USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Жахлива ДТП на Волині: фура «знесла» Audi, водій загинув

25 Лютого 2016 23:02
Водій вантажівки DAF вирішив оминути потік автомобілів, в результаті чого протаранив автомобіль Ауді 80. ДТП трапилася неподалік села Переспа на Волині.

Про це повідомив член Автомайдану України Сергій Абрам.

З його слів, аварія трапилась на залізничному переїзді перед селом Переспа, що у Рожищенському районі на Волині. Водій фури вирішив обігнати потік машин зліва, в результаті чого зіткнувся з автомобілем Ауді. Водій легковика загинув на місці.

«З Ауді залишився один металобрухт. Будьте обережними за кермом!», - йдеться у повідомлені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
лучанка Показати IP 25 Лютого 2016 23:11
Нема слів,куди ви спішете,забираючи чуже життя........
Ser до лучанка Показати IP 25 Лютого 2016 23:59
Сочуствою сімї та рідним Богдана(
Анонім до Ser Показати IP 26 Лютого 2016 02:24
Сочуствою сімї
Лучанка до Ser Показати IP 26 Лютого 2016 11:06
Співчуваємо всім ріднім... (сочуствуют где-то не в Украине)
АС до лучанка Показати IP 26 Лютого 2016 00:01
Аваріі були є і будуть це нормально зникнуть тільки тоді коли люди вимруть не повезло хлопцям
КЕ до АС Показати IP 26 Лютого 2016 00:21
Ти ідіот??? там полюбому якесь ч*о за кермом фури було, хіба повірю якщо гальма відмовили, але це вже інша історія....
ас до чмошника ас до АС Показати IP 26 Лютого 2016 09:51
ну ти й баран.ще й підписуешся таким ніком.запам*ятай чмошник - якщо ти таке пишеш,що це нормально - наступна ав** ***
АС Показати IP 26 Лютого 2016 00:43
Чому ? http://vk.com/id203120368 так мало ти прожив...
Я Показати IP 26 Лютого 2016 07:30
Я був на місці ДТП за 7-10 хв після пригоди. Людей було багато, водій фури в стані алкогольного сп'яніння. Чому не вказано в новинах??????
Бог до Я Показати IP 26 Лютого 2016 15:43
коментар було видалено
Сергій Показати IP 26 Лютого 2016 08:33
один з чоловіків які були на місці аварії зазирав в кабіну фури. там він бачив пляшку горілки під педаллю гальм
Анонім до Сергій Показати IP 26 Лютого 2016 15:07
Один знайомий так побив машину. Десь заробив пляшку горілки, кинув її під сидіння. Пляшка викотилась і під педалі зчеплення і гальм. Добре, що в стіну в'їхав.
100% Показати IP 26 Лютого 2016 08:34
Тв*рь з фури була п"яна !!!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 08:57
вибачте мене, але на переїзді фура не летіла 180, щоб так спресувати ауді... в ауді явно не 40, навіть не 60 було...
отак Показати IP 26 Лютого 2016 10:01
ну і як завжди максимум 5 років.Хоч і людину вбив,і і швидкість перевищив і п"яний був.А людини немає і неповернеш
Женік Показати IP 26 Лютого 2016 10:11
ЖАХ!!! Бидло п"яне їздить! Ну коли вже будуть Закони якісь щоб пяне не сідало за вермо, довічно треа таких карати. Ну не може так бути щоб так люди гинули на дорозі через дебілів!!!!!!!!!
Ніколи до Женік Показати IP 26 Лютого 2016 12:03
був шанс щось змінити, якби ви, дуркуваті, не заслинились-засоплились від того що в Києві поліцейські розстріляли машину з п"яними дебіляками. А тепер маєте, те що маєте, поліцейский у в"язниці,п"яні уй.бки їздять за кермом, мажори влаштовують гонки, по Луцьку їздять, порушуючи правила і створюючи небезпеку для життя, неадеквати, поліції, після всього, що ви влаштували, на це все паралельно, а люди гинуть.
