USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині формують ще один люстраційний комітет

2 Квітня 2014 17:16
Робоча група зі створення і формування Комітету громадської люстрації в місті Володимирі-Волинському і Володимир-Волинському районі запрошує усіх охочих до роботи у групі.

Завдання групи – правильно і оперативно організувати процес створення люстраційного комітету, забезпечити гласність і рівноправність усіх його учасників.

Усі довідки – за телефоном 063-151-80-41.

Робоча група проводить свої засідання в редакції газети «Місто вечірнє»: м.Володимир-Волинський, вул.Ковельська, 56.

Постійно за вказаною адресою в робочий час знаходиться член робочої групи, який готовий вас вислухати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
вася Показати IP 2 Квітня 2014 17:19
Може вже зробіть не люстраційний комітет , а кастраційний .Щось новеньке та креативне...
Астрал Показати IP 2 Квітня 2014 17:28
коментар було видалено
РОМА Показати IP 2 Квітня 2014 17:29
Постійно за вказаною адресою в робочий час знаходиться ЧЛЕН робочої групи, який готовий вас вислухати. ПРОСТО СМІШНО ..
поліщук Показати IP 2 Квітня 2014 17:30
Владу не вибирають, а обирають! Можна я собі оберу керовника?:) Дістали ви вже всіх, йдіть працюйте нероби!!!
активіст Показати IP 2 Квітня 2014 18:31
ну і команда, матір рідна. і ці люди ще гідні формувати люстраційний комітет? Та вони навіть закону про корупційні діяння ніколи не читали, а зведення рахунків - ось їхній коник. До чого дожилися, що верка у шубі за 30 тисяч долярів буде каструвати чиновника із зарплатою у 2 тисячі гривень? або славка яка служила владі тодішній та прогиналася під олігархів за гроші, буде людям кров пити та мстити за те, що не допустили навіть до порогу міської влади? Це, даруйте, повний пі**ець. Де ж ти правий сектор, на що дивишся? та ви ж перші за люстрацію прагнете, а лаври будуть пожинати невдахи, яким уже місця ніде немає, крім кастраційного комітету? І як може підприємець люструвати людину із управлінським досвідом та фахівця навіть з тих же податків? Гидко на те все дивитися!
Родовитий Показати IP 2 Квітня 2014 20:25
Савчук, звичайно, іще той хрукт, та судді хто?
Анонім Показати IP 2 Квітня 2014 20:42
Я ОРГАНІЗОВУЮ ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ.Вимоги до кандидатів-ріст не нижче 185семе.вага 100 кеге..оклад від виДобудтку..пардон від виробітку..короче 10% від відкупного. Беретта дає додатковий бонус..