USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку ДТП: передньої частини «Мітсубісі» «немає»

14 Лютого 2015 18:05
ДТП трапилася на вулиці Конякіна в Луцьку. Водій «Мітсубісі» виїхав на зустрічну та допустив зіткнення з «Ауді». Як кажуть очевидці, «передньої частини автівки винуватця майже не стало».

Так приблизно о 17:00 на вулиці Конякіна, навпроти рибної бази трапилася аварія. Уся проїжджа частина усіяна склом, - кажуть випадкові очевидці ДТП. З їх слів, удар був досить сильним.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, правоохоронці повідомили, що водій «Мітсубісі» рухався у напрямку Завокзального ринку, не обрав безпечної швидкості, не впорався із керуванням та з’їхав на зустрічну смугу, де і трапилася аварія.

Постраждалих, на щастя, в ДТП немає.

Водія «Мітсубісі» повезли наразі у наркодиспансер, аби з’ясувати, чи не вживав той алкоголю.

До слова, як розповіли очевидці, відрізок дороги, де сталася ДТП, - дійсно аварійний. Мовляв, дорога тут хороша, водії часто не розраховують швидкість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Ауді Показати IP 14 Лютого 2015 18:19
Ауді прокурорська. фігня в нього ще Лехусів купа є
Лехус до Ауді Показати IP 14 Лютого 2015 20:00
А конкретніше можна?
паті Показати IP 14 Лютого 2015 18:24
ну коли їх пересадять
очевидець з кіа Показати IP 14 Лютого 2015 18:28
Яке лоб в лоб? Ауді лівої бочини нема, а передок майже цілий.... вже шо небудь пишете(
очевидець пішоход до очевидець з кіа Показати IP 16 Лютого 2015 06:35
нуу я бачив вже як евакуатором грузили то ліва бочина ніби ціла
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 18:49
При чому тут прокурорська машина?????
ddsss Показати IP 14 Лютого 2015 18:49
люблю споглядати дибілів на дорозі, а особливо на розбивання дорогих тачок - очі радіють
sssdd до ddsss Показати IP 14 Лютого 2015 18:55
Сам теж дибіл, але без дорогої тачки.
Свідок до ddsss Показати IP 15 Лютого 2015 01:29
Які дорогі тачки!? Мітсубісі 2001-2006 років ( машині 9-14 років, це для тих хто любить рахувати чужі гроші але сам мізків не має) і Ауді 1994-2003 років (від 12 до 21року). Чи ти хочеш щоб усі пішки ходили, або максимум ни жигулях їздили щоб тобі легше жилося? В тебе напевно очі світяться і слина тече коли читаєш заголовок "іномарка попала в дтп".
Свідок до ddsss Показати IP 15 Лютого 2015 02:32
Цікаво спостерігати як невдахи підвищують свою самооцінку, називаючи тих хто чогось досягнув "д*білами"!
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 18:50
Якщо не знаєте, що там далеко не прокурор їзтидь, то й нема чого всіляку дурню писати!!!!
кгб до Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 22:26
Це сбушник
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 18:54
Хотілося б побачити, як твої очі радіють коли б тебе щось сталося!!!
запитаннячко Показати IP 14 Лютого 2015 19:06
Часом не Тимейчук п'яний? Той може.
Євген Показати IP 14 Лютого 2015 20:21
Так там хороша дорога: треба з'їзжати в праву смугу, щоб машина не підскочила на лівій
Анонім до Євген Показати IP 14 Лютого 2015 20:25
як раз перед тою зупинкою
Водій ауді Показати IP 14 Лютого 2015 20:50
Що ви несете...
обс до Водій ауді Показати IP 14 Лютого 2015 21:08
не дивуйте, ми ж украінці. Якщо в сусіда корова здохла то так йому і треба, бо в мене теж корови немає
123 до обс Показати IP 14 Лютого 2015 22:01
То точно.... Ага, розбив, так йому й треба... Ага-га, рубль обвалився, зате гривня щодень міцніє... Як все типово для нашої гнилої нації.
Олександр Показати IP 14 Лютого 2015 22:02
14.02.2015 в 3:14 ночі їхавши із Рівне в локачинському районі біля села хуболтова була аварія дуже тяжкіми травмованими хтось щось чув як з потерілими?Лічно я був на цій аварії хлопець зупиняв із розбитого авто я поміг чім міг (визвавши скору і в міліцію позвонив) чоловік був дуже пяний,кермувальника авто забрали у локачі в лікарну,так що аварія сталась десь у 2:50 ночі 14.02.2015
Локачанин до Олександр Показати IP 15 Лютого 2015 01:10
То ти їхав? Чи куди Їхавши? А ну брись звідси, наркоман! У Локачинському районі такого села немає! Є у В.Волинському!
кононович Показати IP 14 Лютого 2015 22:06
на ауді їздить при*урок один, знаю його, гни*а ще та
Пасажир Ауді до кононович Показати IP 14 Лютого 2015 22:12
Ну так назви Ім'я хочаб...
Михаловна до кононович Показати IP 14 Лютого 2015 22:13
філіпович завжди бухий з роботи суне як бик у стійло. то не дивно що так вийшло.
Пасажир Ауді до Михаловна Показати IP 14 Лютого 2015 22:17
Водій Ауді взагалі алкоголю не вживає! такщо тут тихо.. винуватцем є водій аутлендара який теж був тверезий!! інформація 100%, розвели тут срач умніки..
Анонім до кононович Показати IP 14 Лютого 2015 22:33
При*урок і г*ида, в даній дискусії, лише ти! Реально не знаєш, а словами кидаєшся!
анонім до кононович Показати IP 14 Лютого 2015 22:51
Знав би його то не п**дів такого, сам скоріш за все гн*ль ше та
Анонім Показати IP 14 Лютого 2015 23:04
Ти навіть імені не можеш написати, а несеш всіляку єрунду, як обкурений неадекват!
Свідок Показати IP 15 Лютого 2015 00:51
"Відрізок дороги аварійний бо дорога шороша" - геніально! А чому не написати в лівій полосі зі сторони риб.бази 2 роки погано залатана яма, яка постійно просідає. І водії які рухаються в лівій полосі об'їзджають яму виїздждаючи на полосу зустрічного руху, або перерестроюються в праву полосу, в якій також рухаються автомобілі, чим спричиняють аварійну ситуацію. Бо якщо яму не об'їхати то машину довбане так що можна підскочити навіть на швидкості 40-60 км/ч. Що і сталося з водієм Мітсубісі: від того що він різко перестроївся вправо, а потім назад вліво, машина пішла "юзом" на полосу зустрічного руху і втаранила Ауді вбік, яка доречі спокійно їхала в правій полосі. А для гниляків, які злорадствують чужому горю скажу що дорога машина це не тільки розкіш а і безпека, бо якби це був якийсь хлам китайський чи російський, думаю що водій міг би з машини і не вийти. А так, добре що всі живі.
свідок 2 до Свідок Показати IP 21 Лютого 2015 18:20
згідний з попередником на 100%. А іншим немає чим займатись та й пишуть всяку х*ню
Ааа Показати IP 15 Лютого 2015 01:05
А чому комент про назву статті видалили? Що, не сподобався?