже після опівночі. Діагноз лікарі встановили швидко — дівчина пробувала покінчити з життям, наковтавшись таблеток «Кетанол». Іншу пацієнтку, яка напилася отрутохімікату «Ратибор», а перед тим вжила спиртне, врятувати було неможливо. Вона померла у лікарні, не прийшовши до свідомості, - йдеться у повідомленні видання.

У прес-службі волинської міліції надали уточнену інформацію, що насправді юна лучанка у день трагедії перебувала у помешканні свого батька, а не в гостях. Дівчина 1996 року народжння, тобто їй 19 років (а не 9, як спочатку повідомлялось на сайті «Горохів – моє місто»).

Правоохоронці повідомляють, що у ніч із 13 на 14 червня о 01:45 з місця проживання батька в реанімаційне відділення центральної районної лікарні госпіталізовано лучанку, 1996 року народження. Відомості про подію були зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень горохівського райвідділу міліції.

Після проведення перевірки інформація про спробу суїциду не підтвердилася.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Mik (галицька миша) Показати IP 19 Червня 2015 11:12
Чи це точно був замах на самогубство? Може, дiвчинка вжила таблетки з iншою метою?
Та до Mik (галицька миша) Показати IP 19 Червня 2015 11:21
все може бути, зараз начитаються, надивляться, наслухаються всякої фігні і в головах мають кашу, інформацію, яка поступає, зараз же ніхто не фільтрує, не враховуючи те що до неї доступ мають діти, підлітки і люди з нестійкою психікою чи не надто розумово розвинуті. Не кажу про конкретний випадок, але зараз здебільшого батьки або пахають, або бухають, або їи по фіг до дітей, не здатні бути батьками в принципі, а школі і різним службам глибоко плювати, вихованням ніякого то й наслідки закономірні.
Mik (галицька миша) до Та Показати IP 19 Червня 2015 11:42
"Аби без тривоги жити, треба цвях на все забити". Саме так i поводяться...
Лучанка до Та Показати IP 19 Червня 2015 13:02
Щодо відношення батьків до дітей на 100% з Вами згідна, а за інші служби та школи то і поготів...
да да до Та Показати IP 19 Червня 2015 15:10
і не кажи, раніше не було таких самогубств, вчора почались, аяаяай, все так все так...
До Та Показати IP 19 Червня 2015 12:01
Дуже влучно сказано і вина за такі вчинки дітей лягає на окремих бездарних журналістів. Що ми сіємо?
Санчез Показати IP 19 Червня 2015 13:13
Треба забороняти соцмережі дітям...
Колега Показати IP 19 Червня 2015 13:44
Панове журналісти, перевіряйте інформацію. Дівчині, яку врятували не 9, а 19 років!!!. Інша потерпіла - 1962 року народження, пиячка зі стажем. Напилася отрутохімікату, переплутавши з оковитою. Ці два випадки трапилися з інтервалом у добу і не пов"язані між собою.
Ye до Колега Показати IP 19 Червня 2015 14:48
нічого Ви не розумієте, кого зацікавить заголовок: " Підстаркувата алкашка відкинула копита, бо випадково вквасилась отрутохімікатом" , а от "Дві дівчинки ..." то вже інша річ((
Patrik до Колега Показати IP 19 Червня 2015 15:36
Дівчина з 1962 року народження? Оригінально викладено у статті інформацію щодо статусу "дівчини" для 53-річної жіночки, але чисто по-людському і цю "дівчину" шкода, хоч і вона сама не берегла своє здоров'я... На жаль, сьогодні, як ніколи, в Україні багато таких "дівчат" й таких негативних подій.