свідомий до Ніколи Показати IP 27 Лютого 2016 10:13
що ти н*д*луге плетеш одне до другого з своїм вбивцею поліцейським
Бекет до Ніколи Показати IP 2 Березня 2016 21:30
Пару отморозків відстріляють другі втікати не будуть ліпше їх чим ця б* длота буде людей збивати поліції респект.
отак Показати IP 26 Лютого 2016 10:17
і максимум 5 років.За те що вбив людину,перевищив швидкість і був п"яний за кермом.
Анонім до отак Показати IP 26 Лютого 2016 11:00
фура перевищила швидкість на ЖД переїзді? .... маразм пишете
а Показати IP 26 Лютого 2016 10:34
співчуття
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 12:40
В ДТП винні 2 водії.Засуджувати одного водія фури несправедливо.Адже і один і другий водій їхали на великій швидкості!!!Звісно шкода загиблого...батьки без сина залишилися і шкода водія фури-дружина з дитиною без чоловіка будуть(((((
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 16:05
Водій ауді там також винний.Покійний -синочок мента.Вони ганяють на дорогах як шалені і не бояться нічого адже таточко завжди прикриє!!!!
VSR до Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 17:05
ТОБІ НЕ СОРОМНО ПОКІЙНИЙ- МІЙ ОДНОСЕЛЬЧАНИН ЙОГО БАТЬКО НА ПЕНСІЇ А ПРАЦЮВАВ ЕЛЕКТРИКОМ
Анонім до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 16:59
Алена
Анонім до Анонім Показати IP 29 Лютого 2016 17:02
..думаешь что пишешь.если ничего не знаешь *** ***
Бекет до Анонім Показати IP 1 Березня 2016 23:11
Ні він з бідної багатодітної сімї підняв родину з бідноти працюючи на контрабандиста тому вони не їздили а літали доводилось бути в якості пасажира це щось їм би в ралі участь приймати але не судилось.Тому не пишіть шонебуть якщо не знаєте !!!
лала Показати IP 26 Лютого 2016 17:08
що ви несете це взагалі хлопець з простої сім'ї а не син мента,.
лой Показати IP 26 Лютого 2016 23:31
"вибачте мене, але на переїзді фура не летіла 180, щоб так спресувати ауді... в ауді явно не 40, навіть не 60 було..." Той хто це написав явно там небув. І нехай попробує їхавши з переспи на луцьк вписатися хочаб при швидкості 60 в той поворот. А водій фури був пяний і як їхав з козина то на переїзді навіть і непробував повертати а поїхав прямо і виїхавши на зустрічну смугу розчавив легковик. Та ще після того загорнув під себе 10 надовбів та світлофорну сигналізацію вивернув з фундаментом маса якого близько 2т. І після цього ти пишеш що винні обоє.
Олег Показати IP 27 Лютого 2016 17:16
В нього в крові було 0.60 проміля..
василь Показати IP 28 Лютого 2016 20:40
в дафі ніколи не залетить ніяка пляшка під педаль гальм!!!!! я їжджу на фурі і добре знаю що і як. а тещо той д* біл був пяний то хай йому і 20 років дадуть !!!
*** Показати IP 2 Березня 2016 14:25
Він їхав до дівчини у Луцк( Співчуття ріднім!
таня до *** Показати IP 2 Березня 2016 20:14
він до неякої дівчини в луцьк неїхав
*#* Показати IP 2 Березня 2016 20:34
Вони їхали до дівчат..) А не до "дівчини"...
*** Показати IP 4 Березня 2016 22:53
правильно до дівчат своіх у одного і другого була там дєвка
*** Показати IP 4 Березня 2016 23:31
Тож правильно їхали до дівчат.один до своєї і другий до своєї.
Анонім Показати IP 6 Березня 2016 02:33
А що з пасажиром Ауді????
*#* Показати IP 6 Березня 2016 13:31
В лікарні лежить..Ніби вже краще..Скоро переведуть з реанімації в палату)
Анонім до *#* Показати IP 7 Березня 2016 15:59
Дякую за інформацію, бо це мій знайомий.